Director de firme

CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice in judetul Tulcea

95 firme active in CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice, judetul Tulcea, in ordine alfabetica.

Afisate 1-95 din 95

  1. AFG ACVA MARIN CONS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 49587286
  2. AFI MARITIME SRLMunicipiul TulceaCUI 29463810
  3. ALISERA STEEL CONSTRUCT S.R.L.Sat Somova, Comuna SomovaCUI 49796355
  4. AMI CONS NAV S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44686548
  5. AROWORKSYSTEMS S.R.L.Sat Victoria, Comuna NufăruCUI 43109096
  6. AUTOPOINT SELF-SERVICE S.R.L.Sat Letea, Comuna C.A. RosettiCUI 54172285
  7. AVIGAL TECNOSISTEM SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 24235543
  8. AYANN STEEL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul TulceaCUI 54743853
  9. BABEL BUILDERS SRLMunicipiul TulceaCUI 36204087
  10. BAUSTRUCTUR SRLMunicipiul TulceaCUI 33473420
  11. BRIDGE DESIGN CONSTRUCT S.R.L.Sat Niculiţel, Comuna NiculiţelCUI 17760353
  12. BURSA PROFIL SRLMunicipiul TulceaCUI 12316873
  13. CHITIC - CONFECTII METALICE S.R.L.Loc. Isaccea, Oraş IsacceaCUI 47249955
  14. CL UNION MAS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 41207012
  15. CMS-VALENTIN-SERV SRLMunicipiul TulceaCUI 9462259
  16. CONFMET SRLMunicipiul TulceaCUI 14678063
  17. CONINS NELU SRLSat Nalbant, Comuna NalbantCUI 35944079
  18. CONSTRUCTEURS NAVALS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 40098871
  19. C.P.A. ANTONIA STEEL S.R.L.Loc. Isaccea, Oraş IsacceaCUI 44565465
  20. CUART ZIGOT S.R.L.Municipiul TulceaCUI 40702829
  21. DIAMOND DRILL S.R.L.Sat Malcoci, Comuna NufăruCUI 54387810
  22. DONAU KREUZFAHRT S.R.L.Sat Agighiol, Comuna Valea NucarilorCUI 42550174
  23. DUCTPRO-DESIGN S.R.L.Municipiul TulceaCUI 54411579
  24. DUMI-FANY PROCONSTRUCT S.R.L.Sat Nufăru, Comuna NufăruCUI 42999492
  25. E.J.R. GROUP WELDING S.R.L.Sat Niculiţel, Comuna NiculiţelCUI 52792396
  26. ENIVA SRLMunicipiul TulceaCUI 11601383
  27. ENJOYCOLORS. SRLMunicipiul TulceaCUI 37654365
  28. ERETT NATY S.R.L.Municipiul TulceaCUI 52532922
  29. ERMETO PIPE S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44706882
  30. EUGELUC BUSINESS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44768737
  31. EXPERT STEEL ROOF SRLMunicipiul TulceaCUI 37448390
  32. FANTASYSHIP S.R.L.Municipiul TulceaCUI 50848695
  33. FITTER & WELDING TEAM S.R.L.Municipiul TulceaCUI 39388545
  34. FRIGOMATIC SRLMunicipiul TulceaCUI 12880960
  35. GENERAL METALSISTEM S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44686521
  36. GEO TUBSTIL ZIBILEANU S.R.L.Sat Vişina, Comuna JurilovcaCUI 46093571
  37. GEOVAS COMP SRLMunicipiul TulceaCUI 13256699
  38. HOL SHIP STEEL S.R.L.Sat Chilia Veche, Comuna Chilia VecheCUI 42525421
  39. HOR-ȘTEFAN ONE SRLSat Sabangia, Comuna SarichioiCUI 30285678
  40. IANI TRANSPEED - S.R.L.TulceaCUI 54442893
  41. I&C METAL WORKS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 53194145
  42. IMOB DEVELOPMENT TOGETHER S.R.L.Sat Mineri, Comuna SomovaCUI 45124076
  43. INTECHNO SOLUTION S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 50227531
  44. INTERADA NAVAL S.R.L.Municipiul TulceaCUI 54454049
