Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.197 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 1.197

  1. ASADO VENTURES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49874895
  2. A&S HYATT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37645472
  3. ASIA CHEF SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 37539706
  4. ASIL CAFE & RESTAURANT ISTANBUL S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 42412767
  5. ASTERYA PROGRES SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 26976160
  6. ASTOR MAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25999697
  7. ATELIERUL DULCIURILOR S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48011608
  8. ATENA FOOD DELIVERY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36498632
  9. ATICA EXPRESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39702639
  10. ATLANTIDA GRAMA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1868210
  11. AUGUSTINER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5781727
  12. AVANTI GENERAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28666999
  13. AVANTI SENIOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14218537
  14. AVI FOOD INC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40239040
  15. AYLIN ORIENTAL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 40912251
  16. BABI HOLIDAY 2003 SRLLoc. Olimp, Municipiul MangaliaCUI 15228067
  17. BACUM IMPEX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16127010
  18. BAGEL BISTRO LOUNGE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42242220
  19. BAHAMAS BEACH SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 36193727
  20. BAIAR & MANIA SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 26501641
  21. BAIRAM VICTORY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39805707
  22. BALCAN EXPRES SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 3802106
  23. BALLROOM IANYS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 46073868
  24. BANEOLA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24970358
  25. BARBEQUE FOOD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Cobadin, Comuna CobadinCUI 38598298
  26. BARINA ESTIVAL SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 36427380
  27. BARON'S BACK S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 44263130
  28. BBN HOLIDAYS TOUR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14819324
  29. BCD EVOLVE SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 35862769
  30. B.C.N. CABRAND SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25989820
  31. BEBE BUMTZY SRLMunicipiul MangaliaCUI 31239661
  32. BECMOLA BELGIN DOI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45914210
  33. BEIRUT TRADE CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18641547
  34. BELA NOBLESS SRLLoc. Jupiter, Municipiul MangaliaCUI 31915801
  35. BELLAMAR DELICII BLACKSEA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 44153103
  36. BELLUX THRIVE UNIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46650702
  37. BENFOODSTAR S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 41370264
  38. BERGHE BERGHE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44146688
  39. BEST D- SANDWICHES & PASTRY S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 49907666
  40. BEST MEGA FAST FOOD SRLSat Schitu, Comuna CostineştiCUI 31959247
  41. BEST TEAM MODERN 2010 S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 44257465
  42. BIANIS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5740026
  43. BICAZ OLIMP ESTIVAL S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 41086891
  44. BIG MAMA FOOD S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 41611478
  45. BIL COS TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17352990
  46. BILENT KEBAP S.R.L.Sat Făurei, Comuna BăneasaCUI 42030104
  47. BIL G TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9591911
  48. BIL STAR TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37652534
  49. BIO ICE ENC S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 46294281
  50. BIRSENIADA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44047250
  51. BLACK SEA DELIGHTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49890955
  52. BLAKYE ANDRA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42749089
  53. BLESSED S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48253652
  54. BLUE HEART STAR S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 45970539
  55. BOB'S MILLE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43800805
  56. BOCA SRLMunicipiul MedgidiaCUI 1857806
  57. BODEGA HOLLIDAY'S-RO SRLMunicipiul MangaliaCUI 27284613
  58. BODENI PARTENER SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37809583
  59. BOGAS TRADE SRLMunicipiul MangaliaCUI 16371030
  60. BOGAUR S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44019226
  61. BOKATI FOOD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26261921
  62. BOMBORA TAG S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41830761
  63. BONA FORTUNA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24091820
  64. BONAMI 777 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18040180
  65. BON X GASTRONOMIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41266469
  66. BOOMBON S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 50041171
  67. BOSFOR BEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32265561
  68. BRIMAD VISION SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 30885800
  69. BRISSEMAR GOLD SRLSat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 36364177
  70. BRIZA MĂRII MAMAIA SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 15227878
  71. BUBBLES BEACH SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 30462338
  72. BUBU JUNIOR SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 28060665
  73. BUCATARIA LISABETEI S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 46349417
  74. BUCĂTĂRIA LUI ȘONI SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 31246642
  75. BUCĂTĂRIE URBANĂ S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39184456
  76. BUFET LIBER 99 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36104657
  77. BUILDING STEFAN TRATTORIA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45581264
  78. BULEVARD DONER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47154944
  79. BULGĂRII DE AUR SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 15316886
  80. BUN BUN GROCERY S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 43384746
  81. BUONA BELLA ITALIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33235240
  82. BURETA DAMIAN S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46838448
  83. BURGER LA DAVID S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 50310318
  84. CABIRIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16759571
  85. CAFA FOOD & DRINKS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39105061
  86. CAFE JERSEY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28491951
  87. CALAVRI-SOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15320020
  88. CALIBE JARDIN SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 38042178
  89. CALIN SANT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42371373
  90. CALUL DE MARE EXIM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3960416
  91. CALYPSO CLASS S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 41658349
  92. CAM INVEST SERV SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 25248355
  93. CANAL S SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4083394
  94. CANERDA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1898288
  95. CANSU S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 47926939
  96. CAO PUBLIC FOOD S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 48450468
  97. CAPUCCINO DUE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31221990
  98. CAPUTO ACTIV SRLLoc. Mamaia-Sat, Oraş NăvodariCUI 30720984
  99. CARAOMER SRLLoc. Negru Vodă, Oraş Negru VodăCUI 29040283
  100. CARAVELLA ALCRI SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 26700750