Director de firme

CAEN 8211 - Activități combinate de secretariat in judetul Sibiu

36 firme active in CAEN 8211 - Activități combinate de secretariat, judetul Sibiu, in ordine alfabetica.

Afisate 1-36 din 36

  1. A.B.I. GROSSBAUM SRLMunicipiul MediaşCUI 37232468
  2. ACCES OFFSERV S.R.L.Loc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 21887135
  3. ACT 11 SRLMunicipiul SibiuCUI 28253453
  4. ADY SERV COMPLET S.R.L.Municipiul MediaşCUI 46536350
  5. ALFA GLOBAL EXPERT SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 32727601
  6. AMC SERV CONT SRLMunicipiul SibiuCUI 23496559
  7. AS ACCOUNTING SOLUTIONS SRLMunicipiul SibiuCUI 17688096
  8. BASIC DATA COLECTION S.R.L.Municipiul SibiuCUI 43638631
  9. BELL CHANCE CONSULTING S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42716383
  10. COM INVEST SRLSat Cârţişoara, Comuna CârţişoaraCUI 2469314
  11. CONTEX PREST OFFICE S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 40182092
  12. CONT FELIX SRLMunicipiul SibiuCUI 3296882
  13. CRAIU FINANCE CONSULT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul MediaşCUI 50746245
  14. CRISTIAN COL DEAL S.R.L.Loc. Saroş pe Târnave, Oraş DumbrăveniCUI 41440912
  15. DASA FUNDING S.R.L.Municipiul SibiuCUI 36456572
  16. DOC CRAFT S.R.L.Municipiul MediaşCUI 49365840
  17. ECODORALEX SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 37655140
  18. EXPERT-CONSULTING 2022 S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 38261330
  19. FINPREST SRLMunicipiul SibiuCUI 23939893
  20. HR AMC RESURSE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 40563925
  21. IF TAX CONSULTING S.R.L.Municipiul SibiuCUI 48922722
  22. INDA-SIB PROJECT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44851068
  23. KAFITTA PARTNER S.R.L.Municipiul SibiuCUI 50355719
  24. LEMUR PERFORMANCE SRLMunicipiul SibiuCUI 32580143
  25. LOUA CONSULTING S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42091705
  26. MAF 2010 SRLMunicipiul SibiuCUI 28111785
  27. NARI EXPERT COMPANY S.R.L.Municipiul SibiuCUI 48477528
  28. NOCA DOCUMENT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44437393
  29. OLI COMPACT SRLMunicipiul SibiuCUI 29428332
  30. RO CONNECT SRLMunicipiul MediaşCUI 21640878
  31. ROYAL DELUXE S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 42983224
  32. RUNDUMDIENST S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44721181
  33. SIGMA ASISTANCE S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 38977763
  34. SOLCONTAX S.R.L.Municipiul SibiuCUI 38560773
  35. TIMEXIM EXPERT SRLLoc. Avrig, Oraş AvrigCUI 36338690
  36. VITTORIA MGT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 50932531