  45. IRON CUT ART S.R.L.Municipiul TulceaCUI 41063154
  46. KLEVEN EUROSTEEL SRLMunicipiul TulceaCUI 37031510
  47. LEVSIX METAL SRLSat Sarichioi, Comuna SarichioiCUI 31464744
  48. LILDAN METAL PROD S.R.L.Loc. Babadag, Oraş BabadagCUI 41105748
  49. LINIAR WELDING S.R.L.Municipiul TulceaCUI 40254946
  50. LION ELITE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 49883060
  51. MARCO SHIP ENGINEERING S.R.L.Municipiul TulceaCUI 32463542
  52. MARIAN STEELWELD CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul TulceaCUI 53986200
  53. MARYDEM STEEL-STAL S.R.L.Municipiul TulceaCUI 43051474
  54. MATCARPEN STEEL S.R.L.Municipiul TulceaCUI 41299547
  55. MATIRIALI PLUS SRLSat Beştepe, Comuna BeştepeCUI 33843841
  56. METAL DECORATIV S.R.L.Municipiul TulceaCUI 33757473
  57. METALGIO S.R.L.Sat Greci, Comuna GreciCUI 48645362
  58. METAL TRANS LOGISTIC S.R.L.Sat Jijila, Comuna JijilaCUI 50233860
  59. METCOO TRANS LUCAS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 46395324
  60. METO FERO DANILA S.R.L.Sat Vişina, Comuna JurilovcaCUI 46093563
  61. MNV FASTEN FUTURE SRLMunicipiul TulceaCUI 36204036
  62. NAUTIC STEEL GMAF S.R.L.Municipiul TulceaCUI 43443826
  63. NEOSTIL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul TulceaCUI 48573819
  64. NIK & CHRIS GEMELLI S.R.L.Sat Horia, Comuna HoriaCUI 40508599
  65. NORD WIND METAL S.R.L.Sat Baia, Comuna BaiaCUI 39025442
  66. PAVLOS & ELY S.R.L.Sat Izvoarele, Comuna IzvoareleCUI 48423366
  67. PAYBOBO INOX S.R.L.Sat Niculiţel, Comuna NiculiţelCUI 39567826
  68. PLASMA VICTOR S.R.L.Sat Agighiol, Comuna Valea NucarilorCUI 46411225
  69. PRO-DESIGN SRLMunicipiul TulceaCUI 10352306
  70. RAZELM METAL BUILDING S.R.L.Comuna SarichioiCUI 39948103
  71. RINGHERE PORTI ROMEO S.R.L.Sat Cataloi, Comuna FrecăţeiCUI 40826746
  72. ROKO SRLMunicipiul TulceaCUI 2369536
  73. SCN HOLIDAY STEEL S.R.L.Municipiul TulceaCUI 15278685
  74. SERVICE CONSTRUCT S.R.L.Municipiul TulceaCUI 54743101
  75. SERVICE DESA D'ELIA S.R.L.Municipiul TulceaCUI 45623726
  76. SIGMA CONS NAV S.R.L.Municipiul TulceaCUI 49023821
  77. S.I. MONTAGGI SRLMunicipiul TulceaCUI 15547171
  78. SIM S.P.A. PRIOLO GARGALLO SUCURSALA TULCEAMunicipiul TulceaCUI 35689243
  79. STANMAX EXPERIENCE S.R.L.Municipiul TulceaCUI 53584440
  80. STAR 2000 SAMunicipiul TulceaCUI 3054536
  81. STEEL AGRO STRUCTURE S.R.L.Sat Teliţa, Comuna FrecăţeiCUI 46212117
  82. STEEL LOGISTICS SRLMunicipiul TulceaCUI 36216260
  83. TAS NAVAL GROUP S.R.L.Municipiul TulceaCUI 35145985
  84. TECNOCOST EXPERT S.R.L.Sat Dăeni, Comuna DăeniCUI 49578830
  85. TERRA CONFECTII METALICE S.R.L.Municipiul TulceaCUI 50506277
  86. THE KRAKEN ENGINEERS S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44310674
  87. TNO NAVAL WORK S.R.L.Municipiul TulceaCUI 54732897
  88. TOOLS INDUSTRIAL SERVICEE S.R.L.Municipiul TulceaCUI 52000208
  89. TOP METALCONF S.R.L.Municipiul TulceaCUI 46411233
  90. TOTAL-THERM SRLMunicipiul TulceaCUI 18673735
  91. TUBNAV STELL SRLSat Alba, Comuna IzvoareleCUI 30239914
  92. VALYNAW SANTERMO S.R.L.Sat Jijila, Comuna JijilaCUI 39611174
  93. WELDBASE STEEL S.R.L.Municipiul TulceaCUI 41992534
  94. WELDING EUROPE ENGENEERING S.R.L.Municipiul TulceaCUI 44660122
  95. WELDING EUROPE S.R.L.Municipiul TulceaCUI 38053509