Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Constanța

1.199 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 201-300 din 1.199

  1. CAR DRAGO SRLSat Pecineaga, Comuna PecineagaCUI 10448207
  2. CARLA & SARA SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 23350986
  3. CASA DOGARILOR SRLSat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 15423602
  4. CASA PREPE INTERNATIONAL SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 26996389
  5. CASA SANTE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29858917
  6. CASA SIRACUSA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26084420
  7. CASA VÂLCEA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44116326
  8. CATALEYA EVA EVENTS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45801912
  9. CATALEYA NORIG S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44597602
  10. CATERING OLF S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50273163
  11. CCU RESIDE S.R.L.Sat Limanu, Comuna LimanuCUI 44862032
  12. CEAP CEAP S.R.L.Sat Nuntaşi, Comuna IstriaCUI 50875363
  13. C&E FOOD S.R.L.Sat Castelu, Comuna CasteluCUI 49368561
  14. CENTRAL PARK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17896216
  15. CENTRAL PERK MANAGEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39200381
  16. CEREAL PARADISE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49385066
  17. CHANDELLIER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15593526
  18. CHECKIN TIKKA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 47374427
  19. CHEF GALLERY CONCEPT S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 46396052
  20. CHERHANA HISTRIA SRLSat Istria, Comuna IstriaCUI 34451510
  21. CHER ONE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 14149410
  22. CHICKEN & CHIPS HOUSE S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 43057914
  23. CHICKEN MESERIE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40293589
  24. CHICKENWAFFLES S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46396087
  25. CHIPS.RO SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 33217600
  26. CHIROS SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 19106070
  27. CHIVU SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1888861
  28. CHRISON FOODS COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27390541
  29. CHROMA HORECA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45621644
  30. CHUBBY BUNNY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31369203
  31. CIDALIM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47599225
  32. CIMO ACTIVE PRODUCTION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44325209
  33. CINETIC ZONE SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 30643695
  34. CIORBE SI PLACINTE COSTINESTI S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 48398530
  35. CLASS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1872539
  36. CLĂTITA DELICIOASĂ S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41263888
  37. CLUB CAFE FLAMINGO SRLMunicipiul MangaliaCUI 15871800
  38. CLUB CORABIA PIRAŢILOR SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 19056169
  39. CLUB DES AMIS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35807683
  40. CMEDWARD S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47985005
  41. COCHILIA STRALUCITOARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40505240
  42. COCOON SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17283017
  43. COGITO ENTERTAINMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33716392
  44. COMANFAM MAIUANA S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 45337066
  45. COM ECO TRANS SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 2412474
  46. CONCES ATET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27443662
  47. CONCORDANCE CAFFE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29297946
  48. CONST PRED 2008 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24394000
  49. CONSULT COM SERV SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 15273475
  50. CONSUMCOOP APULUM MAV SOCIETATE COOPERATIVĂMunicipiul ConstanţaCUI 18509091
  51. CONTRANSERV SAMURAIUL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1897096
  52. COOL JIMMY SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 31110992
  53. COREDO COM IMPEX SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 7548125
  54. CORIFEU RO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3444954
  55. CORNER FAST-FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46076813
  56. CORSA SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 5717368
  57. CORY TREND S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50226625
  58. COȘI ALPIN SRLComuna BăneasaCUI 34369275
  59. COSMIDA ONE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30724498
  60. COSMY AND YASMY FAST FOOD S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43846586
  61. COUSINS ASADO BURGER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49658476
  62. COVACI ECO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50027053
  63. COZIA JUPITER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3857411
  64. CRAMA MURFATLAR NEPTUN SALoc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 14504229
  65. CRAZY DOG SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31448277
  66. CREMCOM SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 1896066
  67. CRENG & FLORY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32015247
  68. CREPE PAN SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 31377990
  69. CRINIK FOOD 2007 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48147759
  70. CRISAL SERV-COM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16172215
  71. CRIS ICECREAM SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 33119386
  72. CRISRES PIC SRLLoc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 10268494
  73. CRISTAL CENTER SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 2412105
  74. CRISTALEX ALIN SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 36210097
  75. CRISTALIN FAST-FOOD SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 31786189
  76. CRISTIAN ICE CREAM S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 44371167
  77. CRISTIIANI SNEYK S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 42291908
  78. CRONOS UNIVERSAL BUSINESS S.R.L.Sat Cotu Văii, Comuna AlbeştiCUI 45463897
  79. CRYDO INNOVATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41278390
  80. CURACAO SUMMER SRLMunicipiul MangaliaCUI 33017459
  81. CYA DOMINATED S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41636464
  82. CYP'S FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48899832
  83. DADA FAMILY DELIVERY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37576941
  84. D&A EXPERT SUPORT S.R.L.Sat Sibioara, Comuna LuminaCUI 48191045
  85. DAF MANAGEMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18753680
  86. DAIR-GASTRONOMY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40821170
  87. DAJE VITA SRLLoc. Saturn, Municipiul MangaliaCUI 31454988
  88. DALILA 2004 SRLSat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 16568083
  89. DAMARCO PROD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22412134
  90. DAMON GROUP SRLMunicipiul MangaliaCUI 6075975
  91. DANAROM S.R.L.Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza VodăCUI 50329736
  92. DANICOM PARK SRLSat Ciobăniţa, Comuna MereniCUI 31522799
  93. DANIEL IMPERIAL GOLD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43075872
  94. DANINA STAR SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 18840841
  95. DANMONCRIS EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49025970
  96. DANVERT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5806201
  97. DAPHNES COM SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 15068667
  98. DARIUS & NC FOOD S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 40375654
  99. DARMIR TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33294425
  100. DARO SWEET NUTS S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 41636502