Director de firme

CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole) in judetul Timiș

112 firme active in CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole), judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 112

  1. 1 PRO NOUA GENERAȚIE S.R.L.Sat Chişoda, Comuna GirocCUI 41719756
  2. ADRIANO SURAYA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37697048
  3. ADRIAN STANCA MUSIC SRLLoc. Buziaş, Oraş BuziaşCUI 25010085
  4. AKASĂ STAGE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40592939
  5. ALINA SI DANI STANCU S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40062517
  6. ALTCVA AGENCY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 37908633
  7. ANGELIS’96 BAND S.R.L.Sat Dumbrava, Comuna DumbravaCUI 49950372
  8. ANSAMBLUL STELELE BANATULUI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36388966
  9. ARISTAR S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 50303094
  10. ARMIN NICOARĂ MUSIC S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43844623
  11. ART BALANCE NESTA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50854719
  12. ASORKESTRA S.R.L.Sat Giarmata-Vii, Comuna GhirodaCUI 46811280
  13. ASSTAR EXPERT S.R.L.Sat Bucovaţ, Comuna BucovăţCUI 50229354
  14. BALVIA PRODUCTIONS S.R.L.Sat Albina, Comuna Moşniţa NouăCUI 46373008
  15. BJR MUSIC EVENTS S.R.L.Municipiul LugojCUI 49069055
  16. BLISS ACT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44276874
  17. BLUE SAXOPHONE S.R.L.Sat Hodoni, Comuna SatchinezCUI 39078641
  18. CALL THE VISIONARIES S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41540032
  19. CATARIS EVENIMENTE S.R.L.Sat Satchinez, Comuna SatchinezCUI 48099333
  20. CATA SI ADELA BUSINESS S.R.L.Loc. Deta, Oraş DetaCUI 37156743
  21. CLAUDIA PUICAN MUSIC S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43840761
  22. CONSONANCE MUSIC SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35868044
  23. CRIMUSIC S.R.L.Sat Criciova, Comuna CriciovaCUI 48718162
  24. CRISTIAN INCHESCU SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34810630
  25. CRISTINA STRUȚA EVENTS S.R.L.Sat Ivanda, Comuna GiulvăzCUI 41425572
  26. D & A ART SOUND SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 31689968
  27. DAVIDE LED DJ S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46158891
  28. DAVID'S CLUB SRLMunicipiul TimişoaraCUI 25736348
  29. DEEPINVOGUE 18 S.R.L.Sat Albina, Comuna Moşniţa NouăCUI 39491523
  30. DELPHI ARTS AND MUSIC MANAGEMENT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32412131
  31. DENISA ȚANIGOI MUSIK S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 48372203
  32. DIAZ SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15692228
  33. DJ MIAU SONORIZARI EVENIMENTE S.R.L.Municipiul LugojCUI 41162883
  34. DJR SOUND EVENTS SRLSat Livezile, Comuna LivezileCUI 37698353
  35. DJ SORIN EVENTS S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 37891302
  36. DRAGAN & DRAGAN LIVE BAND SRLSat Sacoşu Mare, Comuna DarovaCUI 37245280
  37. DRAGO FAMILY SRLSat Sudrias, Comuna Traian VuiaCUI 14478049
  38. D'STARS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27051600
  39. DUMITRU TELEAGA MUZIK S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 46684543
  40. ELECTRIC PEACE RECORDS S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 47370832
  41. ELECTRIC THEATRE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29241856
  42. ELECTRIC THEATRE TM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37227666
  43. FANE BĂNĂTEANU MUSIC S.R.L.Sat Beregsău Mic, Comuna SăcălazCUI 46538157
  44. FARFARELLO MUSIC S.R.L.Sat Ivanda, Comuna GiulvăzCUI 39092018
  45. FELICOSTA S.R.L.Sat Carani, Comuna SânandreiCUI 48083485
  46. FORMAŢIA CLASS MUSIC S.R.L.Sat Periam, Comuna PeriamCUI 40434688
  47. GIGI CĂRĂSANU MUZIK S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 46716432
  48. GLOBAL DJ S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 48395355
  49. GRANDE ARMANDO S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 34550653
  50. GROZA MUSIC & MORE S.R.L.Municipiul LugojCUI 39251458
  51. HOUSE OF HARMONY SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 8628125
  52. INNER SOUND S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47124463
  53. JAZZYBIT EVENTS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37229284
  54. JULYAN DUBSON S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 41947258
  55. KOS EVENTS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48280720
  56. LALA MUSIC MARKETING S.R.L.Sat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 40419122
  57. LAMCAR SOUND S.R.L.Sat Parţa, Comuna ParţaCUI 42395275
  58. LILY`S BIZZ S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 46223850
  59. LORENZO - CRISTIAN SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 26451241
  60. LUCI DIAMANTU S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49430523
  61. LWS MUSIC S.R.L.Sat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 50119610
  62. MAISTORII MUSIC S.R.L.Municipiul LugojCUI 49530875
  63. MASTER MAGICIAN S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 45726160
  64. M.C.E. MIUŢESCU MUSIC S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 32938480
  65. MIHAELA STAN MUSIC S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 50353718
  66. MILADY MONTES DE OCA ALFONSO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34916585
  67. MINISTRY OF SOUND S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41719721
  68. MIRLAND CONCEPT S.R.L.Loc. Buziaş, Oraş BuziaşCUI 39655820
  69. MISTO PARTY PLANNING GSB S.R.L.Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau MareCUI 49225634
  70. MOTORS CASCADOR SHOW S.R.L.Sat Curtea, Comuna CurteaCUI 41098292
  71. MUSIC STUDIO IMPRESS S.R.L.Sat Chişoda, Comuna GirocCUI 39222940
  72. NASCUTA PENTRU SHOW S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39728590
  73. NAVI FOLCLOR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40141262
  74. NICOARA MUSIC S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49411556
  75. NICOLETA VOICA BAGIU S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 12800082
  76. NOVA BAND STAR S.R.L.Sat Parţa, Comuna ParţaCUI 46338957
  77. PADASOUND SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Giroc, Comuna GirocCUI 51051211
  78. PERESCU VALENTIN MUSIC S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 49715725
  79. PERUVISION SYSTEMS SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 18747387
  80. PHASER MUSIC SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37199434
  81. PRODANOV DRC S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46619820
  82. PROMETEU TIM S.R.L.Sat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 46064266
  83. RABYAL HD CONSTRUCT S.R.L.Sat Satchinez, Comuna SatchinezCUI 38783066
  84. RC 13 EVENTS S.R.L.Sat Giarmata-Vii, Comuna GhirodaCUI 45016180
  85. REFCHI SOUND SRL-DSat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 33705563
  86. ROXANA BRUMAR S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 47558497
  87. R.S. MUSIC S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 48510110
  88. SARA&SUSHI S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 50300705
  89. SIMONA NICOLAE ART S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41967875
  90. SONORIZĂRI EVENIMENTE LG S.R.L.Sat Coşteiu, Comuna CoşteiuCUI 39626264
  91. SORE CONSTANTINESCU SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34004864
  92. STAGE 5 BAND SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35758106
  93. STANA STEPANESCU MUSIC S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46721048
  94. STOICANESCU-DUMI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 8153840
  95. TAIMPARTY EVENT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35103475
  96. TCD MUSIC SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Jebel, Comuna JebelCUI 50733873
  97. THE JACK SOUND SYSTEM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37953626
  98. TITEL - MUSIC S.R.L.Municipiul LugojCUI 31163199
  99. TOB-PRODUCTION S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44920940
  100. TONI STUDIO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18176108