Director de firme

CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei in judetul Vaslui

59 firme active in CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei, judetul Vaslui, in ordine alfabetica.

Afisate 1-59 din 59

  1. ALDELIA SRLMunicipiul HuşiCUI 24416779
  2. AZZURRA SRLMunicipiul HuşiCUI 19234746
  3. BAXGILDOR SRLMunicipiul HuşiCUI 35060358
  4. BELLA SHOES SRLSat Oţetoaia, Comuna Lunca BanuluiCUI 18987118
  5. BIRDO-SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 41133284
  6. BORDARO-IMPEX S.R.L.Municipiul HuşiCUI 34503589
  7. BOSNELIA SRLMunicipiul HuşiCUI 16499803
  8. BROMJOVICER S.R.L.Municipiul HuşiCUI 40536629
  9. CHEN-COS SRLMunicipiul HuşiCUI 22975782
  10. CIPICI SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 41182970
  11. COSTIDOR SRLMunicipiul HuşiCUI 15747943
  12. CRISTINA & MEDEEA S.R.L.Sat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 52260410
  13. DANIMAR SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 48180518
  14. DIANI-ROM S.R.L.Municipiul HuşiCUI 48882121
  15. DIDONA COMPREST SRLMunicipiul HuşiCUI 17119554
  16. DONITEO SRLMunicipiul HuşiCUI 29647375
  17. DONOTEX-STIL S.R.L.Municipiul HuşiCUI 33231559
  18. DORA-BLUE S.R.L.Municipiul HuşiCUI 44282396
  19. EDICIMMIM S.R.L.Municipiul HuşiCUI 40117302
  20. EDIMIMVAL S.R.L.Municipiul HuşiCUI 47055576
  21. ELCVAL SRLMunicipiul HuşiCUI 32226945
  22. ELLA SHOES DESIGN S.R.L.Sat Stănileşti, Comuna StănileştiCUI 46130173
  23. ENRI ANGEL SRLMunicipiul HuşiCUI 23646303
  24. ERSILIUM S.R.L.Municipiul VasluiCUI 44675018
  25. EVE SHOES S.R.L.Sat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 50770600
  26. GARTEK SRLMunicipiul HuşiCUI 13616569
  27. G&T SHOES COMPANY SRLMunicipiul HuşiCUI 35651583
  28. HUSANA SAMunicipiul HuşiCUI 840245
  29. IANIMAR S.R.L.Municipiul HuşiCUI 47068843
  30. KAR HUNTER SRLMunicipiul HuşiCUI 30900250
  31. MADEROM SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 38651383
  32. MAPANMED S.R.L.Sat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 46345644
  33. MARICEVO S.R.L.Municipiul HuşiCUI 42861952
  34. MASSIMO ROSA SRLMunicipiul HuşiCUI 36904803
  35. MAXI-ARCAD SRLSat Stănileşti, Comuna StănileştiCUI 30059026
  36. M&G SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 51163100
  37. MIRBETYPROD SRLSat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 38034159
  38. MIRTOFAR SRLMunicipiul HuşiCUI 18605927
  39. NASTIMARI SRLMunicipiul HuşiCUI 37229330
  40. NEWROEVO S.R.L.Municipiul HuşiCUI 40721570
  41. ONEC & CO SRLMunicipiul HuşiCUI 4865307
  42. OVISHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 48944356
  43. PANTOCIM SRLMunicipiul HuşiCUI 17220361
  44. PETRA SHOES SRLMunicipiul HuşiCUI 30877840
  45. PID-CONF SRLMunicipiul HuşiCUI 14380937
  46. PITALB SRLMunicipiul HuşiCUI 29303398
  47. PRIMA ȘHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 52322009
  48. RAIONALEX SRLSat Boteşti, Comuna BoteştiCUI 22304752
  49. REIADA SHOES SRLMunicipiul HuşiCUI 36381917
  50. REVIDON SERV S.R.L.Municipiul HuşiCUI 34889510
  51. ROCARAM SRL HUSIMunicipiul HuşiCUI 15925978
  52. SPAD SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 50762240
  53. TARGEM SRLMunicipiul HuşiCUI 15593208
  54. UNIONSAFE SRLMunicipiul HuşiCUI 25350842
  55. VAGAM SRLMunicipiul HuşiCUI 16043563
  56. VIADEM SHOES S.R.L.Municipiul HuşiCUI 41436725
  57. WILL SHOES SRLMunicipiul HuşiCUI 36427291
  58. ZABETTY PROD S.R.L.Sat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 43681640
  59. ZAB SHOES S.R.L.Sat Gura Văii, Comuna StănileştiCUI 46903325