Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Suceava

79 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Suceava, in ordine alfabetica.

Afisate 1-79 din 79

  1. 2E SERVICE S.R.L.Sat Baia, Comuna BaiaCUI 45927830
  2. ADELINA COMSERV SRLLoc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 2563400
  3. ALPIN - WAY S.R.L.Sat Dumbrăveni, Comuna DumbrăveniCUI 32817666
  4. ANDREI BETONWERKEN S.R.L.Sat Măriţei, Comuna DărmăneştiCUI 47705520
  5. ARTROST CONSTRUCT S.R.L.Sat Drăguşeni, Comuna DrăguşeniCUI 52644233
  6. ATOM ENERGY S.R.L.Sat Capu Codrului, Comuna PăltinoasaCUI 49655585
  7. AXA NORD DESIGN S.R.L.Sat Mitocu Dragomirnei, Comuna Mitocu DragomirneiCUI 55101347
  8. BMI 97 S.R.L.Oraş CajvanaCUI 47445641
  9. BOC FORAJE S.R.L.Sat Arbore, Comuna ArboreCUI 41744067
  10. BOGDANEC CONST S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 32126059
  11. BOTFULGER S.R.L.Sat Oniceni, Comuna ForăştiCUI 38870332
  12. CALEROM INVEST SRLMunicipiul Vatra DorneiCUI 19333634
  13. CAMY CONSTRUCT SRLMunicipiul SuceavaCUI 17652343
  14. CDD CONNECT S.R.L.Loc. Dolhasca, Oraş DolhascaCUI 52226044
  15. CENTRAL CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 30677620
  16. CERADY PAV CONSTRUCT S.R.L.Sat Grămeşti, Comuna GrămeştiCUI 43648899
  17. CLACIPEMY CRANE S.R.L.Sat Ştirbăţ, Comuna UdeştiCUI 48038956
  18. COSMATCONSTRUCT S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 47695575
  19. CRIS AGREMENT S.R.L.Sat Volovăţ, Comuna VolovăţCUI 48748988
  20. CRISMI CONSTRUCT SRLMunicipiul SuceavaCUI 24209323
  21. DIEGO MANSARD S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 35901337
  22. DIMIO S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 48627811
  23. DNM PROMONTAJ S.R.L.Loc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 42073717
  24. DONSTEIGERBOUWER S.R.L.Sat Grăniceşti, Comuna GrăniceştiCUI 51212300
  25. DURABILD PROJECT S.R.L.Sat Şcheia, Comuna ŞcheiaCUI 42962728
  26. EDILTIVI S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 30677647
  27. ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SUCEAVA SAMunicipiul SuceavaCUI 2691247
  28. ELIS PLUS S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 31509480
  29. EUROEXPO SRLSat Sadova, Comuna SadovaCUI 22908090
  30. EUROTOP SCAV-CONSTRUCT S.R.L.Sat Pâraie, Comuna MăliniCUI 44802456
  31. EUROZAUN S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 53073348
  32. EVR CONSTRUCT S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 32133196
  33. FMV CONSTRUCTION S.R.L.Sat Râşca, Comuna RâşcaCUI 55342930
  34. FODOR GROUP S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 35571360
  35. FORĂRI GVS S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 30556750
  36. FOREST BUCOVINA SRLSat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii NoiCUI 24280803
  37. GOSTIUC S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 54839797
  38. GRUP NBM COMPANY SRLMunicipiul SuceavaCUI 12150516
  39. GUSACONSTRUCZIONE S.R.L.Sat Pâraie, Comuna MăliniCUI 42501902
  40. HURTECH S.R.L.Sat Hurjuieni, Comuna GălăneştiCUI 53148092
  41. ICG ALESTIMENTI S.R.L.Sat Bursuceni, Comuna VereştiCUI 27868493
  42. ICHIM MONTAJ SRLSat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de SusCUI 24681422
  43. ILIE BAU DESIGN S.R.L.Sat Dumbrăveni, Comuna DumbrăveniCUI 51850685
  44. INGCREŢU CONSULTING S.R.L.Municipiul Câmpulung MoldovenescCUI 42881950
  45. IONUŢ FORAJE S.R.L.Sat Arbore, Comuna ArboreCUI 36289407
  46. IZOFOAM CONFORT S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 39113650
  47. LUC PAV CONSTRUCT S.R.L.Sat Brodina, Comuna BrodinaCUI 51318310
  48. MATIZOL AVANTAJ S.R.L.Sat Bulai, Comuna MoaraCUI 39463701
  49. MAVITRUST S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 33300004
  50. MAXI CAROTARE S.R.L.Sat Şcheia, Comuna ŞcheiaCUI 50891954
  51. MAXIM DAW CONSTRUCTOR S.R.L.Oraş CajvanaCUI 49992718
  52. MBCI CONSTRUCT S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 48504975
  53. MEDITEM SRLMunicipiul RădăuţiCUI 18571670
  54. MONOSTONE S.R.L.Municipiul Vatra DorneiCUI 41397308
  55. MONTAJ NCF S.R.L.Loc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 41553415
  56. NORD FIER CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 31094200
  57. PAVING STYLE VICOV S.R.L.Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de JosCUI 44149498
  58. PETRESCU TRANS CONSTRUCT SRLMunicipiul SuceavaCUI 22156125
  59. PISCINE ARISTOCRATE SRLSat Marginea, Comuna MargineaCUI 29275247
  60. POPA MONTAJ S.R.L.Loc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 42083770
  61. POS MICHELE S.R.L.Sat Mălini, Comuna MăliniCUI 43241690
  62. PRISMA IZOTERM S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 41169687
  63. RAIO PAVAJ S.R.L.Oraş LiteniCUI 47863490
  64. RED CAJVANA S.R.L.Oraş CajvanaCUI 46215741
  65. ROMATUBI S.R.L.Sat Ilişeşti, Comuna IlişeştiCUI 35272962
  66. RORA COM SRLSat Bosanci, Comuna BosanciCUI 3663989
  67. RUSY SRLSat Cornu Luncii, Comuna Cornu LunciiCUI 21218963
  68. SOFIMARC CONSTRUCT S.R.L.Sat Zvoriştea, Comuna ZvorişteaCUI 43509572
  69. SOFI SARH PISCINES CARLLAGE LUX S.R.L.Sat Zvoriştea, Comuna ZvorişteaCUI 47740110
  70. SOLAR PRO FOTOVOLTAICE S.R.L.Sat Ruşii-Mănăstioara, Comuna UdeştiCUI 51038816
  71. SOLOVPAV CONSTRUCT S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 45386808
  72. STAGE PROFESIONAL S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 52300965
  73. STAGE RIG MANAGEMENT S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 52313957
  74. STAGE RIG PRODUCTION S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 55382536
  75. START UTIL S.R.L.Sat Pâraie, Comuna MăliniCUI 40384458
  76. TAHOCON SRLLoc. Solca, Oraş SolcaCUI 9446067
  77. VALYEDYZIM S.R.L.Sat Poiana Mărului, Comuna MăliniCUI 42017237
  78. VASILE PAVAJ S.R.L.Sat Mitocu Dragomirnei, Comuna Mitocu DragomirneiCUI 48235192
  79. VORNICU SIG CONSOLIDARI S.R.L.Sat Găineşti, Comuna SlatinaCUI 55479165