Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Alba

174 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 174

  1. ADIAN PROCESS S.R.L.Sat Valea Abruzel, Comuna BuciumCUI 54460660
  2. AGENŢIA NAŢIONALĂ A ZONEI MONTANE - SEDIU SECUNDAROraş CâmpeniCUI 54892332
  3. AGROMEC CRACIUNELU DE JOS SASat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de JosCUI 11387710
  4. AGROTERRA SRLSat Jidvei, Comuna JidveiCUI 9136732
  5. ALBAPRESS NEWS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55300420
  6. ALFASOFT SA CLUJ NAPOCA SUCURSALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 1759476
  7. ALPHA TAXI ALBA IULIA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54653564
  8. ANDPRINT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54763125
  9. APOLLON TRADE COMPANY ALBA IULIA SRL SUCURSALA CUGIRLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 9787153
  10. APUD DEUM S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54636962
  11. APUSENI DIGITAL HUB S.R.L.Sat Dealu Bajului, Comuna ArieşeniCUI 55061900
  12. ARCDENT S.R.L.Sat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 55342345
  13. ARDCOOM SRLSat Sânmiclăuş, Comuna ŞonaCUI 7776875
  14. AROMA RECORDS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54653572
  15. ASOCIAŢIA "ALBA RUN"Municipiul Alba IuliaCUI 54453701
  16. ASOCIATIA DAVID - VALENTINOraş Ocna MureşCUI 54753148
  17. ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ GESTIONAREA ŞI PROTECŢIA ANIMALELOR ALBAMunicipiul Alba IuliaCUI 54633982
  18. ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI APULUM ONEMunicipiul Alba IuliaCUI 54652178
  19. ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC 8 STR.GARIIMunicipiul BlajCUI 54734308
  20. ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI "DOWNTOWN CONCEPT"Municipiul Alba IuliaCUI 54589801
  21. ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ELIXIRULUIMunicipiul Alba IuliaCUI 55099883
  22. ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI VI 13Municipiul Alba IuliaCUI 54730578
  23. ASOCIATIA DE VANATORI SPORTIVI DRAGANAOraş CugirCUI 55570505
  24. ASOCIAŢIA EDUCAŢIA PENTRU PACE ŞI EDUCAŢIA ETICĂMunicipiul Alba IuliaCUI 55161535
  25. ASOCIAŢIA "EDUCAŢIE ÎN CULORI"Municipiul Alba IuliaCUI 54754364
  26. ASOCIAŢIA "EU SUNT"Municipiul Alba IuliaCUI 54950573
  27. ASOCIAŢIA "FEMINITATE, ESENŢĂ ŞI ECHILIBRU"Loc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 54578683
  28. ASOCIAŢIA "GRUPUL DE ACŢIUNE LOCALĂ PENTRU TINERII DIN ALBA IULIA"Municipiul Alba IuliaCUI 54621830
  29. ASOCIAŢIA HANDBAL CLUB CMBH ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 54855334
  30. ASOCIAŢIA HAPPY2SUPPORTSat Limba, Comuna CiugudCUI 54826932
  31. ASOCIAŢIA HELP ALLIANCE TRANSYLVANIASat Şard, Comuna IghiuCUI 54589712
  32. ASOCIAŢIA POVEŞTI DIN TIMPMunicipiul Alba IuliaCUI 54843445
  33. ASOCIATIA "SPERANTE, VISE SI IMPLINIRI" - AFJLoc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 54452420
  34. ASOCIAŢIA SPORTIVĂ REDSPIN TENIS DE MASĂ ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 54569880
  35. ASOCIAŢIA TELELEU MEDIAMunicipiul Alba IuliaCUI 54591364
  36. ASOCIAŢIA ZÂMBET VESELMunicipiul Alba IuliaCUI 54748095
  37. ATOS DREGHICIU SNCLoc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 5880348
  38. ATT MULTISERVICES S.R.L.Sat Bucerdea Grânoasă, Comuna Bucerdea GrânoasăCUI 55433125
  39. BAD ELF S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55011031
  40. BANCA AGRICOLA SA BUCURESTI SUCURSALA JUDETEANA ALBA SA SUCURSALA AIUDMunicipiul AiudCUI 1765192
  41. BANCA AGRICOLA SA BUCURESTI SUCURSALA JUDETEANA ALBA SA SUCURSALA SEBESMunicipiul SebeşCUI 2823224
  42. BANCA DACIA FELIX CLUJ NAPOCA SA SOCIETATE BANCARA PRIVATA SUCURSALA CUGIRLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 7053983
  43. BAYRO CONS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54575300
  44. BMP ADVISORS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54591372
