Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.197 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 401-500 din 1.197

  1. EVOLUTION ACTIV SRLLoc. Valea Dacilor, Municipiul MedgidiaCUI 31219354
  2. EVYMAX JUNIOR SRLMunicipiul MangaliaCUI 37664598
  3. EXE'S FACTORY S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 2980407
  4. EXOTIC SRLMunicipiul MangaliaCUI 2422303
  5. EXPERT CATERING FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41523953
  6. EXPERT EMIATI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50011561
  7. EXPRESUL PESCARILOR OLIMP S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44248130
  8. EXTRA EVENT SRLSat Furnica, Comuna DumbrăveniCUI 27158852
  9. EXTREME AUTO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13538851
  10. EXTREME STREET FOOD S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48077220
  11. FABRICA DE SEZON S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41298410
  12. FAMILIA IORDAN S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 48011756
  13. FAMILY TASTE S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 36583673
  14. FAMOUS BAGUETTE S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 47243766
  15. FAMOUS BROTHERS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42576204
  16. FANTASIO MUZIC STAR SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 25580671
  17. FANWAF GELATO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40680704
  18. FARM GASTRO EVENTS S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 46520249
  19. FAST FOOD DELIVERY LA IONUȚ & FLORIN S.R.L.Sat Ciocârlia, Comuna CiocârliaCUI 46919283
  20. FAST FOOD GARĂ SRLMunicipiul ConstanţaCUI 10576044
  21. FAST FOOD LA DADA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29085366
  22. FAST FOOD LA SĂRACU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul ConstanţaCUI 38708030
  23. FAST MIXT RAV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29446479
  24. FCS-FOODS CATERING & SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23309405
  25. FELCOTT CO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15855805
  26. FELSILV S.R.L.Sat General Scărişoreanu, Comuna AmzaceaCUI 48968339
  27. FERI - RULOTA CU BUNĂTĂȚI S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 44640508
  28. FILOZOFIE URBANĂ SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30051960
  29. FILVAL & ANTOMAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46323182
  30. FINANCIAL SERV SRLSat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 23721030
  31. FIRST PLACE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35003867
  32. FISH BONE CHERHANA SRLSat Piatra, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 37643455
  33. FLAMIR PAM SRLSat 23 August, Comuna 23 AugustCUI 33477112
  34. FLORAD GLOBAL SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 15841958
  35. FLOREA AVANTAJ DIVERS S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 42627847
  36. FLOW BISTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40983198
  37. FOCUS LORD MERIDIAN SRLMunicipiul MedgidiaCUI 36220775
  38. FOOD ART LAB S.R.L.Loc. Negru Vodă, Oraş Negru VodăCUI 46609266
  39. FOODCHEF SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 30351860
  40. FOODLEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50386340
  41. FOOD & OTHER STORIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41915647
  42. FOOD SHOP S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 49987444
  43. FRANCESCA FLORI STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33574832
  44. FRANTZA JUNIOR SRLMunicipiul MangaliaCUI 22605887
  45. FRAȚII BUCĂTARI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32564636
  46. FRESH DANY S.R.L.Sat Viişoara, Comuna CobadinCUI 50283540
  47. FRESH FOOD VISION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40030841
  48. FRESH MOBIL FOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26068131
  49. FRIENDS FOOD & DRINKS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40395368
  50. FRIMEX EXPERT SRLSat Nuntaşi, Comuna IstriaCUI 35847564
  51. FUNTASTIC VAMA SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 28320250
  52. GABI & LARISA ACTUAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33479296
  53. GABIȚUCU S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 40158388
  54. GABYMAR CREATIV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32935769
  55. GALIANO FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41767621
  56. GALLA ANVAMY S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 40473130
  57. GALLIENUS INTERNATIONAL SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 28203064
  58. GARASTE BRIS FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40338567
  59. GAROFITA FELIX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5981679
  60. GASTRONOMIE - DR.PUŞCĂ SRLSat Făclia, Comuna SalignyCUI 25100277
  61. GAUDIO SRLMunicipiul MedgidiaCUI 12415001
  62. GEANIS-GEAN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39130286
  63. GEAN-YSA SRLSat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 33280845
  64. GEAVIT TANIOR SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 33574808
  65. GEDA TURISM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21247470
  66. GELATERIA MIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40272284
  67. GELATERIA MON JARDIN S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44227952
  68. GEL-EDUARD I SRLSat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 30373508
  69. GE-MA ACTUAL STAR SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 30033212
  70. GEN ESTIVAL SRLSat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 33366394
  71. GEORGE'S INDUSTRIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41133128
  72. GEORGEXPAT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5782242
  73. GEORGEXPOWER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18011878
  74. GEORGI-BECA FOOD S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 44476821
  75. GESI GRUP CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13946494
  76. GESSA TEAM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32698522
  77. GETFAMOUSS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42658215
  78. GEVAS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50093103
  79. G&G ENTERTAINMENT CAFE SRLSat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 29085412
  80. GG & RALU PARTENERS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27785746
  81. GILMAN & BASHAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45825750
  82. GIMES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1904959
  83. GINO TOP HOUSE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18188013
  84. GIULIANO & ELIAS CAFE BAR S.R.L.Sat Saligny, Comuna SalignyCUI 44522111
  85. GMD SAVOR LUNCH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50624930
  86. GN COOL CREAM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37626489
  87. GOE FAST-FOOD SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 33154359
  88. GOLANT WRAP S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 40659516
  89. GOLDEN TIME TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35944141
  90. GOLD LINCOLN SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 10725090
  91. GONDOLA SERV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22973129
  92. GOOD FOOD 4 YOU SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 28515775
  93. GOOD OLD FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 4895553
  94. GOOD WORLD NSD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41963733
  95. GORUNUL VERDE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37672680
  96. GOVEDARIS SRLMunicipiul MedgidiaCUI 14904608
  97. GRAM SPIRIT BRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45256310
  98. GRANDE ESTIVAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40375638
  99. GRANDE RESTAURANT SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 15460171
  100. GRAND KORONA SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 36097932