Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Timiș

634 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 634

  1. BNP NEW ART S.R.L.Oraş RecaşCUI 54593063
  2. BOGDI & IRI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17256411
  3. BOM MECANICA SRLMunicipiul LugojCUI 17977329
  4. BOVAZ HOSPITALITY S.R.L.Sat Murani, Comuna PişchiaCUI 52131718
  5. BOXEN GRILL STOPP S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 44043461
  6. BPNOAH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51765873
  7. BRATEANU & BRATEANU SRLLoc. Deta, Oraş DetaCUI 15138665
  8. BRIDUCAR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15761530
  9. B&S BUNĂTAȚI S.R.L.Sat Comloşu Mare, Comuna Comloşu MareCUI 50300063
  10. BSZ GROUP S.R.L.Loc. Buziaş, Oraş BuziaşCUI 52525178
  11. BUCATE TRADIȚIONALE S.R.L.Sat Beregsău Mare, Comuna SăcălazCUI 51787073
  12. BUENA COMIDA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47588218
  13. BULLSMASH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 55024899
  14. BUN BURGER S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 41127312
  15. BUN-VAST SRLMunicipiul TimişoaraCUI 11916390
  16. BURGER HUNT RESTAURANT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48327113
  17. BURN WOOD FIRED PIZZA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50662144
  18. BUSINESS CATERING SOLUTION S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39501619
  19. BUSINESS TEAM FOOD S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40579409
  20. CAANON COMERT SRLLoc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau MareCUI 8162610
  21. CADEA S.R.L.Sat Herneacova, Oraş RecaşCUI 51677305
  22. CAFECHA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29377697
  23. CAFE MODERN 2014 S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 33444930
  24. CAIRO KEBAB S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 36660601
  25. CĂLIN & DARIO TREICULORI SRLLoc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau MareCUI 34895601
  26. CARASCO FOOD S.R.L.Sat Giulvăz, Comuna GiulvăzCUI 51316262
  27. CARM-LUGO-ABEL-EIS SRLMunicipiul LugojCUI 8507735
  28. CASA ANGRISANI S.R.L.Loc. Deta, Oraş DetaCUI 40047312
  29. CASA DEL RETRO S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54631787
  30. CASA TIHNA SRLSat Peciu Nou, Comuna Peciu NouCUI 21665473
  31. CASA TIMIŞANĂ SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26761048
  32. CATCH THE BRUNCH S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 52715814
  33. C&C GASTRO S.R.L.Sat Periam, Comuna PeriamCUI 50374737
  34. CENTRAL RESTO CAFE S.R.L.Sat Colonia Mică, Oraş FăgetCUI 51030650
  35. CERDOFOROS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 44037940
  36. CGT GASTRO PRODUCTIE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50720091
  37. C.G.T. GASTRO S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48529350
  38. CGT GASTRO VANZARE SI LIVRARI S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50724000
  39. CHARLOTTENBURG FOOD S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50333451
  40. CHEF FISHER S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 51114883
  41. CHILL FOOD S.R.L.Oraş GătaiaCUI 55243899
  42. CHIRA PARTNERS S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 54307692
  43. CHIRIAC LDM S.R.L.Sat Şandra, Comuna ŞandraCUI 48569354
  44. CHIR V&C S.R.L.Sat Şandra, Comuna ŞandraCUI 52696844
  45. CHISS FOOD S.R.L.Sat Peciu Nou, Comuna Peciu NouCUI 54125666
  46. CHRIS & ANELINE S.R.L.Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau MareCUI 46955308
  47. CHUANG YE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33012672
  48. C & I FOR U S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49585889
  49. CIO CILE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul TimişoaraCUI 51685359
  50. CIOLĂNESCO S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 52440810
  51. CIO MEDIA 2018 S.R.L.Municipiul LugojCUI 39312776
  52. CLEME&CASS FOOD S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 53175534
  53. CLEO CAFE S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 53076999
  54. CLER EVENTS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51928890
  55. CLUB MSJ STYLE SRLMunicipiul LugojCUI 15794589
  56. CN RUMBOTEAMS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 8365401
  57. COBO FRIENDS KITCHEN S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51485490
  58. COKTAIL RIVE SRLMunicipiul LugojCUI 16716708
  59. COMPANIA DE MÂNCARE S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 42595192
  60. COMPANY HA&HUE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 53103139
  61. COMPUTER MANIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15582829
  62. CONCEPT-LOUNGE S.R.L.Sat Birda, Comuna BirdaCUI 48598945
  63. COOL FOOD S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 55148218
  64. CORALYR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49736795
  65. COREBOS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27814663
  66. CORSI S.R.L.Oraş JimboliaCUI 55709868
  67. CORTADO S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 54795798
  68. COSEI SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 1832976
  69. CRAZY BANANA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37316640
  70. CRAZY SCHNITZEL S.R.L.Sat Giarmata-Vii, Comuna GhirodaCUI 51199677
  71. CRIOLI S.R.L.Sat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 52942019
  72. CRISTIANO GRILL HOUSE S.R.L.Sat Parţa, Comuna ParţaCUI 54307773
  73. CRISTINA IANIS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 52784920
  74. CROMATIC EVENTS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32262077
  75. CUCINA LOMA S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 43566802
  76. CUSALI SRLSat Topolovăţu Mare, Comuna Topolovăţu MareCUI 24033595
  77. CUT TAD CONSORTIUM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37408670
  78. DA GIO GUSTI ITALIANI S.R.L.Municipiul LugojCUI 48990280
  79. DAMIRIA PANCAKES PROD S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 47038354
  80. DANCLASS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 52719220
  81. DANIEL & AMEDEO SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 31209555
  82. DANIELLE'S DAX S.R.L.Sat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 47309798
  83. DANTINO RISTORANTE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 25355700
  84. DARCOS FOOD SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31728897
  85. DARIAN ERIC BUSINESS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43966183
  86. DARIUS & FLORY VEREȘAN S.R.L.Sat Cenad, Comuna CenadCUI 52518448
  87. DARIUS&MATIAS S.R.L.Sat Lovrin, Comuna LovrinCUI 51449803
  88. DARLYNA FOOD PLUS S.R.L.Sat Lucareţ, Comuna BrestovatCUI 40072758
  89. DAR-ROM FOOD S.R.L.Sat Lucareţ, Comuna BrestovatCUI 47319058
  90. D&A SENSE FOOD S.R.L.Sat Satchinez, Comuna SatchinezCUI 43522865
  91. DAVE FIGLIA E PAPA S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 39383084
  92. DE&DI MELEK SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37616353
  93. DEL CORSO FAMILY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 31348227
  94. DELICII BANATENE S.R.L.Sat Sustra, Comuna Topolovăţu MareCUI 40539811
  95. DELICII RAW SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 32970901
  96. DELICIOUS TIMES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31040013
  97. DELIVERY HITIAS NARCIS CHEF S.R.L.Sat Hitiaş, Comuna RacovitaCUI 42626892
  98. DE-MILANO S.R.L.Municipiul LugojCUI 48098303
  99. DENI PMF S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 49981166
  100. DENIS BEST TEAM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31354610