Director de firme

CAEN 4669 - Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente in judetul Timiș

119 firme active in CAEN 4669 - Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 119

  1. AB PROGTECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 38713818
  2. A.L. ITAL ELECTRIC S.R.L.Sat Giarmata-Vii, Comuna GhirodaCUI 40192126
  3. ALLIMPEX SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16575684
  4. AMERICAN SUPERCONDUCTOR ROMANIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32616174
  5. AOB INVEST 2013 SRL-DSat Ianova, Comuna Remetea MareCUI 32358865
  6. ASS ADELECT SISTEM S.R.L.Sat Olosag, Comuna ŞtiucaCUI 39324258
  7. ATLAS STORAGE LOGISTICS SRLSat Chişoda, Comuna GirocCUI 37699952
  8. AUTOMATIC TRADE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 24204687
  9. BENDYS 80 SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23746086
  10. BENTLEY INSTRUMENTS SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 33862940
  11. BERRYZONE INTERNATIONAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37374969
  12. BLEDEA GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 24335585
  13. BLUE SYS TECHNOLOGIES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 13580937
  14. BRADUL ALB SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 21366498
  15. CLEAN ROMTIM SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 30925491
  16. CM METAL TRADING SRLMunicipiul TimişoaraCUI 5614427
  17. COMPANIA DE ROBINETE ŞI COMPONENTE INDUSTRIALE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16079745
  18. COMPARTNER IONUŢ SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27206259
  19. CONPAK LIMITED S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44723506
  20. COOL EQUIPMENT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30889720
  21. CRC UTILAJE S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 46538084
  22. DADEX GAJE S.R.L.Sat Pădureni, Comuna PădureniCUI 44278492
  23. DAMA LOGISTIC GLOBAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30280140
  24. DAM EQUIPMENT S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 37620699
  25. DAROLISZ INDUSTRY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46344347
  26. DELTA PRES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 3981958
  27. DELTA TECH OPS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40873144
  28. D&G SOUTH WINES S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47810895
  29. DOMO GENERAL TRADING SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35529447
  30. DORTON PREST SRLSat Giulvăz, Comuna GiulvăzCUI 22924967
  31. DUKE TRADING SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27139559
  32. ELECTRO LAND SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18049171
  33. ELECTROVIVAS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47629334
  34. ENERGY SISTEM EXECUTION SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 28519114
  35. ENERGY TO GO SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 35999538
  36. ENOROM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14619776
  37. ETC ESPRESSO TRADE COFFEE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18613539
  38. FARMADAS AUTOMATIZATION S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 29398150
  39. FARM FUTURE CONSULTING SERVICES S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 45203706
  40. FM PACKING S.R.L.Sat Brestea, Comuna DentaCUI 48981290
  41. FORKLIFT EST SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31015346
  42. FORNITAL IMPEX SRLSat Beregsău Mare, Comuna SăcălazCUI 33804494
  43. FOTONACTIV SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23613403
  44. FRIGO ZIKA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26240040
  45. GER ELETTRONICA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49836450
  46. GLOBAL FLUID SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 32072366
  47. GULF ATLANTIC RO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35980705
  48. HEALTHMED CORP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50710810
  49. HI-TECH MACHINES & INVENTING SRLMunicipiul LugojCUI 33065987
  50. IMRO COOL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39804523
  51. INDUSTRIAL AIR SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 25028228
  52. INDUSTRIALIS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29118765
  53. INJECTOR JUNIOR S.R.L.Loc. Jimbolia, Oraş JimboliaCUI 46955880
  54. INTERNATIONAL SUPPLY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43939081
  55. IONELA GHENIȚĂ BEAUTY CONCEPT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43420709
  56. ISKANDER RPC GROUP SRLSat Dudeştii Vechi, Comuna Dudeştii VechiCUI 32525645
  57. ITAL CUCINE PROFESSIONAL S.R.L.Oraş FăgetCUI 40179909
  58. JUST HORECA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39167544
  59. KINEMATIC TECHNOLOGY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31276139
  60. KINI ENERGY BUSINESS SRL-DMunicipiul TimişoaraCUI 32984958
  61. KLG TOOLS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31689909
  62. KUKA ROBOTICS ROMANIA S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 49296040
  63. LABORATOR VEST SRLSat Urseni, Comuna Moşniţa NouăCUI 16343684
  64. LA FAM CONCEPT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48091453
  65. LA ORIZONT UAV S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 31891966
  66. LARA IMPORT EXPORT UTILAJE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33274851
  67. LEMEZ TECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41442700
  68. LIDIA MED CENTER SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 29454811
  69. LOMBARDA IMPIANTI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27216716
  70. LUCANDO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29488830
  71. MANITOU B.F FRANTA SA SUCURSALA TIMISOARAMunicipiul TimişoaraCUI 21887160
  72. MASTER SERVICE SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 18440900
  73. MATIB TRADE S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 43457759
  74. MAXIGEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 3979508
  75. MGA CONCEPT TECHNOLOGY S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 42442288
  76. MINODORA DISTRIBUTIONS SRLSat Liebling, Comuna LieblingCUI 33557661
  77. MIRSRUS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29088010
  78. MRO WEST INDUSTRY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42752815
  79. NORAD SRLMunicipiul TimişoaraCUI 5389570
  80. PALMIRA - SENSORS SRLSat Şag, Comuna ŞagCUI 28897713
  81. PATRO POWER LINE TRADERS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36439490
  82. PHOBEX TOOLS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47226005
  83. PIINEA CASEI SRLSat Pădureni, Comuna PădureniCUI 1807522
  84. PLAMEN - RO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 28240852
  85. PNEUMATIC & AER & SERVICE SRLSat Şag, Comuna ŞagCUI 25321898
  86. POWER LTD SHOP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47124510
  87. PROFIX SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 1831946
  88. PROFMAG UTIL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 42762886
  89. QTEK MANUFACTURING SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36454482
  90. RADIO CONTROL SYSTEMS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33719640
  91. REBICOM SRLSat Cărpiniş, Comuna CărpinişCUI 23090568
  92. RENSTECH S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 44546463
  93. RIMINDEX S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39667949
  94. ROCLEAN TRON S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 42588080
  95. ROLIFT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15679229
  96. RONI ENERGY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30942930
  97. SALVATOR SRLSat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 23639870
  98. SCALA-SOFT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17980480
  99. SELEKTA TIMIS EQUIPMENT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 37261501
  100. SGM OPTIM TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39512677