Director de firme

CAEN 7500 - Activități veterinare in judetul Sibiu

90 firme active in CAEN 7500 - Activități veterinare, judetul Sibiu, in ordine alfabetica.

Afisate 1-90 din 90

  1. 4 LEGS VET S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 46722060
  2. ACO OVIS FARM S.R.L.Sat Şura Mare, Comuna Şura MareCUI 45862774
  3. ACVATEAM SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 34837252
  4. AGIVET SRLSat Porumbacu de Sus, Comuna Porumbacu de JosCUI 11913911
  5. AGROSYSTEM SRLMunicipiul SibiuCUI 17657405
  6. AGRO-VET ROMANEȘTI S.R.L.Sat Romaneşti, Comuna BlăjelCUI 39156871
  7. ALI FITO VET S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 50531939
  8. ALVET SRLMunicipiul SibiuCUI 17171803
  9. AMO VET SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 24602500
  10. ANDROVET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 38065899
  11. ARTAVET S.R.L.Loc. Fântânele, Oraş SălişteCUI 54365138
  12. ASSIST VET SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 19685363
  13. AXENTE VET S.R.L.Sat Agârbiciu, Comuna Axente SeverCUI 45624284
  14. BANSUF VET S.R.L.Sat Vurpăr, Comuna VurpărCUI 41964194
  15. BRATU VET SRLSat Tilişca, Comuna TilişcaCUI 31625735
  16. BRAT - VETCOM SRLSat Tilişca, Comuna TilişcaCUI 15155828
  17. BRAVECTO VET S.R.L.Sat Râu Sadului, Comuna Râu SaduluiCUI 39709505
  18. BUCŞĂ VET S.R.L.Sat Şeica Mare, Comuna Şeica MareCUI 44223179
  19. CABINET MEDICAL VETERINAR-CÂMPEAN DUMITRU S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 41411291
  20. CHERRY SRLMunicipiul SibiuCUI 6802542
  21. CHICCOVET 2013 SRLMunicipiul SibiuCUI 32281486
  22. CLINICA VETERINARĂ SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 28381657
  23. COMBI VET SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 17271713
  24. CRISTI ZOOVET SRLSat Dârlos, Comuna DârlosCUI 25638129
  25. DANVET MEDPETCLINIC SRLMunicipiul MediaşCUI 23745960
  26. DANVET SRLMunicipiul MediaşCUI 16408325
  27. DARISVET SRLOraş SălişteCUI 34305832
  28. DAVOSAN SRLMunicipiul SibiuCUI 11569762
  29. DECON GROUP SRLSat Şura Mică, Comuna Şura MicăCUI 20922595
  30. DROOPY VET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44889399
  31. DUOVET - DOCTOR ANDREI S.R.L.Municipiul MediaşCUI 33589035
  32. DUOVET TIERKLINIK S.R.L.Municipiul MediaşCUI 38305436
  33. ECARISAJ CRISTIAN S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 52210005
  34. ECOSAN COMPANY SRLMunicipiul SibiuCUI 22567759
  35. EMIL VET SRLLoc. Avrig, Oraş AvrigCUI 26878650
  36. FARMA FLORIVET SRLSat Hoghilag, Comuna HoghilagCUI 29498400
  37. FARMVISION CON SRLMunicipiul SibiuCUI 36815145
  38. FIA SOLUTION S.R.L.Municipiul SibiuCUI 47179078
  39. FIA VET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 35319585
  40. GRAL VET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 21935275
  41. GREEN TREE LEF S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 43963250
  42. GUARDAMED SRLMunicipiul MediaşCUI 17970827
  43. GUN LOGISTIC SRLMunicipiul SibiuCUI 35004870
