Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Sibiu

26 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Sibiu, in ordine alfabetica.

Afisate 1-26 din 26

  1. ACULTEX S.R.L.Municipiul MediaşCUI 52701886
  2. ADI-CLAU & RAUL SRLMunicipiul SibiuCUI 35172661
  3. ALE-ROX SRLMunicipiul MediaşCUI 23406092
  4. ANKA M DIAMOND ART S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42958921
  5. CIMCOM SRLMunicipiul SibiuCUI 3769697
  6. CLASIC STYLE SRLMunicipiul SibiuCUI 13218016
  7. COSMOPOLITAN HOTEL SUPPLIER S.R.L.Municipiul SibiuCUI 52106129
  8. CRĂCIUN EXPRESS S.R.L.Sat Turnu Roşu, Comuna Turnu RoşuCUI 52227040
  9. DNG COM SRLMunicipiul SibiuCUI 11109624
  10. DONG-YE PRIM ACTIV SRLMunicipiul SibiuCUI 27291874
  11. EMITEO SRLMunicipiul SibiuCUI 5459013
  12. ENJOY PRANA SRLMunicipiul SibiuCUI 36375567
  13. EXPO SIB SRLMunicipiul SibiuCUI 15709508
  14. LEE & JIANGNAN 88 S.R.L.Municipiul MediaşCUI 34788249
  15. LICRIS SRLMunicipiul SibiuCUI 19333375
  16. MAI3 CREATION S.R.L.Municipiul SibiuCUI 50532047
  17. MIORITA SRLMunicipiul SibiuCUI 785400
  18. N&M PREST COM SRLMunicipiul SibiuCUI 15138134
  19. PATUL S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 41830990
  20. PIVOINE CONCEPT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 46306521
  21. PIVOINE CONSEIL S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42637743
  22. SAINT SECURED TECH S.R.L.Loc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 54127888
  23. VASIL COM PREST SRLLoc. Avrig, Oraş AvrigCUI 15337609
  24. VEGA STAR SRLMunicipiul SibiuCUI 5098520
  25. ZHAN QIANG S.R.L.Municipiul MediaşCUI 46169912
  26. ZHONG HUA SRLMunicipiul SibiuCUI 33219369