Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Vâlcea

239 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Vâlcea, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 239

  1. GANEA SABINA S.R.L.Sat Stupărei, Comuna MihăeştiCUI 44469778
  2. GEODIANA SRLLoc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 18670933
  3. GERIM 2011 SRLLoc. Horezu, Oraş HorezuCUI 29260831
  4. GETACOMDEX SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 26080518
  5. GFX IMPERIAL S.R.L.Oraş BălceştiCUI 47608862
  6. GIGI ALFERRO S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 35127032
  7. GLORIA SOFT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 41636260
  8. GOOD&FAST&BEST S.R.L.Oraş BălceştiCUI 41799984
  9. GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 34201319
  10. GOOD INVEST FOOD S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 43274034
  11. GRADANCOR S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuCUI 37230700
  12. GREENCLEANMIN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40674699
  13. GRIGORAŞ DRĂGOI S.R.L.Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-MăglaşiCUI 31003465
  14. GRILL & SOUP S.R.L.Sat Boroseşti, Comuna SuteştiCUI 46069301
  15. HAYATI PARK S.R.L.Sat Tuţuleşti, Comuna RacoviţaCUI 33820406
  16. HRC EVENT PLAN S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39985420
  17. IEPURILĂ CONSTRUCT S.R.L.Loc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 41963300
  18. ILINESCU ALINA VERONICA S.R.L.Sat Negreni, Comuna MihăeştiCUI 47485034
  19. IRAMAG S.R.L.Sat Priporu, Comuna VlădeştiCUI 38502020
  20. I R COM SRLSat Malu Vârtop, Comuna BujoreniCUI 6355363
  21. IRMGV S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42789580
  22. ISALAND FOOD S.R.L.Sat Voineşita, Comuna VoineasaCUI 43636517
  23. IULI & STEPHANOS TRADE S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 36771430
  24. KAFOO IMPACT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39485114
  25. KARY & ANDREEA EXPRESS S.R.L.Oraş Băile OlăneştiCUI 46104042
  26. KITDUN S.R.L.Loc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 31226130
  27. KLTFOOD INVEST S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47329868
  28. KOMARANI TRADE SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 29062320
  29. KUDAL SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 9293303
  30. LA ADELIN ŞI ADELINA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 41220194
  31. LA FELICITA EVENTS S.R.L.Loc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 37334468
  32. LA GAGANU PUB S.R.L.-D.Municipiul DrăgăşaniCUI 36338038
  33. LA LICA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1475881
  34. LA MARIA Y97 S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47330013
  35. LA MORARU ANDREI S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 42722490
  36. LAS TAPAS DEL MARQUES S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40840945
  37. LAURAND HORECA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43352620
  38. LAURSALEM SRLSat Cireşu, Comuna StroeştiCUI 23045672
  39. LIDIVAL SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 29771232
  40. L&I GASTRO FOOD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42826580
  41. LIGO MINUNE S.R.L.Sat Ştefăneşti, Comuna ŞtefăneştiCUI 42168841
  42. LIVADA DIN DEALUL MALULUI S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 41173262
  43. MARCO POL SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 6585966
  44. MARMIRADORO S.R.L.Oraş Băile OlăneştiCUI 40533029
  45. MAROX DEI S.R.L.Loc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 43358810
  46. MARTYNY CHILD`S S.R.L.Sat Bujoreni, Comuna BujoreniCUI 42424281
  47. MATTCON TOGO S.R.L.Sat Olteanca, Comuna LădeştiCUI 43597345
  48. M.B. PLUS SRLLoc. Căciulata, Oraş CălimăneştiCUI 6492077
  49. MCGRILL AMICII S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 45808678
  50. MEDIU MMV S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 32896848
  51. MEHMET DIKER S.R.L.Sat Robeşti, Comuna CâineniCUI 44317990
  52. MELISSA ALPIN S.R.L.Sat Voineasa, Comuna VoineasaCUI 50928557
  53. MESOPOTAMIA SUD INVEST S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32564164
  54. MIANCOM FOOD S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 45862480
  55. MIINI DE AUR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 6861743
  56. MIORITA DOBRITOIU SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1469065
  57. MIRAPET BAR S.R.L.Sat Cerna, Comuna VaideeniCUI 36413431
  58. MISS D VAN S.R.L.Sat Fedeleşoiu, Comuna DăeştiCUI 40541099
  59. MONDOCRIS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 5815617
  60. MYSTIC HALL ROOM S.R.L.Sat Drăgioiu, Comuna OlanuCUI 46408939
  61. N&D CONCEPTS S.R.L.Sat Costeşti, Comuna CosteştiCUI 50773606
  62. NEAMȚU FOOD S.R.L.Sat Şuşani, Comuna ŞuşaniCUI 49732092
  63. NELSPIRY GRUP S.R.L.Oraş Băile OlăneştiCUI 33431840
  64. NETED ICE S.R.L.Sat Amărăşti, Comuna AmărăştiCUI 37470516
  65. NEW DUO BUBBLE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 44721203
  66. NISA PALACE SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14140543
  67. NUR MOB S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 38141414
  68. OASIS SPOT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43419356
  69. OCN`ANGELES S.R.L.Oraş Ocnele MariCUI 41194060
  70. PARK BISTRO DRAGASANI S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 50901373
  71. PARKING LOTRIȘOR S.R.L.Loc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 35815902
  72. PAROLE ADVERTISING S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 44453275
  73. PARTNER OSTROV S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 45922671
  74. PCR FOOD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47425156
  75. PELIVAN CRINA S.R.L.Sat Câinenii Mari, Comuna CâineniCUI 50318184
  76. PERRY.BALEA S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 50893939
  77. PESCĂRUȘUL GRILL S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37587428
  78. PÎRVU BROTHERS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43552297
  79. PIZZA AMBIENTAL S.R.L.Sat Bratia din Vale, Comuna GaliceaCUI 50918430
  80. PIZZA HOME S.R.L.Sat Dragoeşti, Comuna DragoeştiCUI 50024812
  81. PIZZA MOZART S.R.L.Sat Amărăşti, Comuna AmărăştiCUI 47679227
  82. PIZZA VET S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40086001
  83. PIZZERIA CAPRICIOSA S.R.L.Sat Grădiştea, Comuna GrădişteaCUI 37283461
  84. PIZZERIA LEUL S.R.L.Sat Dealu Launele, Comuna DăniceiCUI 46673919
  85. PLAY ELECTRO SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 8435132
  86. PREMIER SHAORMA CON_TUTTO S.R.L.Sat Rîpăneşti, Comuna BuneştiCUI 43332526
  87. PRIME MANAGEMENT MULTICONSULT S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 49210501
  88. PROPERADI S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40541080
  89. PROPER KEBAB S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40541102
  90. RADICOM JUNIOR S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 45998262
  91. RAMSILV SYS S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 42679692
  92. RAZINVEST FOOD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42789563
  93. READY SERV S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 41979730
  94. REHA UGURLU COM S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 32922408
  95. RIVER PARK EVENTS S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 35810301
  96. ROCK`N`SMOKE S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 42708160
  97. ROMIN PLAY S.R.L.Sat Bodeşti, Comuna BărbăteştiCUI 46623775
  98. RONICSON CAZARE S.R.L.Sat Milostea, Comuna SlătioaraCUI 40541021
  99. RORYAL S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47935872
  100. ROSSO BBQ S.R.L.Sat Valea Măceşului, Comuna VoineasaCUI 43289663