Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Vaslui

63 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Vaslui, in ordine alfabetica.

Afisate 1-63 din 63

  1. 2001 ANDRA-REL SRLMunicipiul VasluiCUI 13800056
  2. AGRO-TUR SRL RACOVA SUCURSALA VASLUIMunicipiul VasluiCUI 3764002
  3. ALEXAUTOPARTS S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54860853
  4. ARTAUTOPARTS S.R.L.Municipiul HuşiCUI 55348208
  5. ASOCIAŢIA CASA DE AJUTOR RECIPROC A PENSIONARILOR "ELENA CUZA" BÂRLADMunicipiul BârladCUI 55676183
  6. ASOCIAŢIA COMUNITATEA PENTRU EDUCAREA TINERILORMunicipiul VasluiCUI 54713003
  7. AUDILINE DEZAUTO S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54860845
  8. BANKCOOP SA BUCURESTI FILIALA NEGRESTILoc. Negreşti, Oraş NegreştiCUI 8421650
  9. BANKCOOP SA FILIALA HUSIMunicipiul HuşiCUI 841682
  10. BLACK CARS TRANSFER S.R.L.Municipiul VasluiCUI 55128512
  11. BOGDAN CONCEPT S.R.L.Sat Vineţeşti, Comuna OlteneştiCUI 55377963
  12. BRAIN ATTACK S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54733973
  13. CONRECOM SRLMunicipiul VasluiCUI 830233
  14. COOL BABY TREND S.R.L.Municipiul VasluiCUI 55496212
  15. COOPERATIVA DE CREDIT MINERVA BIRLADMunicipiul BârladCUI 13807259
  16. COPILUL CĂLĂTOR S.R.L.Municipiul BârladCUI 54440930
  17. DAM-MYH S.R.L.Sat Cepeşti, Comuna BogdăniţaCUI 55285347
  18. DIRECT DIN CARTIER S.R.L.Municipiul BârladCUI 55695827
  19. DOMDRIVENET S.R.L.Municipiul BârladCUI 54587401
  20. EPISCOPIA HUSILORMunicipiul HuşiCUI 54734316
  21. FASTLANE RIDE S.R.L.Municipiul BârladCUI 54618966
  22. FILIALA LUXOR SRLMunicipiul HuşiCUI 2435656
  23. FILIALA MASTERS SRLMunicipiul VasluiCUI 3602418
  24. FILIALA MURGENI A BANKCOOP SALoc. Murgeni, Oraş MurgeniCUI 8208504
  25. FILIALA UNISEM SA BIRLADMunicipiul BârladCUI 4539505
  26. FILIALA VASLUI A SC CAROMTEX SRL TG.NEAMTMunicipiul VasluiCUI 825580
  27. FILIALA VASLUI A S.C. SOLMO-COM SRLMunicipiul VasluiCUI 3667522
  28. FILIALA VASLUI A SOCIETATII GENERALE A EXPERTILOR TEHNICI SA BUCURESTIMunicipiul VasluiCUI 4975016
  29. FLEET TOP TRANS S.R.L.Municipiul BârladCUI 54587444
  30. FULGER CONSTRUCTII SRLSat Vinderei, Comuna VindereiCUI 1615683
  31. GRAUR-AGRO INDUSTRIAL S.R.L.Sat Valea Mare, Comuna DumeştiCUI 54761744
  32. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI - SEDIU SECUNDARSat Bogdăneşti, Comuna BogdăneştiCUI 54615579
  33. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI - SEDIU SECUNDARSat Fruntişeni, Comuna FruntişeniCUI 54615587
  34. KTINA S.R.L.Sat Râşeşti, Comuna DrânceniCUI 55041717
  35. LEKHTRONICS S.R.L.Sat Crasnăşeni, Comuna TătărăniCUI 54960135
  36. LIT FILMS S.R.L.Municipiul HuşiCUI 55465330
  37. LOOKSY S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de SusCUI 54565578
  38. MAKE WHITE POWERFUL SMILE S.R.L.Municipiul BârladCUI 54771292
  39. MAK-MERSAN SRLMunicipiul VasluiCUI 9959925
  40. MANINTEX SRLMunicipiul BârladCUI 12637695
  41. MARCOS SRLMunicipiul BârladCUI 841712
  42. MUNTEANU SRLMunicipiul HuşiCUI 9608886
  43. NAILAND S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54508050
  44. NORD-EST SA IASI SUCURSALA VASLUIMunicipiul VasluiCUI 8260111
  45. PESDIM TRANSPORT S.R.L.Municipiul HuşiCUI 55607779
  46. PIC DRIVE SOLUTION S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54767917
  47. POLARIKOS S.R.L.Municipiul VasluiCUI 55477024
  48. RENASTEREA CREDITULUI ROMANESC-CREDIT BANK SA SUCURSALA VASLUIMunicipiul VasluiCUI 7243058
  49. RESIZEBRICK S.R.L.Municipiul BârladCUI 55402943
  50. SAGGIFY GROUP S.R.L.Municipiul BârladCUI 54515537
  51. SANDA SRLMunicipiul VasluiCUI 825644
  52. SAVASCC INVEST S.R.L.Sat Săuca, Comuna LazaCUI 54710759
  53. SICRAN SOLUTIONS S.R.L.Sat Bădeana, Comuna TutovaCUI 55518639
  54. SOFTHARDEXPERT S.R.L.Sat Perieni, Comuna PerieniCUI 55730649
  55. SOPHSERVICE S.R.L.Loc. Rediu, Municipiul VasluiCUI 55638503
  56. SUCURSALA SAT PODENI COM. VULTURESTI A SC PAM MACIN SRL TODIRENI BOTOSANISat Podeni, Comuna VultureştiCUI 5117258
  57. SUCURSALA VASLUI A SC.SLOTENIS SRL IASIMunicipiul VasluiCUI 829948
  58. SUCURSALA VASLUI A S.C. UNIVERSAL SRL P.NEAMTMunicipiul VasluiCUI 4743245
  59. SVETLANA SRL FILIALA BIRLADMunicipiul BârladCUI 4445885
  60. TIRE ZONE S.R.L.Sat Bălteni, Comuna BălteniCUI 55690692
  61. TONY G COMPANY S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54895320
  62. VIPP SRLMunicipiul BârladCUI 5759967
  63. WEBRIO S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna SoleştiCUI 55308050