Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.194 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 601-700 din 1.194

  1. KRISTALL'S HAPPY BACKING SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37933904
  2. KRYSS AUTO DEVELOPMENT S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 39224666
  3. KVK ROMPET S.R.L.Sat Peştera, Comuna PeşteraCUI 49721379
  4. L8B HASDEU BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38461087
  5. LA BAMBACHE CUISINE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30226035
  6. LA BELLA PADANIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29354278
  7. LA BIRINDEI LINE SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37008003
  8. LA BUCATE INAINTE S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 42672708
  9. LA BUNICII TRĂZNIȚI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37617677
  10. LA CASA ANDA & ȘTEF SRLMunicipiul MangaliaCUI 35647361
  11. LA CENA BYBLOS SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 18313981
  12. LA CIUPERCA VALU S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45142293
  13. LA DOI CHEFI S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 45557592
  14. LA DOI MEȘTERI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49152850
  15. LA DUMI IN COLT S.R.L.Sat Cogealac, Comuna CogealacCUI 45572282
  16. LA FIX FOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25429688
  17. LA MIŞA FOOD SRLSat Pietreni, Comuna DeleniCUI 24336629
  18. LA POMPI TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33653561
  19. LA POPASUL DIVIN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25968054
  20. LA POTCOAVA LU' ION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30047773
  21. LA PROFU SCHITU SRLSat Schitu, Comuna CostineştiCUI 36210186
  22. LA PUIU CATERING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27524929
  23. LART S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48006091
  24. LA RUSTIC FOOD INTERNATIONAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32562635
  25. LARY & CODRUT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38286903
  26. LA SCOICI RMS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 37288922
  27. LA STUF CASA IOANA S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 50454097
  28. LAURA CATERING SRLMunicipiul MangaliaCUI 36068430
  29. LAVCOM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1892188
  30. LAVENDER FOOD S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41008176
  31. LA VERA NAPOLI DAZIA DANIELA SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 31273841
  32. LAVI SI FRANCESCA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33185037
  33. LAZIO 2004 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16848547
  34. LEA PROBUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32085315
  35. LEONARD DANIEL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47902085
  36. LEONIDAS AVANTAJ S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40639799
  37. LEONIDAS & EROSS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47178889
  38. LE SORELLE DE LIS SRLSat Făclia, Comuna SalignyCUI 33491281
  39. LEVY MEDIA PRESS SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 26673841
  40. LEX BARON LITORAL S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43507520
  41. LEXISS UNIC SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 32365714
  42. LEZZARA GRILL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 45170676
  43. LIAL STAR IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul MangaliaCUI 3962336
  44. LILUMAD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38165693
  45. LIMADA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5092528
  46. LIMAR GMJ S.R.L.Sat Limanu, Comuna LimanuCUI 44522120
  47. L'INCONTRO EFORIE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40523769
  48. LIPO DANY FOOD S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 48242300
  49. LITORAL ACTIV 2014 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33390619
  50. LITORAL CASA DOBROGEANA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30991908
  51. LITORAL CONSULT 2014 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33151468
  52. LIVAMAR SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 1893450
  53. LIVE ELEVEN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46656632
  54. LOKA HOUSE BISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46404627
  55. LONG TIME LIV SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 35319976
  56. LORD DEMIR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14644052
  57. LORD UNIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5981660
  58. LORENZO NO STRESS SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 26688451
  59. LORETTA STAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48334340
  60. LORI COMSERV 2002 SRLMunicipiul MangaliaCUI 15456898
  61. LORY GOLD STAR SRLSat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 31731728
  62. LOVE SUSHI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48250796
  63. LOWENHERZ STAR S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 48336472
  64. LRC FOOD & DRINKS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28396348
  65. LUAMAR FOR U S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44221950
  66. LUCA FOOD EXPRES SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 32472001
  67. LUCANDRE CATERING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48060570
  68. LUCIANO FAMILY DELIVERY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40494493
  69. LUCKVIL AGENCY SRLMunicipiul MedgidiaCUI 17476123
  70. LUHMA S.R.L.Sat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 48033630
  71. LUK SUNRISE TOUR SRLMunicipiul MangaliaCUI 31331012
  72. LUMSIL SILVER S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 46590457
  73. LUPEALEX BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41191153
  74. LXRTOPPREST S.R.L.Sat General Scărişoreanu, Comuna AmzaceaCUI 47456454
  75. LYST WEAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47742138
  76. MABO & MAS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30329960
  77. MABROUK HABIBI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31966236
  78. MADARE MY&GY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44951733
  79. MADSERB DAS TRADING S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 40313473
  80. MAGIC SWEET STORY S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42167684
  81. MAHABIBI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39423650
  82. MAHA PUB CATERING S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44895412
  83. MAIGLASS DESIGN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17733898
  84. MALDAREANU FOOD S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 49921407
  85. MALU STAR IMPEX SRLSat Dulceşti, Comuna 23 AugustCUI 31994074
  86. MAMAIA DIMA COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25167749
  87. MANDOLINO CONCEPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47288156
  88. MANTEIAGOOURMET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46806357
  89. MANU DIAMOND S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40666998
  90. MANUIA DEZVOLT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40414230
  91. MARA RESTO PUB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40141599
  92. MARCO RENATO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18654881
  93. MARENTIN SRLMunicipiul MedgidiaCUI 17234294
  94. MARFRAMAD MFM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42300046
  95. MARIA DE AGHILA S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 40022660
  96. MARIA TRADITIONAL & SEA FOOD RESTAURANT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46272038
  97. MARIELA TURISM VH SRLMunicipiul MangaliaCUI 34292600
  98. MARIE VALERIE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48839938
  99. MARINA SEA SIDE BISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44134730
  100. MARINA TOMIS TRADE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32735779