  44. HANVET SRLSat Sadu, Comuna SaduCUI 15942910
  45. HERMANN VET SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 9538764
  46. ÎNGRIJESC ANIMĂLUŢE SRL-DSat Cristian, Comuna CristianCUI 34831721
  47. INTERNATIONAL HIGH TRADE CO SRLLoc. Agnita, Oraş AgnitaCUI 5926020
  48. JACK MEDICAL VET S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 46079402
  49. KLEINTIERKLINIK DOMBI S.R.L.Municipiul SibiuCUI 43973113
  50. LAVET MEDICAL S.R.L.Municipiul SibiuCUI 39044320
  51. MANDEAL VET SRLSat Porumbacu de Jos, Comuna Porumbacu de JosCUI 35518340
  52. MARAND VET S.R.L.Loc. Agnita, Oraş AgnitaCUI 45150571
  53. MARI MBVET S.R.L.Loc. Avrig, Oraş AvrigCUI 43829771
  54. MEDIKA VETSIB S.R.L.Oraş SălişteCUI 45673368
  55. MED VET SRLMunicipiul SibiuCUI 16403085
  56. M.M. ŞURA-VET S.R.L.Sat Şura Mare, Comuna Şura MareCUI 41580428
  57. MOVET CONSULT PLUS SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 36638256
  58. NANDREA VET SRLSat Micăsasa, Comuna MicăsasaCUI 17207966
  59. NICU VET MEDICAL S.R.L.Sat Tilişca, Comuna TilişcaCUI 44311807
  60. NIKIVET SRLSat Nocrich, Comuna NocrichCUI 24913492
  61. ONIVET SRLSat Orlat, Comuna OrlatCUI 12074109
  62. PET LINE SRLMunicipiul SibiuCUI 18079024
  63. PET VET CLINIC S.R.L.Municipiul SibiuCUI 47450206
  64. PET VET DEPOT S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 38756002
  65. PRIS-FITOVET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42365444
  66. R&D FARMA ZOO MED SRLMunicipiul MediaşCUI 30234739
  67. RED VETS SRLMunicipiul SibiuCUI 36858456
  68. SIAS VET HOUSE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 48051742
  69. SIGMAVET OPTIM S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42593728
  70. SKY VET CLINIC S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44552058
  71. SKY VET CONSULTING S.R.L.Sat Sebeşu de Sus, Comuna RacoviţaCUI 44552090
  72. SKY VET THERAPY S.R.L.Municipiul SibiuCUI 48909960
  73. SLIM - VET SRLMunicipiul SibiuCUI 15002271
  74. SODIK SOCIAL S.R.L.Sat Şura Mare, Comuna Şura MareCUI 52566143
  75. SODIK S.R.L.Sat Şura Mare, Comuna Şura MareCUI 50317081
  76. TERRA VET C&A S.R.L.Municipiul SibiuCUI 41300749
  77. THE PETCLUB S.R.L.Municipiul SibiuCUI 38969795
  78. TOTAL VET MANDEAL S.R.L.Sat Porumbacu de Jos, Comuna Porumbacu de JosCUI 33546050
  79. TRANSILMED S.R.L.Municipiul SibiuCUI 34353694
  80. VETALL MIHACRIS S.R.L.Sat Alma, Comuna AlmaCUI 49744267
  81. VETBRAVA S.R.L.Loc. Avrig, Oraş AvrigCUI 40509470
  82. VETCON SRLSat Cornăţel, Comuna RoşiaCUI 16579201
  83. VET DOCTOR PETS S.R.L.Municipiul SibiuCUI 40834854
  84. VETERINUS SIB SRLMunicipiul SibiuCUI 29151400
  85. VETHOUSEONE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 50433760
  86. VETHOUSETWO S.R.L.Municipiul SibiuCUI 52731798
  87. VIA CORSO SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 3097839
  88. VLĂDUVET SRLSat Topârcea, Oraş Ocna SibiuluiCUI 34117502
  89. WILD VET SRLMunicipiul SibiuCUI 22461790
  90. ZIEGLER VET S.R.L.Municipiul SibiuCUI 43598006