Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.068 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 501-600 din 1.068

  1. IORDAN EFORIE S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 44045535
  2. IRICORA 86 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2757066
  3. IRINA TRADE SRLMunicipiul MangaliaCUI 8641884
  4. IRISH PUB CONSTANȚA SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 37683824
  5. ISAMAR MILLENIUM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28396453
  6. ISTANBUL TURKISH FOOD S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 42592765
  7. IST-CON TRAVEL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43202500
  8. IUSTI BISTRO CAFE S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 40478250
  9. IUSUF AGROMAG S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44404299
  10. IZ REAL FOOD TOTAL S.R.L.Sat Moviliţa, Comuna TopraisarCUI 44263122
  11. IZZOPAC MYCLAU SRL-DLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 37283887
  12. JADE ORIENTAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42291932
  13. JANIK & NORA SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 25159665
  14. JASAR TOP FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43202631
  15. JEFRY'S NEW HOME S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46799705
  16. JESSI PROMOTION SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 25788967
  17. JIA XING SHOP S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 47926858
  18. JIGA MAJ SRLSat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 33935716
  19. JKD CAMP HOLIDAY S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 39442792
  20. JOB & TUR TEAM SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 17267780
  21. JURJAK PRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40261650
  22. KARIN SUN SRL-DSat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 32015344
  23. KAYA FOOD BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44506027
  24. KERIM RESTAURANT S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48941422
  25. KEVI SELECT.RO S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 41186556
  26. KFM SUNRISE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48343852
  27. KIDS LOVE TOYS S.R.L.Sat 23 August, Comuna 23 AugustCUI 46385320
  28. KIKO FOODS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33398957
  29. KIKOSOFFICIAL.RO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49731070
  30. KING DECEBAL S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 48493302
  31. KIR ROYAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23893141
  32. KOKO BEST SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 33672580
  33. KORAL MAREA NEAGRA S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43167534
  34. KO.SAL BUONI EVENTI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37921438
  35. KOSTAS GYROS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40134974
  36. KOSTEKO PERFECT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34384704
  37. KOTIGA BALKANIC FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46871304
  38. KRAKEN BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45698591
  39. KRYSS AUTO DEVELOPMENT S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 39224666
  40. KVK ROMPET S.R.L.Sat Peştera, Comuna PeşteraCUI 49721379
  41. L8B HASDEU BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38461087
  42. LA BAMBACHE CUISINE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30226035
  43. LA BELLA PADANIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29354278
  44. LA BUCATE INAINTE S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 42672708
  45. LA BUNICII TRĂZNIȚI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37617677
  46. LA CASA ANDA & ȘTEF SRLMunicipiul MangaliaCUI 35647361
  47. LA CENA BYBLOS SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 18313981
  48. LA CIUPERCA VALU S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45142293
  49. LA DOI CHEFI S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 45557592
  50. LA DOI MEȘTERI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49152850
  51. LA DUMI IN COLT S.R.L.Sat Cogealac, Comuna CogealacCUI 45572282
  52. LA FIX FOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25429688
  53. LA MIŞA FOOD SRLSat Pietreni, Comuna DeleniCUI 24336629
  54. LA POMPI TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33653561
  55. LA POPASUL DIVIN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25968054
  56. LA POTCOAVA LU' ION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30047773
  57. LA PROFU SCHITU SRLSat Schitu, Comuna CostineştiCUI 36210186
  58. LA PUIU CATERING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27524929
  59. LART S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48006091
  60. LA SCOICI RMS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 37288922
  61. LA STUF CASA IOANA S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 50454097
  62. LAURA CATERING SRLMunicipiul MangaliaCUI 36068430
  63. LAVCOM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1892188
  64. LAVENDER FOOD S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41008176
  65. LA VERA NAPOLI DAZIA DANIELA SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 31273841
  66. LAVI SI FRANCESCA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33185037
  67. LAZIO 2004 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16848547
  68. LEA PROBUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32085315
  69. LEONARD DANIEL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47902085
  70. LEONIDAS & EROSS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47178889
  71. LEVY MEDIA PRESS SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 26673841
  72. LEX BARON LITORAL S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43507520
  73. LEXISS UNIC SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 32365714
  74. LEZZARA GRILL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 45170676
  75. LIAL STAR IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul MangaliaCUI 3962336
  76. LILUMAD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38165693
  77. LIMADA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5092528
  78. LIMAR GMJ S.R.L.Sat Limanu, Comuna LimanuCUI 44522120
  79. L'INCONTRO EFORIE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40523769
  80. LIPO DANY FOOD S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 48242300
  81. LITORAL ACTIV 2014 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33390619
  82. LITORAL CASA DOBROGEANA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30991908
  83. LITORAL CONSULT 2014 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33151468
  84. LIVAMAR SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 1893450
  85. LIVE ELEVEN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46656632
  86. LOKA HOUSE BISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46404627
  87. LONG TIME LIV SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 35319976
  88. LORD DEMIR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14644052
  89. LORD UNIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5981660
  90. LORENZO NO STRESS SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 26688451
  91. LORETTA STAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48334340
  92. LORI COMSERV 2002 SRLMunicipiul MangaliaCUI 15456898
  93. LORY GOLD STAR SRLSat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 31731728
  94. LOVE SUSHI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48250796
  95. LOWENHERZ STAR S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 48336472
  96. LRC FOOD & DRINKS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28396348
  97. LUAMAR FOR U S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44221950
  98. LUCA FOOD EXPRES SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 32472001
  99. LUCANDRE CATERING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48060570
  100. LUCIANO FAMILY DELIVERY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40494493