Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Constanța

329 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 329

  1. EZPROMO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39530533
  2. FABRICA ORATIONIS SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45362647
  3. FACTIDE SOLUTIONS S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 43525640
  4. FACTORY FUNCTION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45320293
  5. FCVE SOFT SOLUTIONS S.R.L.Sat Tortoman, Comuna TortomanCUI 41567321
  6. FIREDEV STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44169029
  7. FIVE QUANTUM BITS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46616506
  8. FLAMES WEAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48802327
  9. FLASH Q WARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39007985
  10. FNO APP SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38722093
  11. FOCUS MECHATRONICS SOLUTIONS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 38030785
  12. FRACTAL VISION S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47324879
  13. FREYA GAMES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28761249
  14. FRONTMAN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33986809
  15. FTNET DEVELOPMENT S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 32915478
  16. FUNDAMENTAL SW S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50539991
  17. FVR DIGITAL PRODUCTS & SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23165881
  18. GABYIT VISION S.R.L.-D.Municipiul ConstanţaCUI 41246488
  19. GAME ART TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43108570
  20. GAMESCRIPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46566114
  21. GEORGE WEB WORKS S.R.L.Sat Ciocârlia, Comuna CiocârliaCUI 48506917
  22. GOAT SOFT S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 49038148
  23. GOLD WEB DESIGN S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 42903330
  24. GRANT BOX CONSULTING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 37703840
  25. GS DATA DEVOPS SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 37708546
  26. GSS APPLICATIONS SOLUTIONS SRLSat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 37740105
  27. HEADSOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39249261
  28. HEAP INTEGRATION SYSTEMS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 39658789
  29. HIGH COMMANDER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45130639
  30. HIGHTECH CONCEPT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15194703
  31. HNS SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47374451
  32. HOTELIERA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42928483
  33. ICE SOFT SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 21394595
  34. ILM SOFTWARE ENGINEERING HOUSE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33822300
  35. IMS BINARY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46342621
  36. INESTETIC STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41669348
  37. INGCOS APPS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 40272365
  38. INIT-LINK-NETCLUSTER SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 18108987
  39. INNOVATIVE DIGITAL IDEAS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40791427
  40. INNOVATIVE SOFTWAREBYTE S.R.L.Sat Biruinţa, Comuna TopraisarCUI 43630956
  41. INTERCRIS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1883040
  42. INUIT SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18218017
  43. IN UNIVERSAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29910209
  44. ISTANBUL TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45923235
  45. ITCUPITI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49880471
  46. ITRU SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23720990
  47. IT ZGUMA IANIS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47391479
  48. IXTUDOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23971053
  49. JOART CREATIVE PRO S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 44942620
  50. JUNO TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15863891
  51. KATZANDONI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50871833
  52. KREATIVE SOFTWARE & BUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29388475
  53. LAMOBRATORY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31157766
  54. LAUNCH EXPERT S.R.L.Sat Siminoc, Oraş MurfatlarCUI 44567334
  55. LAUNCH MARKETING GROUP S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 47593796
  56. LC G-TIME S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43630980
  57. LEGACY FORGE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48933543
  58. LEGIS GUIDE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49896931
  59. LIBERSYS PROGRAMMING SRLSat Corbu, Comuna CorbuCUI 37626470
  60. LINK PROJECT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17481600
  61. LISTEAT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50880840
  62. LOLTECH DEVELOPMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36623794
  63. LUBYTE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48861226
  64. LUSA SOFT S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 38306474
  65. LUXVERITAS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49818658
  66. MACO SMART ENTERPRISE S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 46935300
  67. MADE BY APES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32652240
  68. MADHERTZ S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47910100
  69. MAIODEVOP S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 39737351
  70. MALCIU SOFTWARE S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 48566242
  71. MASTER SUPPORT SOLUTIONS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46161030
  72. MBE WEB SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46096608
  73. MDD TREM TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45042421
  74. MDN DATA SOFTWARE S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41950415
  75. MEDIAUP CREATIVE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37752436
  76. ME MYSELF & I S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42444750
  77. MENATECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47812659
  78. MEN OF MARS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37259250
  79. MIORITIC VENTURES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48662304
  80. M.L. CRIŞAN SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 12776570
  81. MLMEDIA STUDIO DESIGN SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 33762810
  82. MOBILE SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 20063216
  83. MOONFIRE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50875207
  84. MOOSHEE NUTRITIONAL PLATFORM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41399007
  85. MOTELY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47601287
  86. MRG WEB SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16635913
  87. MV ACTIVE ENERGY S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49722765
  88. NALA BOUTIQUE DIGITAL MARKETING STUDIO S.R.L.-D.Municipiul ConstanţaCUI 41259976
  89. NAVIA TECH S.R.L.Sat Castelu, Comuna CasteluCUI 50683988
  90. NBK -WP SERVICEIT DEVELOPMENT SRLSat Lazu, Comuna AgigeaCUI 34332977
  91. NEAR FIELD CONCEPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50379874
  92. NEMESIS NETCOM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32032248
  93. NENYA SOFTWARE CORPORATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44089990
  94. NETSUD EVOLUTION SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 38142770
  95. NEW AGE EMPIRE LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47770758
  96. NOCRINO TECH S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49510118
  97. NORDIC LINK SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49384532
  98. NORTHLOGIC SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50460315
  99. OANCEA SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36920817
  100. OBSYDIA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43972550