Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Vâlcea

65 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Vâlcea, in ordine alfabetica.

Afisate 1-65 din 65

  1. 3D FORM STUDIO S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuCUI 42591905
  2. AAB DESIGN STUDIO S.R.L.Sat Buleta, Comuna MihăeştiCUI 47899370
  3. A&D STUDIO DESIGN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 34913040
  4. ALCO ARHITECTURA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 50061080
  5. ALCO PROIECTARE GENERALA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 49786661
  6. ANMAS ARH S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 37423433
  7. APART GRAFIC S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39677594
  8. ARHIBIG SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 23012624
  9. ARHINET PLUS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14788228
  10. ARHIPRO CONS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16321171
  11. ARHISPACE SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16056520
  12. ARHITECTURA BY ANTONIE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 55295197
  13. ARHMOD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 11396823
  14. ARRA INTERIOR&ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 48268769
  15. ARTADGRUP SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14902240
  16. ARTAROM CONSTRUCT SRLSat Blidari, Comuna GoleştiCUI 25157770
  17. ARTAROM SRLSat Blidari, Comuna GoleştiCUI 15580186
  18. AVA DESIGNTECH S.R.L.Sat Bogdăneşti, Comuna TomşaniCUI 43148575
  19. AZSTUDIO ARHITECTURĂ ŞI DESIGN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 41075957
  20. BB GRAPHISTRUCT S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuCUI 37521342
  21. B&C ARHITECT IMOBILIARE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43057647
  22. BEST POSSIBLE DESIGN S.R.L.Sat Bârseşti, Comuna BudeştiCUI 33865530
  23. BIGREEN ENGINEERING INFRASTRUCTURE S.R.L.Sat Orleşti, Comuna OrleştiCUI 29428812
  24. BIMPA S.R.L.Sat Barza, Comuna BudeştiCUI 42922723
  25. BIM VISION STUDIO S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 50841883
  26. CAD STOICA MIHAI-CRISTIAN SRLLoc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 29761743
  27. DASPRO CONSULTING SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 18917333
  28. EFRIM DESIGN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47707076
  29. EMPATHELIER S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42748334
  30. FABRICA DE ARHITECTURA S.R.L.Sat Vlăduceni, Comuna Păuşeşti-MăglaşiCUI 55650159
  31. GMP ARCHITECTURE STUDIO S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37671641
  32. INARCHPLUS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 48714764
  33. INPRODESIGN SRLSat Budeşti, Comuna BudeştiCUI 23554188
  34. INSITIO SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 30066309
  35. JOC-ART SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1470701
  36. LABORATORY FOR ARCHITECTURAL DESIGN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32646906
  37. LACUDAS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15096160
  38. MAC-A.P.C. SRLOraş Băile GovoraCUI 25414113
  39. MACHIDON ARHITECTURA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42028805
  40. NIRAD PROIECT S.R.L.Sat Roeşti, Comuna PesceanaCUI 46521252
  41. OMULEȚII VERZI S.R.L.Oraş BăbeniCUI 46495153
  42. OVIX PROJECT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39641094
  43. POD CONS SRLSat Bârseşti, Comuna MihăeştiCUI 22012600
  44. PROARHIT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37106567
  45. PRO CONFELS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ - DEBUTANTMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 36701698
  46. PROIECTARE POPESCU SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14297824
  47. PROVLADIO SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 23425701
  48. PR PROJECT STUDIO S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 38463215
  49. R.F. AMIS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1479719
  50. SCHEMA STUDIO S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40336108
  51. SIMELCO SRLLoc. Horezu, Oraş HorezuCUI 16214868
  52. SIMETRIA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 21667270
  53. SOMARHITECT SRLSat Munteni, Comuna MihăeştiCUI 29180678
  54. SOPHCAD PROJECT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 36466088
  55. SPAŢIU ÎN PLAN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 31267602
  56. SPATIUM ARCHITECT S.R.L.Sat Olteni, Comuna BujoreniCUI 52587898
  57. STEFPROIECT SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 18276549
  58. STUDIO PACKART S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 46891450
  59. TAMRAS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 29598612
  60. TRADDE STUDIO.ARH S.R.L.Sat Racoviţa, Comuna BudeştiCUI 37415740
  61. UNICONCEPTS SRLSat Racoviţa, Comuna BudeştiCUI 16973191
  62. VERTICAL ARHITECTURE & DESIGN S.R.L.Sat Lungeşti, Comuna LungeştiCUI 40050709
  63. VILEDIL SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 21241915
  64. VLAD PROIECTARE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 35845849
  65. XRM ARCHISOLUTIONS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 50446035