Director de firme

CAEN 8623 - Activități de asistență stomatologică in judetul Vaslui

123 firme active in CAEN 8623 - Activități de asistență stomatologică, judetul Vaslui, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 123

  1. AFTENE T. TONI-CRISTIAN - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL MEDICINĂ DENTARĂ - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Văleni, Comuna VăleniCUI 54806684
  2. ALANDENT S.R.L.Municipiul HuşiCUI 52939790
  3. ALIANDRA DENTAL S.R.L.Municipiul VasluiCUI 42966703
  4. AMACLINIQUEDENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 33452568
  5. ANDRA NEWDENTYS S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 28358891
  6. APDENT CLINIC SRLMunicipiul VasluiCUI 37347492
  7. APODENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 51504380
  8. ART DENTAL CENTER S.R.L.Municipiul HuşiCUI 39538200
  9. ART DENTAL PAUNET S.R.L.Municipiul HuşiCUI 42874707
  10. ATELIERUL DE DINȚI IORDAN-APOSTU ANDRA S.R.L.Municipiul VasluiCUI 37951307
  11. ATELIERUL DE DINTI IORDAN IONUT SRLMunicipiul VasluiCUI 37951315
  12. AXA DENTAL CLINIC SRLMunicipiul BârladCUI 24825765
  13. BALAEȘ STOMA SRL-DMunicipiul BârladCUI 37973941
  14. BEEDENT STUDIO S.R.L.Municipiul VasluiCUI 43621397
  15. BEST AMERICAN DENTAL S.R.L.Municipiul BârladCUI 52698292
  16. BIANCA CH-DENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 49565482
  17. BÎZA DENT SRLLoc. Negreşti, Oraş NegreştiCUI 35755371
  18. BNGDENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 48053280
  19. BOLFODENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 40920793
  20. BRILLIANT BLACK S.R.L.Municipiul HuşiCUI 42777143
  21. CASANADENT S.R.L.Sat Roşieşti, Comuna RoşieştiCUI 48282810
  22. CLINICA STOMATOLOGICĂ HAGE S.R.L.Municipiul VasluiCUI 42212912
  23. CM MONA ILIEŞ SRLMunicipiul VasluiCUI 35673026
  24. CORTEX IMPLANTS S.R.L.Municipiul BârladCUI 34454087
  25. CROWN WELLNESS DENTISTRY S.R.L.Municipiul BârladCUI 52359210
  26. DANOMED CLINIC SRLLoc. Negreşti, Oraş NegreştiCUI 37452897
  27. DDS DENTAL S.R.L.Municipiul BârladCUI 40465170
  28. DECEBALDENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 33439909
  29. DENI-REAL DENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 38920015
  30. DENTAFRESH S.R.L.Municipiul BârladCUI 51238296
  31. DENTAL NEST S.R.L.Municipiul VasluiCUI 45994325
  32. DENTAL- PRESTIGE SRLSat Tutova, Comuna TutovaCUI 29532340
  33. DENTAL SPARKS CLINIC S.R.L.Municipiul BârladCUI 33133810
  34. DENTIRAL SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Codăeşti, Comuna CodăeştiCUI 54725091
  35. DENTIS-NIKO SRLMunicipiul VasluiCUI 6692229
  36. DENTOZON SRLMunicipiul VasluiCUI 28407102
  37. DENTSMILEHOME S.R.L.Municipiul VasluiCUI 38751153
  38. DI’ART CLINIC S.R.L.Municipiul VasluiCUI 49697530
  39. DODODENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 50509486
  40. DORUSDENT SRLMunicipiul BârladCUI 16713582
  41. DR. ANDREEA OANA SAUCIUC S.R.L.Municipiul BârladCUI 40471538
  42. DR.BRIŞCARU ANA IRINA S.R.L.Municipiul BârladCUI 39221520
  43. DR. BULAI RADU S.R.L.Municipiul VasluiCUI 43414251
  44. DR. CĂTĂLIN ZODIERU SRLMunicipiul BârladCUI 38102911
  45. DR.COSMIN MAZDRAG S.R.L.Municipiul HuşiCUI 47860567
  46. DR.DÎLCU IULIA S.R.L.Municipiul BârladCUI 39400266
