Director de firme

CAEN 7990 - Alte servicii de rezervare și asistență turistică in judetul Timiș

42 firme active in CAEN 7990 - Alte servicii de rezervare și asistență turistică, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-42 din 42

  1. AG SMILING SOLUTIONS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33294778
  2. A.I.B. BILETE DE AVION S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41719780
  3. ALPHALOGISTICS.RO SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 22148130
  4. A OF B SOLUTION SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 34718081
  5. ASM ACTIV SOLUTIONS SRLSat Corneşti, Comuna OrţisoaraCUI 32610015
  6. BANAT REISEN AKTIV SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37572320
  7. BANAT SPORT EVENTS S.R.L.Sat Peciu Nou, Comuna Peciu NouCUI 34976978
  8. CCA REISEN S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40741003
  9. CHR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17051335
  10. CITADELA TOUR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45737984
  11. EUROBOOKING TOURS S.R.L.Sat Brestea, Comuna DentaCUI 18855567
  12. EXPLORE YOUR WORLD S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50710756
  13. HUNTING4YOU S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 32944708
  14. IGAZLAND SRLSat Dumbrava, Comuna DumbravaCUI 18555713
  15. IMAGINE TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27779531
  16. INTERBOOKING.RO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37295865
  17. JFF CONTACT CENTER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31329853
  18. JOURNEY'SZ SAN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37552152
  19. JUST BOOKING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41880000
  20. KAMIL TRAVEL & RESORT SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 29241813
  21. LUCKY RADU SRLMunicipiul TimişoaraCUI 1846181
  22. MAJESTIC HORIZONS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34998216
  23. METEORA TOURISM ACTIVITIES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38000270
  24. MICA AVENTURĂ SRLSat Covaci, Comuna SânandreiCUI 31665373
  25. MICHAEL REISEN S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41086603
  26. MY JOURNEY RO S.R.L.Sat Peciu Nou, Comuna Peciu NouCUI 41973478
  27. NOMAD TRANSPORT ȘI TURISM S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51049122
  28. OCO BIKE & HIKE S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 39735377
  29. OEP CONCORDE VOYAGES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37346888
  30. OKA DINAMIC SRLLoc. Deta, Oraş DetaCUI 26790329
  31. PYD PRO MANAGEMENT S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 34637556
  32. RAPID CREDIT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23687192
  33. RO SPA SOLUTIONS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35080894
  34. TIMIŞOARA TOUR GUIDE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37261420
  35. TIMTWO DREAM SRLSat Corneşti, Comuna OrţisoaraCUI 35985893
  36. TOURGUIDE & TRAVEL S.R.L.Sat Pietroasa, Comuna PietroasaCUI 40660839
  37. TOURXTRA S.R.L.Sat Chevereşu Mare, Comuna Chevereşu MareCUI 48780245
  38. TRAVELERSTORE S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 38954093
  39. ULTRATRIPS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41346673
  40. VENUE EXPERT RB S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46801694
  41. VH TRAVEL BUSINESS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 52110316
  42. V.I TEAM CONSULTING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 52238189