Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Suceava

41 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Suceava, in ordine alfabetica.

Afisate 1-41 din 41

  1. A.D.G. MEDICAL S.R.L.Loc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 35878439
  2. AELIA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul SuceavaCUI 50553821
  3. ALIMED BIORES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Dorna Candrenilor, Comuna Dorna CandrenilorCUI 51273110
  4. CABINET MEDICAL DR BABALEAN S.R.L.Sat Hurjuieni, Comuna GălăneştiCUI 47741213
  5. CAMIDAN-MED SRLMunicipiul SuceavaCUI 22588840
  6. CHIFANMED SRLMunicipiul Câmpulung MoldovenescCUI 25851304
  7. CMI MIHALACHE M. MIHAELA-CARMEN - MEDIC DE FAMILIE - SEDIU SECUNDARLoc. Plopeni, Oraş SalceaCUI 54885416
  8. CONSULT INTERNE S.R.L.Sat Suceviţa, Comuna SuceviţaCUI 45898310
  9. DIS CENTRO MEDICA S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 53862570
  10. DR.JARCĂU BLUEMED S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 45468533
  11. DR.LARION ECOMED S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 39059240
  12. DR. STAFIE LIDIA S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 44139699
  13. DR. VALERIA MOCANU S.R.L.Sat Boroaia, Comuna BoroaiaCUI 44210403
  14. ELAMED SRLMunicipiul Câmpulung MoldovenescCUI 13012180
  15. FRATIMED S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 54952612
  16. GEMĂNARI P. IONICA-PETRUŢA -ASITENT MEDICAL GENERALISTSat Plutoniţa, Oraş FrasinCUI 55702347
  17. HAPENCIUC MED SRLMunicipiul SuceavaCUI 21417451
  18. HIPOCRATUS SRLLoc. Milişăuţi, Oraş MilişăuţiCUI 38418362
  19. ISĂILĂMED S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 40184956
  20. LAMAR PRODIMPEX SRLLoc. Frasin, Oraş FrasinCUI 4674382
  21. MAKOS MED S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 35734999
  22. MEDCEZ S.R.L.Sat Boroaia, Comuna BoroaiaCUI 53030045
  23. MED-ECHO-DENT SRLMunicipiul SuceavaCUI 18407806
  24. MEDEST LINE S.R.L.Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea HumoruluiCUI 39420220
  25. MEDFAM ŞERBAN S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 45211911
  26. MEDFAM SUCEAVA S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 46294150
  27. MEDINVEST BUCOVINA S.R.L.Municipiul Vatra DorneiCUI 32104905
  28. MEDSPA SRLMunicipiul SuceavaCUI 24015980
  29. MODERN MEDICAL MODE S.R.L.Municipiul Câmpulung MoldovenescCUI 47852297
  30. MUDO ELINISTIC SIGMA S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 40014650
  31. PRAXIS WERKMEISTER S.R.L.Sat Vatra Moldoviţei, Comuna Vatra MoldoviţeiCUI 39785162
  32. RR KARDYS S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 46973304
  33. SANMARIA EXPLORA S.R.L.Comuna Poieni-SolcaCUI 38173955
  34. SINALGO CENTER S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 38471714
  35. URO SURGICAL S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 44907690
  36. VALGAF-MED S.R.L.Sat Boroaia, Comuna BoroaiaCUI 48147430
  37. VALJESS MEDICAL CLINIC S.R.L.Sat Ciprian Porumbescu, Comuna Ciprian PorumbescuCUI 35119781
  38. VANDELIS SRLMunicipiul Câmpulung MoldovenescCUI 16099718
  39. VITALSAN CLINIC S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 51955185
  40. VIVATIC SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul RădăuţiCUI 50861350
  41. YOUR LIFE S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 47517500