Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Vaslui

30 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Vaslui, in ordine alfabetica.

Afisate 1-30 din 30

  1. ADOMED-SAN SRLMunicipiul VasluiCUI 35226273
  2. ADYMEDFAM-NT SRLSat Todireşti, Comuna TodireştiCUI 29968685
  3. ALEX-MED CABINET S.R.L.Municipiul VasluiCUI 43909404
  4. AUDIOSAN SRLMunicipiul VasluiCUI 13707772
  5. AVICENNA SRLSat Micleşti, Comuna MicleştiCUI 17096833
  6. BELSAD MEDCENTER S.R.L.Municipiul VasluiCUI 34520245
  7. CABINET MEDICAL DR. VRĂJITORU SRLMunicipiul HuşiCUI 34751665
  8. CABINET MEDICAL STĂNCIULESCU SRLMunicipiul VasluiCUI 30740337
  9. CEHAN P. RAMONA-MIHAELA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Boţeşti, Comuna BoţeştiCUI 54892359
  10. CENTRU MEDICAL MARIAMED SRLMunicipiul VasluiCUI 30391296
  11. CMI DR. CAZACU TATIANA SRLSat Drânceni, Comuna DrânceniCUI 35650642
  12. DASMED SRLMunicipiul VasluiCUI 16196729
  13. DFC MED TURISM S.R.L.Sat Oprişiţa, Comuna PoieneştiCUI 34166793
  14. DIAGNOSE S.R.L.Municipiul HuşiCUI 33015660
  15. DR APETREI MED S.R.L.Municipiul VasluiCUI 43562398
  16. FANIRIMED SRLSat Bogdana, Comuna BogdanaCUI 35755428
  17. FIZIO-CENTER SRLMunicipiul BârladCUI 23258158
  18. MEDALI S.R.L.Municipiul VasluiCUI 52472227
  19. MEDGUT S.R.L.Municipiul VasluiCUI 54847579
  20. MIRAI MEDIKA S.R.L.Sat Poieneşti, Comuna PoieneştiCUI 44574595
  21. NED-ELSAN SRLMunicipiul VasluiCUI 16892690
  22. PANOPTICON MEDICAL S.R.L.Sat Gara Banca, Comuna BancaCUI 45693250
  23. SANRECOM SRLMunicipiul VasluiCUI 3550912
  24. SÎMBANU ROTARU G. COSTINA-CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Blăgeşti, Comuna BlăgeştiCUI 54823251
  25. TELKAPHARM SRLMunicipiul VasluiCUI 29800516
  26. TEOCLINIK SRLMunicipiul VasluiCUI 21973910
  27. TEOS CLINIC S.R.L.Municipiul VasluiCUI 51896119
  28. TEOS GRUP SRLMunicipiul VasluiCUI 22396241
  29. TOMAMED SRLSat Dragomireşti, Comuna DragomireştiCUI 17084065
  30. TONEGARU EDUARD SRLSat Emil Racoviţă, Comuna DăneştiCUI 35689260