  45. BORING PATH S.R.L.Oraş Ocna MureşCUI 55125338
  46. CABANA ANTONIA&CRISTIAN S.R.L.Municipiul AiudCUI 55499847
  47. CALIPSOS BAR SRLSat Şona, Comuna ŞonaCUI 1752761
  48. CARFTORIA S.R.L.Oraş CâmpeniCUI 55541887
  49. CARGO-LINES SRLLoc. Zlatna, Oraş ZlatnaCUI 13717946
  50. CARINA BLAJ SRLMunicipiul BlajCUI 5148408
  51. CASA DIN APUSENI S.R.L.Sat Ştiuleţi, Comuna ScărişoaraCUI 55503263
  52. CASA GLOD S.R.L.Sat Glod, Comuna Almaşu MareCUI 55099000
  53. CLINICA STOMESTET S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54524055
  54. CLUB CONSULTING SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 11453856
  55. CLUB SPORTIV MUNICIPAL AIUDMunicipiul AiudCUI 54991972
  56. COLIBA ZILELOR BUNE S.R.L.Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 54553697
  57. COMSERVICE SAMunicipiul Alba IuliaCUI 1757262
  58. CONCORDIA ROMANA COOPERATIVA DE CREDIT-BANCA POPULARA AIUDMunicipiul AiudCUI 11466660
  59. CONCORDIA ROMANA COOPERATIVA DE CREDIT-BANCA POPULARA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 11263452
  60. CONSIGNATIE IMPORT EXPORT ACHIM SRL HUEDIN SUCURSALA ABRUDLoc. Abrud, Oraş AbrudCUI 7268427
  61. CORPET BLAGU SNCMunicipiul Alba IuliaCUI 4169534
  62. COZYAPARTMENTS S.R.L.Sat Şard, Comuna IghiuCUI 54748770
  63. CRIMEC SASat Cricău, Comuna CricăuCUI 8459980
  64. CYBERGRAPHX S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55453750
  65. DASECO TEAM S.R.L.Oraş CugirCUI 55661689
  66. DECOR SOFT S.R.L.Municipiul SebeşCUI 55609745
  67. DEMA COMMunicipiul SebeşCUI 5900623
  68. DEMETRA IMPEX SAMunicipiul BlajCUI 9936131
  69. DEV SOFT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55322380
  70. DOBRA S.R.L.Sat Mărteşti, Comuna Avram IancuCUI 55583904
  71. DOR DE MUNTE S.R.L.Sat Culdeşti, Comuna VidraCUI 54764716
  72. DOUA STELE SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 7177868
  73. EASTSIDE DEVELOPMENT S.R.L.Oraş CugirCUI 54695284
  74. EBEN EZER SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 1759271
  75. ELIZA COMPANY SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 6263901
  76. ELMAGUEST S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54891949
  77. E.M. SRL BRASOV SUCURSALA SEBESMunicipiul SebeşCUI 5264941
  78. EUROAL IMPEX SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 4169275
  79. EUROMAN TIMISOARA SRL FILIALA ARIESENISat Arieşeni, Comuna ArieşeniCUI 1753988
  80. EUROPEAN GROUP PRODUCTION BRAILA SRL FILIALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 5880380
  81. EVER POINT TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54528170
  82. EXOBRITE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54724142
  83. FIIND YOURSELF S.R.L.Oraş CâmpeniCUI 55332210
  84. FILIALA DE CRUCE ROSIE A JUD ALBAMunicipiul Alba IuliaCUI 54840074
  85. FIT4LIFE VISION S.R.L.Loc. Vinerea, Oraş CugirCUI 54803343
  86. FUN IT SERVICE S.R.L.Loc. Vinerea, Oraş CugirCUI 55721500
  87. GERRO-SIBIU SRL FILIALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 1755032
  88. GIURGIU DANIELA-FELICIASat Sălciua de Jos, Comuna SălciuaCUI 55641703
  89. GRĂDINIŢA "COPIILOR VOIOŞI" SEBEŞMunicipiul SebeşCUI 55572034
  90. GRECTOUR SPED TRANS S.R.L.Sat Şard, Comuna IghiuCUI 55485400
  91. GUTES LEBEN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55207292
  92. HANNA ART SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 9964182
  93. HEALWISE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54583957
  94. IHTIS ART S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55676264
  95. INFLUENCEWORKS S.R.L.Oraş AbrudCUI 55574833
  96. INTERCONSULT DAN BAIA MARE SNC FILIALA ALBA IULIAMunicipiul Alba IuliaCUI 1760284
  97. IULIA RICAMI S.R.L.Sat Pianu de Sus, Comuna PianuCUI 55277514
  98. JAZZ ADVERTISING AGENCY S.R.L.Municipiul BlajCUI 54654993
  99. JOLIE SKIN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55464890
  100. KAWAMOB S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55639258