Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Timiș

491 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 491

  1. A.C - DANATEXT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23469040
  2. ACEV LUDIC STYLE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37412167
  3. A & C QUALITY FASHION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35155342
  4. A. C. TAILOR SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul TimişoaraCUI 50648824
  5. ADALY S.R.L.Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 47932876
  6. ADAM MIAMS S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 47384250
  7. ADA ONE BRAND SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35823174
  8. ADINA & AI FASHION SRLSat Iecea Mare, Comuna Iecea MareCUI 38190654
  9. ADNANA-AL STYLE S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 39227824
  10. ADRIANA - ADI S.R.L.Sat Chişoda, Comuna GirocCUI 43744993
  11. AJMAL BROTHERS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29025941
  12. ALDISANA FASHION SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 34301253
  13. ALEMARIA LMA SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 35288047
  14. ALIVIO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14970628
  15. ALSOSEASON SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 29880884
  16. ALTRAD SRLMunicipiul TimişoaraCUI 2797206
  17. ALVION FASHION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30633063
  18. ALYASER ALLAWI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33435273
  19. AMOUR COUTURE SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 29922602
  20. ANABIR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 21735528
  21. ANA&VLD S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 48755187
  22. ANA&VLD SRL - P-TA VICTORIEI, NR.5Municipiul TimişoaraCUI 54513323
  23. ANDA POSH SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 28903645
  24. ANDRADA SILVER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15744181
  25. AND RAM CLOTHES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 24160297
  26. ANDREEA IRICIUC S.R.L.Municipiul LugojCUI 41609818
  27. ANINMAR - FRA SRLSat Lovrin, Comuna LovrinCUI 32042640
  28. ANK'S MSA COMERT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31928801
  29. ANMARI DUMI STORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36755698
  30. ANNE CHIC STORE S.R.L.Sat Chişoda, Comuna GirocCUI 39268751
  31. ANOVA STORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32396575
  32. ANTONI ZEEMAN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31163172
  33. ANY NINEVIMA SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 32753376
  34. ARIAN & ARMIN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31729213
  35. ARICRISS SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 16008949
  36. AUTHORITY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 9938841
  37. AYA FASCHION S.R.L.Sat Iecea Mare, Comuna Iecea MareCUI 55634900
  38. BABY FASHION A&M S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41850971
  39. BALLETIQUE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51494596
  40. BAROCO NERO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34216603
  41. BAYKOZ COM & DIST SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 13486817
  42. BBC ATLAS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35203660
  43. B.B.FASHION S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 51296181
  44. BEAUTY & CARE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 21887267
  45. BELLONA-UCA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37590202
  46. BELLUCCIO FASHION S.R.L.Sat Orţisoara, Comuna OrţisoaraCUI 35120450
  47. BESTIAL RECORDS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17197870
  48. BEST TANNING STUDIO S.R.L.Sat Remetea Mică, Comuna MaşlocCUI 38436032
  49. BE THE ICON SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29476054
  50. BEZELIM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 22585534
  51. BIANCA FASHION TM S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 47538767
  52. BILLY'S FASHION STORE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42358919
  53. BLU COSALY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40146227
  54. BLUE BRIDAL & M.I.N.E. SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36454520
  55. BLUIE EXPERT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18734387
  56. BMC FASHION S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 46654771
  57. BODO SPORT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18398872
  58. BOGATUL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 10671224
  59. BOG & DAV KIDS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36053448
  60. BOGORODIȚĂ FAMILY FASHION S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39832175
  61. BOUTIQUE VAR - VARA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36164403
  62. BRASILLIA SRLSat Cenad, Comuna CenadCUI 15039270
  63. BRIDES TH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54639691
  64. BUCHINEANTU SRLMunicipiul LugojCUI 6420267
  65. BUMBACEL TEXTIL S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 39263991
  66. BURCIA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47576450
  67. BUTA INC. SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 33516289
  68. BUTTERFLY CODE SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 30139168
  69. BUTYC MN 82 S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47509257
  70. BY ANDRADA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39560275
  71. CANDREANU JUNIOR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27428654
  72. CANDREANU SRLMunicipiul TimişoaraCUI 12372857
  73. CANPELLINI LEATHER BAGS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51472709
  74. CARINA'S LINGERIE SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 36314993
  75. CAROLINA FURS & LEATHER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36398595
  76. CASA MONICA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17676717
  77. CATALIN RAF SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 34033622
  78. CATEGORIC SRLMunicipiul TimişoaraCUI 11908117
  79. C & C KIMASO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35307599
  80. CHIC BY LALA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39361345
  81. CHIC DIAMONDS SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 32539810
  82. CHRIS SHOP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26431163
  83. CIAO BELLA MIA S.R.L.Sat Brestea, Comuna DentaCUI 54055404
  84. CID UNDERWEAR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49599574
  85. CIUFU SOCKS S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 55543195
  86. CIUPI & ILUS S.R.L.Sat Periam, Comuna PeriamCUI 50143813
  87. CLAJU STORE 2018 S.R.L.Municipiul LugojCUI 38816414
  88. CLARIMBER S.R.L.Municipiul LugojCUI 52017676
  89. CLASIPRIM FASHION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26424832
  90. CLASS GLAMOUR MC SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32718441
  91. CLASSICUM ALL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41397197
  92. CLAUDIA INA GLAMOUR S.R.L.Sat Sânpetru Mare, Comuna Sânpetru MareCUI 44826021
  93. CLEVER EXPANDING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47092108
  94. C & L IMPERLEX SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14753815
  95. C & M LYA FASHION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26703543
  96. CMR XAMAR PLUS SRLSat Visag, Comuna Victor Vlad DelamarinaCUI 36610751
  97. COALIN STYLE SRLMunicipiul LugojCUI 26042255
  98. COLORDROP TEENAGE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46002077
  99. COMINDRA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 3981486
  100. COM PROD DITA IMPEX SRLMunicipiul TimişoaraCUI 2118500