Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Teleorman

46 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Teleorman, in ordine alfabetica.

Afisate 1-46 din 46

  1. 154DESIGN S.R.L.Municipiul AlexandriaCUI 36923295
  2. ACCENT IMPEX SRLMunicipiul AlexandriaCUI 3123830
  3. AIF ARCHITECTURE & GRAPHIC DESIGN SRLMunicipiul Turnu MăgureleCUI 38544069
  4. ALCIS SRLMunicipiul AlexandriaCUI 1381310
  5. AOV PROIECT ARHITECTURĂ SRLMunicipiul AlexandriaCUI 34889111
  6. AQUA INSTAL SRLLoc. Zimnicea, Oraş ZimniceaCUI 18190188
  7. ARHIFIL STUDIO DESIGN S.R.L.Municipiul AlexandriaCUI 44316111
  8. ARHITECTURPROIECT SRLMunicipiul AlexandriaCUI 14258426
  9. ART CONSTRUCT SRLSat Nanov, Comuna NanovCUI 4252256
  10. ATELIER LEMUR S.R.L.Loc. Videle, Oraş VideleCUI 41080147
  11. CADLEX SRLMunicipiul AlexandriaCUI 18622766
  12. DRACON SRLMunicipiul AlexandriaCUI 15420517
  13. DUMI EUROPROIECT SRLSat Blejeşti, Comuna BlejeştiCUI 22590743
  14. DXD PROJECT ARH S.R.L.Sat Deparaţi, Comuna Trivalea-MoşteniCUI 46166991
  15. E.F.S. COM SRLMunicipiul Roşiori de VedeCUI 4043942
  16. EUROPROIECT CONSTRUCT SRLMunicipiul Roşiori de VedeCUI 24803210
  17. GEOTECH DRILL S.R.L.Municipiul AlexandriaCUI 23613713
  18. GOKTUG CONSTRUCTION SRLSat Smârdioasa, Comuna SmârdioasaCUI 25660630
  19. HOPE PROJECT SRLMunicipiul Turnu MăgureleCUI 22493643
  20. IFSTUDIO S.R.L.Municipiul AlexandriaCUI 55499138
  21. LIDO CONSTRUCT SRLMunicipiul Roşiori de VedeCUI 17425901
  22. LUPA ARCH SRLMunicipiul AlexandriaCUI 38156261
  23. M4 OUTLINE ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Roşiori de VedeCUI 42426193
  24. MATCA ARHITECTURA S.R.L.Sat Plosca, Comuna PloscaCUI 44460027
  25. MBM STUDIO SRLMunicipiul AlexandriaCUI 23819633
  26. MEDAS SRLMunicipiul AlexandriaCUI 6826029
  27. MED PRO SRLMunicipiul AlexandriaCUI 16775968
  28. MOLDOMPROIECT SRLMunicipiul AlexandriaCUI 2697274
  29. POPESCU CONSTRUCT SRLMunicipiul AlexandriaCUI 18924977
  30. PRIMA ARH GRUP SRLMunicipiul AlexandriaCUI 30459006
  31. PROCERT DESIGN SRLMunicipiul AlexandriaCUI 28090194
  32. PROIECT INSTAL SRLMunicipiul AlexandriaCUI 21013976
  33. PROJARH CONSTRUCT SRLMunicipiul AlexandriaCUI 24487141
  34. PYCRIS SRLMunicipiul Roşiori de VedeCUI 17127034
  35. RANDOM ORDER SRLMunicipiul AlexandriaCUI 18130984
  36. SADPRO SRLMunicipiul Turnu MăgureleCUI 17799590
  37. SAFRON SRLMunicipiul Roşiori de VedeCUI 22548293
  38. SAT PROIECT S.R.L.Municipiul Turnu MăgureleCUI 48203662
  39. TERA CONSULTING SRLMunicipiul AlexandriaCUI 25011099
  40. TERRA ART PROIECT SRLSat Călineşti, Comuna CălineştiCUI 32325361
  41. T & G PROJECT CONSTRUCT SRLMunicipiul Turnu MăgureleCUI 15132077
  42. TOPO PROIECT CONSULT SRLMunicipiul AlexandriaCUI 22612850
  43. UNID DOMUS SRLMunicipiul AlexandriaCUI 6825805
  44. URBAN FOOD GROUP SRL-DSat Putineiu, Comuna PutineiuCUI 34348566
  45. W ARCHITECTURE & URBAN DESIGN S.R.L.Municipiul AlexandriaCUI 39361078
  46. ZEE ARHITECT STUDIO SRLMunicipiul AlexandriaCUI 31676488