Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Alba

175 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 101-175 din 175

  1. KELLINGER BAU S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 55731539
  2. KRISS VISION SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 9760336
  3. LA DELICII URBANE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54604375
  4. LAZPRO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54891930
  5. LUNCEAN SRLSat Jidvei, Comuna JidveiCUI 9877108
  6. MANAIA OM S.R.L.Sat Bădai, Comuna Avram IancuCUI 54460709
  7. MARAL SRLMunicipiul AiudCUI 6286514
  8. MARAS TOURS & TRAVEL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54938740
  9. MEDALION MLM SRLMunicipiul BlajCUI 9240120
  10. MEDIATECH CENTER S.R.L.Oraş CugirCUI 55430293
  11. MERINDA SRLSat Jidvei, Comuna JidveiCUI 5804553
  12. METAL DAVID INTERNATIONAL SRLMunicipiul SebeşCUI 13065052
  13. METAL LARISA SRLSat Cunţa, Comuna ŞpringCUI 12133850
  14. MIMI COM SRLMunicipiul BlajCUI 6235510
  15. MIORITA-COM SRLSat Sâncel, Comuna SâncelCUI 2821754
  16. MIREL TOURS SRL ORADEA FILIALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 13721670
  17. M & M COMP SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 1758772
  18. MOGADENT S.R.L.Municipiul AiudCUI 55565525
  19. MONDEO SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 5381259
  20. NAGY EXPRES SNCMunicipiul AiudCUI 1763574
  21. NEST OF TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54896962
  22. NETCRAFT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55561230
  23. OLTEAN CĂTĂLIN-BOGDANSat Unirea, Comuna UnireaCUI 55598220
  24. OLY BAGS S.R.L.Loc. Lancrăm, Municipiul SebeşCUI 54626322
  25. OMNISECC S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54465617
  26. OPEN MEDIA STUDIO S.R.L.Municipiul AiudCUI 54636105
  27. OPTIRAD MED S.R.L.Oraş CâmpeniCUI 54909477
  28. ORD KEY DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55617322
  29. PAH SOFT SERV S.R.L.Oraş CugirCUI 55601911
  30. PALATUL CREATIEI S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54456996
  31. PANDORA IMPEX SRLSat Rădeşti, Comuna RădeştiCUI 5531330
  32. PEAKPOINT RENTALS S.R.L.Oraş CugirCUI 54599767
  33. PETRUSAN INN S.R.L.Sat Bistra, Comuna BistraCUI 55346630
  34. POLAR GLIGOR SNCLoc. Abrud, Oraş AbrudCUI 4560701
  35. PRO DISPATCH SPEDITION S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54733841
  36. RADUCU SI IANCU SRLMunicipiul SebeşCUI 12864477
  37. RAILIE S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 55695282
  38. REFUGIUL APUSENILOR EXPERIENCE S.R.L.Sat Scărişoara, Comuna ScărişoaraCUI 55662080
  39. REGIA AUTONOMĂ A DISTRIBUŢIEI ŞI EXPLOATĂRII FILMELOR "ROMANIAFILM "RA FILIALA ALBAMunicipiul Alba IuliaCUI 1760853
  40. RENEWMOB S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54664016
  41. RENT A BEAT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55557964
  42. RITM CROMATIC S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54460415
  43. RODIANA MIXT SRLMunicipiul BlajCUI 9875638
  44. ROM METAL IMPEX HUNEDOARA SRL FILIALA LOPADEA NOUA SAT OTVEREMSat Odverem, Comuna Lopadea NouăCUI 7088159
  45. SALAMANDRA SRLLoc. Baia de Arieş, Oraş Baia de ArieşCUI 12138148
  46. SC WORKERS LEASING COMPANY SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 55421759
  47. SINDICATUL ALIANŢA UNION AZTMunicipiul Alba IuliaCUI 54472363
  48. S&M LUXURY EVENTS S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54889396
  49. SOCIALDRIVE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54431169
  50. SOFARGONE S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54505240
  51. SPEAKEASY1920 SERVICES S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55566881
  52. SSP FINANCIAL CONCEPT - ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54583914
  53. STARRISE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54583930
  54. STEP IMPACT S.R.L.Municipiul AiudCUI 54485380
  55. STUDIO APARTAMENTS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55300463
  56. SYNTHBIT S.R.L.Oraş Ocna MureşCUI 54944873
  57. TAMARA INTERNATIONAL SRLMunicipiul BlajCUI 13950525
  58. TG DISTRIBUTION BUCURESTI SA SUCURSALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 7999052
  59. THE SOCIAL STORIES S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54643544
  60. TOP LEADER HUNT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54718140
  61. TRANSILVANIA ADMINISTRARE CONDOMINII S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55531158
  62. TRANSILVANIA SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55485825
  63. TREEFLOWER S.R.L.Sat Lopadea Nouă, Comuna Lopadea NouăCUI 54616302
  64. T & T DESIGN & EVENTS S.R.L.Sat Teleac, Comuna CiugudCUI 55509550
  65. UNIREA PARC SAMunicipiul Alba IuliaCUI 10431132
  66. VALDEC SRLSat Mănărade, Municipiul BlajCUI 9651410
  67. VALINGE INNOVATION ABMunicipiul SebeşCUI 55493330
  68. VAL WELD S.R.L.Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de JosCUI 54837788
  69. VANGARAGE S.R.L.Sat Drâmbar, Comuna CiugudCUI 54490440
  70. VASIU ET CO SNCSat Jidvei, Comuna JidveiCUI 8593280
  71. VICTOR CO BRASOV SRL FILIALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 1762781
  72. VICTORIA IMPERIAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 10357761
  73. VOIAGER IMPEX SRLMunicipiul SebeşCUI 8985187
  74. WINGS ROM SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 4120662
  75. ZAZEN VISION S.R.L.Sat Jidvei, Comuna JidveiCUI 55142126