Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Vâlcea

107 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Vâlcea, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 107

  1. ADDA MODERN BOUTIQUE S.R.L.Sat Goruneşti, Comuna SlătioaraCUI 43881060
  2. ADOCSO SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 6669935
  3. ADYA STORE S.R.L.Sat Păuseşti-Otăsău, Comuna PăuseştiCUI 49696399
  4. ALERIM IMPEX SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15599570
  5. ALEXDIM-BRAND&FASHION S.R.L.Sat Dăeşti, Comuna DăeştiCUI 52243924
  6. ALMERION SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15340973
  7. A&L SPORTS & BETTING S.R.L.Sat Slătioara, Comuna SlătioaraCUI 45382750
  8. ANA MARIA HOME & DEKO S.R.L.Sat Lăcusteni, Comuna LăcusteniCUI 53198384
  9. APOLLODOR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 4871937
  10. AVRAM SNCMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 6428023
  11. BAYCAR TRANSEXIM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 8823851
  12. BELENA BOUTIQUE24 S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 42897093
  13. BIAGEMA SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 24146896
  14. BI ANCOM SRLLoc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 24032506
  15. BOJNEAGU SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 23792970
  16. BUMBACUL CONF S.R.L.Oraş Ocnele MariCUI 33705768
  17. BURCĂ FINISĂRI S.R.L.Sat Mogeşti, Comuna SlătioaraCUI 50061039
  18. BYLMOD SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 15934127
  19. CAMY FASHION SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 17736657
  20. CIALEX NEW S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32074898
  21. CIDAN COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 12571841
  22. CLESSIDRA TRADE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 34748058
  23. CODASI SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 9715670
  24. CODOBATORA SRLSat Măgura, Comuna MihăeştiCUI 28157049
  25. COSMINA COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 23025420
  26. CRAI SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 8014400
  27. CRIGIANI SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16633319
  28. DANY SI ROXY SRLLoc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 24975398
  29. DARIA DENIM S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 48848561
  30. DELSTAR COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15275158
  31. DENCRI SECOND HAND S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 36721555
  32. DEPOT PLUS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 26415010
  33. DESIRED DELUXE S.R.L.Sat Olteni, Comuna BujoreniCUI 47493061
  34. DIAMOND COM SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 9778546
  35. DORIUS MODA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15189294
  36. DUAL SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 2618807
  37. DYME S.R.L.Sat Vaideeni, Comuna VaideeniCUI 50150047
  38. ECI-IOLI SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 26214040
  39. EFI BY IULIA T S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 47118666
  40. ELITE GLOBAL EVENTS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39413681
  41. EXPO STRADA S.R.L.Loc. Căciulata, Oraş CălimăneştiCUI 48300835
  42. FALUK COM IMPEX SRLSat Oveselu, Comuna MăciucaCUI 8625900
  43. GABI & STEFANY FASHION S.R.L.Loc. Căciulata, Oraş CălimăneştiCUI 43346122
  44. GEORGETA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1475938
  45. GEOTIG IMPEX SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16499641
  46. GETNAR-COM SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 9057418
  47. GHIARĂ BOGDAN S.R.L.Sat Măldareşti, Comuna MăciucaCUI 32279591
  48. GIA FASHION STAR S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37257730
  49. GIGLIO BIANCO S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 32057480
  50. GUSTY & GEO S.R.L.Sat Budeşti, Comuna BudeştiCUI 55684348
  51. HAINE COPII S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 53142979
  52. HAINE NET S.R.L.Sat Budeşti, Comuna BudeştiCUI 31538523
  53. HONTIL SRL***localitatea negasita***CUI 21641148
  54. INTENS CONSULT SRLLoc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 17070965
  55. IULI STORE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 38037929
  56. IURES SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16277610
  57. KEKFASHION MULTI BRANDS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43129190
  58. LA TAMARA BOUTIQUE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 35780537
  59. LICURICI STYLE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 33475081
  60. MADNICO MARIA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40273883
  61. MAGGIE SELECTIONS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39581570
  62. MARIA-SOPHIA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 28104605
  63. MARIQUITA FASHION S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32048880
  64. MAYUR FASHION S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 31806944
  65. MAZEN SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 24760860
  66. MELABLU SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 16909415
  67. MENTOR COM SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 15599596
  68. MODA FROLID SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14874205
  69. NASSA SRLLoc. Călimăneşti, Oraş CălimăneştiCUI 2552990
  70. NECGEL SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 18653347
  71. NEW BRAND SHOP S.R.L.Loc. Brezoi, Oraş BrezoiCUI 48477978
  72. OPUS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15369244
  73. PALMICOR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14955725
  74. PIKI ALL STYLES S.R.L.Sat Frânceşti, Comuna FrânceştiCUI 49553437
  75. PRA BOUTIQUE S.R.L.Sat Colteşti, Comuna AlunuCUI 51526027
  76. PROJECT ATMOSPHERE SHOP S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 48318972
  77. RAMIREZ STYLE SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 25398050
  78. RAYSA KIDS S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37230688
  79. RBK FASHION BLUE S.R.L.Sat Popeşti, Comuna GoleştiCUI 42549552
  80. RBK FASHION GREEN S.R.L.Sat Popeşti, Comuna GoleştiCUI 45148750
  81. REFIN BOY S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 39652808
  82. RIXY STORE S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 37858012
  83. ROSCAR S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 38170347
  84. ROXYNAR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 8592170
  85. SAZ INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 35780561
  86. SIANA DESIGN S.R.L.-D.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 43120884
  87. SIMSER FASHION S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 36886987
  88. SLA ISHA S.R.L.Municipiul DrăgăşaniCUI 52357163
  89. SMART FASHION AD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 38968838
  90. SOLO RAGAZZI S.R.L.Sat Malu Alb, Comuna BujoreniCUI 41486286
  91. SPORTY BRIEL SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 21294430
  92. SUIRAM COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 16166710
  93. SUPER KEVIN S.R.L.Oraş BerbeştiCUI 49953417
  94. TEORAL SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 14588378
  95. THOMAS REPUBLIC S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 49626261
  96. TIMPROD SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 15694318
  97. TRENDX CLOTHES S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuCUI 41416949
  98. TUTTO BELLO M&G S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 46114577
  99. UNIQUE DRESSES S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 34834752
  100. VALERIU ADRIAN SRLSat Olteni, Comuna BujoreniCUI 5235997