Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.194 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 801-900 din 1.194

  1. MYTH BY MITEA IULIAN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42224917
  2. NADKYA PUB S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 38591770
  3. NAN-CATA TRAVEL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43434852
  4. NATALIA INFINIT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50758886
  5. NATINVEST VICTORIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48164504
  6. NATURAL MASTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32910748
  7. NAVIS MARINE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32886798
  8. NAVODARI LAND S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 39148917
  9. NAZ-KE IMPORT-EXPORT SRLLoc. Saturn, Municipiul MangaliaCUI 22281403
  10. NBC OFFICE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47829944
  11. N&D SHARK SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 37652518
  12. NECO METROPOL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1863620
  13. NELCO PREMIUM FOODS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39725217
  14. NERY IP FOI SRLMunicipiul MedgidiaCUI 33628525
  15. NEST EXECUTIV SRLSat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 33546220
  16. NEW BEGIN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44539890
  17. NEW BELLA PIZZA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41523988
  18. NEW BIRTH S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 40528219
  19. NEW CHIPGOODS S.R.L.Sat Fântânele, Comuna FântâneleCUI 42364759
  20. NEWFORM EURO YUL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38019973
  21. NEW GREIGHT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 36492915
  22. NEW HALF S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45042383
  23. NEW PIZZA @ ANDU S.R.L.Sat Băneasa, Comuna BăneasaCUI 42879119
  24. NICOLA SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49076168
  25. NICOLASS ELEGANT S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 39463957
  26. NICOLETA ȘI TAMARA ACC S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46578895
  27. NICO-MASTER FOOD S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 40593284
  28. NICOS DOR SRLMunicipiul MedgidiaCUI 32063538
  29. NIKOS COMPANY & TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21978365
  30. NIKWAL 2008 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23702578
  31. NIMEC YCSPROJECT SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 37650061
  32. NINJA BUCATARUL S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 49022001
  33. NOM-NOM BISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48300070
  34. NOVA TONIS NICO S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 44786776
  35. NUNTA ZAMFIREI SALoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 9177473
  36. NURCANDAN KEBAP SRLMunicipiul MangaliaCUI 33884132
  37. OANA HOTEL'S DIVISION SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 29967019
  38. OHANA S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 47695966
  39. OLD PORT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35064716
  40. OMER DONER SRLSat Cobadin, Comuna CobadinCUI 36312569
  41. ONE PROSKY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46821756
  42. ONIJARDIN BEST S.R.L.Sat Limanu, Comuna LimanuCUI 41030190
  43. ONLY FRESH PRODUCTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40539498
  44. ON PLONGE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1889948
  45. OPT ȘLAPI SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 36247851
  46. ORANGE EXPERT S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44181774
  47. ORA STUDIO TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28400376
  48. ORIZONT KEBAB S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 44045578
  49. ORLANDO PIZZA SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 33280837
  50. OSTE ENTERPRISE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46731769
  51. OVIDIUS PUB CT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39756850
  52. OVI MAX PREMIUM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46758292
  53. OXYGEN HEALS SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 37268720
  54. OXY MICROBISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41266540
  55. OYSTER BAR SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 34621541
  56. OZALP SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 3250710
  57. OZGE-NYC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23364698
  58. OZ-KAYRA SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 35897295
  59. PADEN PASS S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 33264033
  60. P.A.I.D.I. CO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5514100
  61. PAKRO INTERNATIONAL BUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31008411
  62. PANCOS INVEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33095058
  63. PANORAMIC COSTINEȘTI S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 50278950
  64. PAPA LA ŞONI SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 28355780
  65. PAPA NIKO FOOD S.R.L.-D.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 43022533
  66. PAPARAZZI CREATIVE FOOD S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 45866830
  67. PARTENERS GRUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23653130
  68. PAȘA INTERNAȚIONAL ACTIV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31647741
  69. PASTICCERIA D'ITALY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38987023
  70. PATRICIA MARIA'S FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41918350
  71. PAULRADU SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 37635398
  72. PENGYOU VAMA S.R.L.Sat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 40409390
  73. PENSIUNEA CORBU SUNSET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26961801
  74. PESCĂRIA LUI MATEI SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 28143329
  75. PESCARIA LUI SUTAC SRLSat Săcele, Comuna SăceleCUI 38340689
  76. PETEK DAMLA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25496008
  77. PICNIC GRILL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43619060
  78. PIMENTO FOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34820072
  79. PING-PONG SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21978292
  80. PISCO SOUR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40743446
  81. PIZZA ALE&ED S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 40272330
  82. PIZZA AVANTI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36222610
  83. PIZZA CA-N ITALIA S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 47640260
  84. PIZZA CREMONA SRLSat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 22024914
  85. PIZZANICO DRINKS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40849073
  86. PIZZA NO LIMIT S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 39680891
  87. PIZZA QUIZ S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41577058
  88. PIZZA RAPIDO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15937786
  89. PIZZA VALENTINO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38372206
  90. PIZZA WORKSHOP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40326422
  91. PIZZERIA SHEKHINAH S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna Mircea VodăCUI 46294346
  92. PLANTEAT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48217935
  93. PLĂTEŞTE NUMERAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49378417
  94. PLONGE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7694635
  95. PLUSIOS TRADING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46602730
  96. PMA POPFOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34379929
  97. PMB BUILD INVEST S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 43156284
  98. POFTA PESCA S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 38820610
  99. PONTUS CISMEA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5160827
  100. POPAS DALIN S.R.L.Loc. Negru Vodă, Oraş Negru VodăCUI 38717186