  47. DR. DORUŞ ANDREEA SRLMunicipiul BârladCUI 37128395
  48. DR. DUMITRU MIHAI SRLMunicipiul BârladCUI 36981237
  49. DR.HORGA DENT S.R.L.Loc. Negreşti, Oraş NegreştiCUI 43640020
  50. DR. NIȚĂ ADINA-ELENA S.R.L.Sat Simila, Comuna ZorleniCUI 47652256
  51. DROSERADENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 44538061
  52. DR PIRCIU DENT SRLSat Viişoara, Comuna ViişoaraCUI 38148862
  53. DR. PODARU VALERIU-TEODOR S.R.L.Municipiul BârladCUI 43313745
  54. DR. SIMONA CIOCAN SRLMunicipiul VasluiCUI 37320322
  55. DR. TIMUS LARISA S.R.L.Municipiul VasluiCUI 39045814
  56. DR. TIMUȘ TUDOR S.R.L.Municipiul HuşiCUI 40206752
  57. EVO SMILE S.R.L.Municipiul BârladCUI 52599710
  58. FABRICA DE ZÂMBETE VASLUI S.R.L.Municipiul VasluiCUI 48502656
  59. FAIRYDENTAL S.R.L.Municipiul BârladCUI 39849410
  60. FILIP DENTAL CARE S.R.L.Municipiul VasluiCUI 46065911
  61. FILIP-DENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 50252357
  62. FILIP SRLMunicipiul VasluiCUI 2432072
  63. FRUMIDENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 46882680
  64. G&B SURGERY S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de SusCUI 47443543
  65. GRIDENT S.R.L.Loc. Cârja, Oraş MurgeniCUI 52947423
  66. HAPPY GUMS S.R.L.Municipiul HuşiCUI 45466613
  67. HDESTHETICS S.R.L.Municipiul HuşiCUI 49872282
  68. HQ ENDODONTICS S.R.L.Municipiul BârladCUI 41378756
  69. IANIVA DENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 40331356
  70. IDENTIST-SB S.R.L.Municipiul BârladCUI 40655697
  71. IDRICIANU DENT S.R.L.Municipiul HuşiCUI 38476894
  72. IDRIDENT S.R.L.Municipiul HuşiCUI 49367930
  73. ILIDENT SRLMunicipiul BârladCUI 19176408
  74. ILIE DAMIAN MEDIC DENTIST S.R.L.Sat Leoşti, Comuna TătărăniCUI 44920109
  75. LEGNA DENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 46266680
  76. LEONTE PAULA S.R.L.Municipiul VasluiCUI 52955027
  77. LUCASDENT & SMILE S.R.L.Municipiul VasluiCUI 40331348
  78. LUNA SMILE DENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 41924343
  79. LUXURYMED S.R.L.Municipiul VasluiCUI 43867198
  80. MAKE WHITE POWERFUL SMILE S.R.L.Municipiul BârladCUI 23402406
  81. MATIASDENT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 39522905
  82. MIREDENT-WHITE S.R.L.Municipiul VasluiCUI 42038043
  83. MOLAR BEARS S.R.L.Municipiul BârladCUI 49654822
  84. MULTUMESC GUBAN S.R.L.Municipiul VasluiCUI 50641575
  85. NECHITA DENTAL STUDIO S.R.L.Municipiul HuşiCUI 42150542
  86. ODONTOS CLINIC SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul HuşiCUI 38601415
  87. OMNI DENTAL ESTHETIC S.R.L.Municipiul BârladCUI 47045963
  88. OMNIDENT CARE S.R.L.Municipiul BârladCUI 52696143
  89. ORALCARE 19 S.R.L.Municipiul BârladCUI 51394678
  90. ORTHOALIGN SMILE S.R.L.Municipiul BârladCUI 37668042
  91. ORTHO CARE PLUS S.R.L.Municipiul VasluiCUI 50300560
  92. ORTHODONTIX S.R.L.Municipiul VasluiCUI 45201292
  93. PANSTOM SRLMunicipiul VasluiCUI 5420820
  94. PEPDENT S.R.L.Municipiul BârladCUI 43568838
  95. PIDENT ESTETIC SRLMunicipiul HuşiCUI 38121077
  96. PINKOLIVDENT S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 54945224
  97. PREMIER DENTAL CLINIC S.R.L.Sat Trestiana, Comuna GriviţaCUI 53089360
  98. PRODENTAL CLINIC S.R.L.Municipiul BârladCUI 52980691
  99. PRODENTA SRLMunicipiul VasluiCUI 2727545
  100. RIRIODENTAL S.R.L.Municipiul VasluiCUI 51428215