Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Constanța

329 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 329

  1. ABRAXAS TECHNOLOGIES SRLSat Ţepeş Vodă, Comuna SilişteaCUI 37822485
  2. ACD SMARTCODE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47128341
  3. AD-FIRE YOUTH GROUP SRLMunicipiul MangaliaCUI 29376349
  4. ADMIN TOOLS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41263926
  5. A&G HANDLETECH S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 46070900
  6. AGORA ANALYTICS S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 43598103
  7. AITEST S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 50782124
  8. AKTIV RES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15344738
  9. ALFA RESEARCH & TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48727527
  10. ALSONIC TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43097382
  11. ALTRIX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6492549
  12. ALVO E-TYRES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37943975
  13. AMA IT&C SOLUTIONS SRLMunicipiul MangaliaCUI 36566001
  14. A&M NETWORK PRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39909880
  15. ANDONI TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50344523
  16. ANDROTECH S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 47770774
  17. ANYTIME IN TIME S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46192656
  18. AR CYBER LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44493032
  19. ARLETA PROGRAMING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37733558
  20. ARTIGON TECHNOLOGIES SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37119958
  21. ARTLINK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15937999
  22. ATR SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47892321
  23. AVOCODE MEDIASOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41040045
  24. AWESOMENESS 73 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40759183
  25. AXATECH S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 51055450
  26. AXLE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49097314
  27. BAJENARU SRLSat Poarta Albă, Comuna Poarta AlbăCUI 3851850
  28. BALAN'S COMPUTERS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14530139
  29. BDA WEB DESIGN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13977725
  30. BETTER BUSINESS CONSULTING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45337058
  31. BETTER QUESTS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 40065300
  32. BEXLEY C-LEVEL IT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37733671
  33. BINAR GATE SRLMunicipiul MedgidiaCUI 27432337
  34. BIOMED ARTIFICIAL INTELLIGENCE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43036768
  35. BITWIT DEVELOPMENT STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45687070
  36. BLACK ARRAY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32015212
  37. BLACK SEA PROJECTS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26306926
  38. BL RALCONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21289689
  39. BREAK FREE SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46917053
  40. BREBEX IT TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46468434
  41. BROADWARE DIGITAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41686594
  42. B.R.Z S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 48780784
  43. BZDD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37832004
  44. CAPPUCCINO CODE S.R.L.Sat Viişoara, Comuna CobadinCUI 48762540
  45. CAROLWEB RO S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 43205409
  46. CDB PROPERTIES NET SRLMunicipiul MedgidiaCUI 29186530
  47. CENTRUL DE INFORMATICA SI COMUNICATII "ANDREI SAGUNA" SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14546615
  48. CIATRINE SECURITY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42062696
  49. CIPERTRACE AL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48566218
  50. CLOUDCHAIN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44934805
  51. CLOUDSCRIPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44514208
  52. CLT NEW AGE SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 37784810
  53. CODEBEACON SRL-DSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 35126681
  54. CODEBEAR IT S.R.L.Sat Târguşor, Comuna TârguşorCUI 50927438
  55. CODECLOUD S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47865246
  56. CODED EXPRESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50995700
  57. CONSTITUO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40573805
  58. CONVECT DEV S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 43184276
  59. CREATIVE COMMON SENSE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36055716
  60. CREATIVE SEO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32433738
  61. CREWOO TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42468784
  62. CRISTIAN INFO SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2408597
  63. CROITORIA VIZUALA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39845884
  64. CSEL-CUSTOMIZED SOFTWARE EDITING LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38498876
  65. CUBA MASSIVE DESIGN S.R.L.Sat Hagieni, Comuna LimanuCUI 40516915
  66. DATAWORKS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50417714
  67. DECOWEB DESIGNS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36878542
  68. DEFINE DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48595337
  69. DEIMOS SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41365438
  70. DESIGNBYMONDAY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43149171
  71. DEVELOCY S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 49347402
  72. DEVELOP IDEAS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28149640
  73. DEVELO VAST S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45261723
  74. DEVRONIUM APPLICATIONS SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 29631336
  75. DEVSEEKER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22605852
  76. DIANA SOFT SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 15208744
  77. DIGITAL ARCH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50705032
  78. DIGITAL BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 49737375
  79. DIGITAL HELPDESK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27980283
  80. DIGITAL MAKO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46535347
  81. DIGITALOGY LLC SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 37752533
  82. DI SI SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50675411
  83. DOBROGEN TECH S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 46294265
  84. DS SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50667389
  85. DUMIO WEB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39954091
  86. DUOBIT CONSULTING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38251980
  87. DUTAN 95 ENTERPRISE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46177443
  88. EAST2I AI-POWERED SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49198114
  89. ELECTRO DOBROGEA S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 48581650
  90. ELEVEN MEDIA SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36833095
  91. ELYSITEX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul ConstanţaCUI 50451740
  92. EMPIRE MEDIA STUDIO S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 38487788
  93. ENVISUM SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43152185
  94. EPSILON VISION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43603528
  95. ERDIN BASE BOOST S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 46006419
  96. EVENT RUNTIME S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 46833807
  97. EVEN WEB DESIGN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39371616
  98. EXIGENT SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37026905
  99. EXION HUB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43522237
  100. EXPERTISE BPHUB S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 41086905