Director de firme

CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească in judetul Timiș

33 firme active in CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-33 din 33

  1. AOSTRUST S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49115950
  2. BM OPTIC MEDICAL CARE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36234673
  3. BRENDA MEDICAL S.R.L.Sat Herendeşti, Comuna Victor Vlad DelamarinaCUI 49314324
  4. CARDIOSCAN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27883540
  5. CARDIOTRONIC SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 26848285
  6. CBS MEDCOM HOSPITAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31569970
  7. CD PLASTICSPOT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43897385
  8. CENTRUL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT MEDICO CHIRURGICAL DR. A. JAWAD SRLMunicipiul TimişoaraCUI 1813265
  9. CENTRUL MEDICAL SFANTA MARIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16687408
  10. CENTRU MEDICAL DR. CUDALB TÎRZIU OLIMPIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27935568
  11. CLINICA JOSE SILVA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34094441
  12. DARIMAG TOMOGRAF S.R.L.Sat Covaci, Comuna SânandreiCUI 39251946
  13. DEEP SLEEP S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 41862453
  14. DOCMED C.D.M. SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35867561
  15. DRG ANAESTHESIA S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 41893336
  16. DR.SANDESC SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16354799
  17. HEALTH & CARE MANAGEMENT SRLSat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 28541324
  18. KARDINAL ONE MEDICAL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39011692
  19. LOCOMED S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41995719
  20. LUCA ANESTMED S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41146217
  21. MATERNA CARE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29290603
  22. MEDICORCLINICS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 25951397
  23. MEDPROLIFE G.A.R. S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48557562
  24. NEUROCLINICA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 9489033
  25. NOVA-CLIN MEDICAL RESEARCH CENTER S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39289118
  26. PRODOPTIKA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14561844
  27. SANOPED SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 30254833
  28. SELFMED CLINIQUE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26250728
  29. SORAMA MEDICAL CENTER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37295814
  30. THE SONSLIM WORLD S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 42257299
  31. TROTEA MEDICAL SRLSat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 36053421
  32. VESSA HOSPITAL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 38082512
  33. WEST MEDICAL MANAGEMENT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45208770