Director de firme

CAEN 4650 - Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații in judetul Timiș

74 firme active in CAEN 4650 - Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-74 din 74

  1. 47GEAR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 52528638
  2. ACS INSTAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 24579350
  3. ADVANCED AI TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54562180
  4. AGG CONNECT S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 55159730
  5. ALDORA GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17382525
  6. AMG AXA BUSINESS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 39212190
  7. AMI IT&C TM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16053907
  8. ANDEO INT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 20961489
  9. ARCORE BAT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 55413136
  10. BIROTICA MOBIL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14010993
  11. BRAND CTK SRLSat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii NoiCUI 33895212
  12. BUYCIT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54519121
  13. CASELA GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15296797
  14. C.I.T. GRUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14965516
  15. COMPIEFTIN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 21477194
  16. COMSER-TIM S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 5136608
  17. CYBERTECH SUPPORT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54585931
  18. DAI-TECH S.A.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 14354350
  19. DATAMAX LINE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16824238
  20. DELHOME LOGISTIK S.R.L.Sat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii NoiCUI 45064985
  21. ECR DISTRIBUTION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 25355629
  22. EPSILON TECH S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 52666860
  23. EURO PRINT SHOP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33288881
  24. EVO SPRINT SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32174862
  25. FAMILY FAST CLEANERS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40220560
  26. GENERAL EQUIPMENT AUTOMATION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15796610
  27. GKM EUROPE TRADE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46278200
  28. GRAND SMARTPHONE STORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38301426
  29. GTX SOLAR SOLUTIONS S.R.L.Sat Liebling, Comuna LieblingCUI 47174291
  30. HAPPY SOLUTIONS SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 16796448
  31. HAPTECH S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 54260972
  32. HARO TRADING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54237511
  33. H TEST ROMANIA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46060345
  34. INCREMENTAL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 8024730
  35. INSIGHT GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16674319
  36. IT MADE EASY S.R.L.Sat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu RomanCUI 39674180
  37. LAGRANGE ENGINEERING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51196824
  38. LASTING SYSTEM S.A.Municipiul TimişoaraCUI 6102484
  39. LECON ROYAL SONITUS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 36315018
  40. LEDGSM PARTS S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 39127663
  41. LEDUS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26379944
  42. LTHD CORPORATION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 6262523
  43. LUCICLAU COMPUTER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27916663
  44. MONDO PLAST SRL - SEDIU SECUNDARSat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 54568280
  45. MON TESSORI ROOTS S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 43008466
  46. NEURONIC TRADE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 3982171
  47. NILPFERD S.R.L.Sat Covaci, Comuna SânandreiCUI 33562030
  48. NO LIMIT TECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 31902941
  49. NOVATECH EUROPE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54782593
  50. ORIKON PRINTING SUPPLIES S.R.L.Sat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 46602101
  51. OSCAR COD AVANTAJ SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 25061186
  52. PEPPERL+FUCHS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26873653
  53. PHONECASE MAG S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 50492678
  54. PIXEVIL CREATIVE WEB S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 36240950
  55. POSFISCAL S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 54210486
  56. PRIMO LIFE DISTRIBUTION GROUP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41632217
  57. PRIMO LIFE INTERNAȚIONAL GROUP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43001085
  58. PRIMO LIFE TRADE GROUP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44876720
  59. PRIMO LIFE WEST GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35172823
  60. RAMI'S LAND SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35061434
  61. SKY GLOBAL SOLUTION S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 51687040
  62. SKY GROUP SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 16365631
  63. SLAVICI SPIN - OFF SRLMunicipiul TimişoaraCUI 25406250
  64. SLOT GAMES ELECTRONICS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34591769
  65. SOFA SOFT SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 9601390
  66. STAS COMPUTER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16695982
  67. SUNLINK SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23668093
  68. TDK ROMANIA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 53205023
  69. TELSHIELD GROUP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48489859
  70. TOPTECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51936876
  71. TOUCH VECTRON SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30099802
  72. VEST IT TECHNOLOGY SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 35991623
  73. VIDEO PRO SRT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51713920
  74. WEL ELECTRIC STORE S.R.L.Sat Izvin, Oraş RecaşCUI 47786088