Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Timiș

1.070 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 1.070

  1. ASCENSION CORE S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 44438925
  2. AS DESIGN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17107789
  3. ASD INTERACTIVE DEVELOPMENT S.R.L.Sat Variaş, Comuna VariaşCUI 48954589
  4. ASENGYS TECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45340860
  5. ASGARD IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46435267
  6. ASIKA SOFTWARE SRLSat Chişoda, Comuna GirocCUI 37815887
  7. ASRTEAMSOFT S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 49397400
  8. ATEM S.R.L.Sat Carani, Comuna SânandreiCUI 49177685
  9. ATHOM DATA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 7894722
  10. ATITUDE SOLUTIONS SRLMunicipiul LugojCUI 35529480
  11. ATS AUTOMOTIVE ENGINEERING S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 48874986
  12. ATS FACTORY S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 48663601
  13. AT SMARTBAT S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 50667001
  14. ATYSOFT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16181558
  15. AUTOMOTIVE INTEGRATION SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44705453
  16. AV HOLISTIC SOLUTIONS S.R.L.Sat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 49452580
  17. AWARE COMPUTERS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41914765
  18. AXCENTRIC SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42588128
  19. AXINET COMPUGEN S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45386743
  20. BADNET S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50029550
  21. BANAT SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49769741
  22. BANUSCRIPT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48318611
  23. BANUTI VOUCHER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31972858
  24. BASE SOFT LABS S.R.L.Sat Chişoda, Comuna GirocCUI 45898425
  25. BASIC AUTOMOTIVE KEY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47199741
  26. BASILEUS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49544102
  27. BEEZEEBYTE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46084069
  28. BELLA WEB DESIGN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36543571
  29. BERG TECH SOLUTIONS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 49397362
  30. BFB DEVELOPERS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46456189
  31. BGS SOFTVERSKA RESENJA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45417440
  32. BICODE SOFTWARE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47862770
  33. BIG BEAR CONSULTANCY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50513614
  34. BIGDECIMAL S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 42662500
  35. BIG SKY SOFTWARE S.R.L.Sat Călacea, Comuna OrţisoaraCUI 47939440
  36. BILBOO INVENTIVO S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42626906
  37. BILD-INSTAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16065693
  38. BINARY GATEWAY S.R.L.Municipiul LugojCUI 46437853
  39. BINDALACAND S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42984513
  40. BINNENTECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43136538
  41. BIN SOFT & HARD SRLMunicipiul TimişoaraCUI 19962839
  42. BIODIV.SYSTEMS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44165752
  43. BIO WASTE MANAGEMENT & ENERGY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26829585
  44. BI-PRINT 3D PARTNER S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 43289973
  45. BIRCEANU SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30569955
  46. BITALB SOFTWARE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 25095227
  47. BITCODE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 42955356
  48. BITOLOGY SYSTEM S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 37908609
  49. BITPOKE SOFT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36505365
  50. BITRIDER S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 50334767
  51. BITTERSWEET LABS SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 36524332
  52. BKT ELECTRONIC SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49091451
  53. BKT - TECH S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 4267745
  54. BLACK LABRADOR DEV S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47136506
  55. BLOCKARCH 64 S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48553145
  56. BLUE MATRIX SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16783960
  57. BLUE SOFTWARE CENTER S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42712527
  58. BLUMOODSOFT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50691026
  59. BLUREYE TECHNOLOGIES STUDIOS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42880334
  60. BLUR SOLUTION S.R.L.Sat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 45997488
  61. B. MEDIA RESEARCH SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18772461
  62. BMS SERVICE S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 48045694
  63. BOLŢAR DESIGN ONLINE STUDIOS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 40770726
  64. BOOTSTRAP SOFTWARE S.R.L.Sat Albina, Comuna Moşniţa NouăCUI 39306588
  65. BRAIN HUB SRLLoc. Ciacova, Oraş CiacovaCUI 34617540
  66. BRAINSURGE IT EUROPE S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 46764251
  67. BRANDS-BOUTIQUE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40090797
  68. BRAUN SOFTWARE S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 48473283
  69. BRIGHTMINDS UNITED S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49599655
  70. BROAD BUSINESS ARCHITECTS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50072267
  71. BROTHER INTELLEG TRANSILVANIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36842565
  72. BROWEB SOLUTIONS S.R.L.Sat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 47321759
  73. B S BANKING SYSTEMS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 13078109
  74. BSOFTWARE TECH SOLUTIONS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 49284053
  75. BSPLOIT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50608153
  76. BTC DEV SOLUTIONS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35189965
  77. BUSINESS ANALITIC SOFT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15703610
  78. BU TECH PARTNERS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49758696
  79. BUUNTO CREATIVE AGENCY S.R.L.Municipiul LugojCUI 44192536
  80. BYTE FREEDOM S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 38151752
  81. BYTESIGHT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44354867
  82. C4WEB STUDIO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32329797
  83. CALCIUM CREATIVE SRLComuna DumbrăviţaCUI 21448164
  84. CALEZ DM S.R.L.Sat Barateaz, Comuna SatchinezCUI 40407136
  85. CALINUX TECH SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33750025
  86. CASSANDRA DATA SERVICES S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47509036
  87. CATBYTE S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 49301847
  88. CBC SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Sat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 41274771
  89. CB IMPLEMENT GROUP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47113642
  90. CC-NETWORX S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47400992
  91. CDI PROFESSIONAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 32965204
  92. CDM FREELANCE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46416273
  93. CEAPA COOL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47755081
  94. CELTIC DUBTM DEVELOPMENT S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 47708225
  95. CEVA AI S.R.L.Municipiul LugojCUI 46317261
  96. CG BORING STUDIO S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 45275419
  97. CHALLENGER SOLUTIONS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30474677
  98. CHIULAN TECH S.R.L.Sat Giarmata-Vii, Comuna GhirodaCUI 50543950
  99. CHRISTMAS SERVICES S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48597451
  100. CIPIAS SOFT S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 50012567