Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Vâlcea

15 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Vâlcea, in ordine alfabetica.

Afisate 1-15 din 15

  1. CHAMELI TEXTIL S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32048902
  2. CONTEX SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 1469324
  3. DAVMI MER S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 32168160
  4. ERID DRC S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 46699021
  5. FIRDOR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 12359866
  6. GHENGHIS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 10649880
  7. IONUŢ ŞI ANDRE SRL***localitatea negasita***CUI 18070890
  8. ISABELA EXCLUSIV SRLLoc. Horezu, Oraş HorezuCUI 15220268
  9. JAZNEX PROD S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 40809672
  10. MADASTA SRLMunicipiul DrăgăşaniCUI 9715661
  11. MAIA DAMIRA FASHION S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 50106475
  12. PROF CONSULT SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaCUI 17581587
  13. SEBASTIANA TEXTIL S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaCUI 31574020
  14. VASTOREX SRLSat Vlădeşti, Comuna VlădeştiCUI 14416160
  15. ZOLI COM SRLSat Vlădeşti, Comuna VlădeştiCUI 15427833