Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Constanța

295 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 201-295 din 295

  1. REACT IT SOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41501904
  2. RECURSIVE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 43177481
  3. RED PLATFORM S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41636766
  4. RES CONSULT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5400393
  5. RESTAR ATS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15379485
  6. RETROGIFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42376052
  7. REVCORE ANALITIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43899513
  8. REV EXPERT INNOVATION S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 46189871
  9. RFM VISION SOLUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34817310
  10. RINGPOD SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30042091
  11. RMC CONSULTING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22407170
  12. ROMAN SOFTWARE SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40132159
  13. ROMFAST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1879855
  14. ROSOFT BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 35622162
  15. ROYALSOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 33897701
  16. RS MEDIA SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23659060
  17. RUSH ROYAL GROUP S.R.L.Sat Vadu, Comuna CorbuCUI 46177869
  18. RV Q-TIME S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43627616
  19. SAGITARIUMELIT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47201728
  20. SAPPHIRE STUDIO SRL-DLoc. Mamaia-Sat, Oraş NăvodariCUI 37376919
  21. SCRIPT LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45604384
  22. SDN SMART SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49298865
  23. SEA SHARP TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50949347
  24. SEAVIEW SOFTWARES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37915592
  25. SEBVAS IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 44725809
  26. SERV IT SERVICII INDUSTRIALE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49139720
  27. SEVEN GRAPHICS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43300370
  28. SHARP DOT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34055701
  29. SIGHT MEDIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26681399
  30. SIXTY NINE LABS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47981518
  31. SKYTEK LIMITED RO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45186184
  32. SMART MEDIA & SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18452416
  33. SMARTSUITE SOLUTIONS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45357322
  34. SMA WEB SOLUTIONS S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 50076633
  35. SOFT 92 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2986795
  36. SOFT EXPERT TEAM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30857508
  37. SOFT FASTCONT SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 27919902
  38. SOFTWARE CONSULTING S.R.L.Sat Castelu, Comuna CasteluCUI 48478205
  39. SOLVEET TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 11793971
  40. SPHERA UPDATE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37828534
  41. STACKSYS SOFTWARE S.R.L.Sat Pietreni, Comuna DeleniCUI 42928556
  42. STAL IMPRES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14643979
  43. STEFAN MEDIA DEVELOPMENT GROUP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46051169
  44. STUDIO78 WEB SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26854210
  45. SUPERB CREATIVITY BRANDS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46606847
  46. SUPRA SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33323962
  47. SUSHI TECH S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 40400430
  48. SYNOPSIS SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47172584
  49. SYS CONTROL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16148900
  50. TANY DARIUS SOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50377598
  51. TECHADVANTAGE SOLUTIONS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 50349849
  52. TECH ROCKET DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44221917
  53. TECHWISE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47780239
  54. TEHNO SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14529959
  55. TEO FLOR FMT 91 SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 31295181
  56. THAT ONE BYTE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41357451
  57. THE PUBLICIST UK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37867118
  58. TOTAL SOFT 2003 SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 15102831
  59. TRANSFORM YOUR BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40220390
  60. TRAVSOFT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38735018
  61. TZ INTELLIGENCE 28 S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49435016
  62. UNIFIED ARTS S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 42993058
  63. UNION CONCEPT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32602101
  64. UNREALISTIC NICE IDEA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50033772
  65. UPTHINK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24543047
  66. UPWAY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49903966
  67. VENIVERSUM S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 46177427
  68. VIEW PLUS SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30793323
  69. VLADUȚEL ENTERPRISE S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 42236806
  70. VMS DIGITAL PROJECT S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49730865
  71. VST VEGASOFT S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48735007
  72. WEB AUTO DESIGN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49417842
  73. WEB DE LA A-Z S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42649098
  74. WEB LOUNGE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38292883
  75. WEB SOLUTIONS AREA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40370088
  76. WE BUILD IDEAS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 43387335
  77. WEEVO SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 36121453
  78. WELL MADE ELECTRONICS SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 35295524
  79. WINE GURU APP S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 41023680
  80. WINNING IT DEVELOPEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42969610
  81. WIZARD CODING S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 44254256
  82. WIZARD NOOK S.R.L.Sat Ciocârlia, Comuna CiocârliaCUI 45098511
  83. WORKBOTIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41237927
  84. WORLD ATLAS IT SOLUTIONS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45779696
  85. WORLD PLATFORM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46490776
  86. XKT IT CONSULTING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39744391
  87. XPERT DESIGN STUDIOS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21451895
  88. XTRAORBIT WEB DEVELOPMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36920795
  89. YNES IT OUTSOURCING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37274838
  90. YRD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50377628
  91. ZEBIT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45232566
  92. ZELNIX DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40403193
  93. ZEMI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48763309
  94. ZENIT CRIS SRLSat Tariverde, Comuna CogealacCUI 28560504
  95. ZEN SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38239510