Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Sibiu

106 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Sibiu, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 106

  1. A&B LIFT EXPRESS S.R.L.Municipiul SibiuCUI 46471200
  2. ACC AT-RO CONSTRUCT SRLMunicipiul MediaşCUI 38092184
  3. ADCON INVEST S.R.L.Municipiul SibiuCUI 36071401
  4. AD-DECO DESIGN SRLMunicipiul SibiuCUI 19502660
  5. AIM STONE DETAILS S.R.L.Municipiul SibiuCUI 45833370
  6. ALDI MACARALE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 49088308
  7. ALFA CONSTRUCTII SRLMunicipiul SibiuCUI 2687165
  8. AMY DENY CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44048272
  9. ARHI-CON-A INSTAL SERV SRLMunicipiul SibiuCUI 30252590
  10. ARTA SI DESIGN CONSTRUCT PETRU MUTIU S.R.L.Sat Răşinari, Comuna RăşinariCUI 46271679
  11. ART LUXURY POOLS S.R.L.Municipiul SibiuCUI 43017553
  12. ATELIERUL DE FUNDATII S.R.L.Sat Gura Râului, Comuna Gura RâuluiCUI 45541197
  13. AXYY SIBCONSTRUCT S.R.L.Loc. Aciliu, Oraş SălişteCUI 42630524
  14. BAC CONSTRUCT SRLMunicipiul SibiuCUI 15527603
  15. BACKUP PPW S.R.L.Municipiul MediaşCUI 42036336
  16. BANEL CONSTRUCT SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 2461540
  17. BARNER G & W CONSTRUCT S.R.L.Loc. Agnita, Oraş AgnitaCUI 40143816
  18. BCL MACARALE LOGISTIC S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 48761588
  19. BCL MACARALE S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 41717437
  20. BENEFIC NICU CONSTRUCT SRLSat Sadu, Comuna SaduCUI 35604689
  21. BEST HAUSMEISTER S.R.L.-D.Loc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 49436267
  22. BIT DAR CONS SRLMunicipiul SibiuCUI 35781354
  23. BLOND VEST CONSTRUCT S.R.L.Sat Veştem, Comuna ŞelimbărCUI 49323519
  24. BOWANEX INCLUSIVE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44500563
  25. BRADESCONS S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 43359025
  26. CLAUDIA & SORIN CLEAN SRLLoc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 36038715
  27. COM ALPINA SRLSat Răşinari, Comuna RăşinariCUI 7479076
  28. CONCRETE DISTRIBUTION SRLMunicipiul MediaşCUI 17970819
  29. CONMAR BUSINESS GROUP SRLMunicipiul SibiuCUI 34641271
  30. CONSTANTIN ŞAPE MECANIZATE S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 43847115
  31. CONSTRUCT MARCO SPIN SRLMunicipiul SibiuCUI 33682419
  32. CROMIO ESS S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 48392081
  33. DAE SRLMunicipiul MediaşCUI 17203000
  34. DANY MORARIU CONSTRUCȚII S.R.L.Loc. Vale, Oraş SălişteCUI 44001890
  35. DARAL CAT CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 39493524
  36. DELTA TECH COMPANY SRLMunicipiul SibiuCUI 9094041
  37. DMS PROJECTS S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 52932813
  38. EDIL PREST SRLSat Porumbacu de Jos, Comuna Porumbacu de JosCUI 21872355
  39. ESCAVA UTIL SRLSat Bradu, Oraş AvrigCUI 31941959
  40. EURO WAGEN SRLSat Bradu, Oraş AvrigCUI 17255785
  41. EVE TRANS MACARALE S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 35795392
  42. EXCAVATION SYSTEM SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 29297652
  43. GIF CONSTRUCT UTILAJE S.R.L.Loc. Ocna Sibiului, Oraş Ocna SibiuluiCUI 48168093
  44. GIRARDI STYLE S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 52638444
  45. GLOBAL KRANE S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 51375560
  46. HAKOOD HOM SRL-DSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 36609528
  47. HCN GENERAL ACT S.R.L.Sat Veştem, Comuna ŞelimbărCUI 43249685
  48. INFLODECOR SRLMunicipiul MediaşCUI 16300144
  49. IZA PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SibiuCUI 40459496
  50. JHONNY METALL S.R.L.Loc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 51577411
  51. JOSEVERO SRLMunicipiul SibiuCUI 15773357
  52. L.F.S. PAVAJE S.R.L.Sat Racoviţa, Comuna RacoviţaCUI 43408098
  53. LIDER MACARALE S.R.L.Sat Veştem, Comuna ŞelimbărCUI 18692338
  54. LIFTING & TRANSPORT INTERNATIONAL SRLMunicipiul SibiuCUI 34652394
  55. LITOCERAM S.R.L.Municipiul SibiuCUI 50649650
  56. LIV STYLE SRLSat Veştem, Comuna ŞelimbărCUI 22305804
  57. MAN SPEED SRLLoc. Avrig, Oraş AvrigCUI 34105249
  58. MAT ALI TELCONSTRUCT SRLSat Orlat, Comuna OrlatCUI 22159415
  59. MEDUSSA LSC S.R.L.Comuna ŞelimbărCUI 24534235
  60. MIM 29A ATELIER S.R.L.Municipiul SibiuCUI 42802387
  61. MIRCEA SIB CONSTRUCT S.R.L.Loc. Avrig, Oraş AvrigCUI 47571283
  62. MONUMENTE FUNERARE SIBIU MDD S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44470276
  63. MOZAIC CONSTRUCT SRLMunicipiul MediaşCUI 8715027
  64. MSI SRLMunicipiul SibiuCUI 21754236
  65. NARCIS-CONSTRUCT SRLMunicipiul SibiuCUI 24488090
  66. NEEB LOGISTIC SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 29362653
  67. NEEB SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 21241044
  68. NEO-DYNE SIBIU S.R.L.Municipiul SibiuCUI 48512218
  69. NERA ALPIN SRLMunicipiul SibiuCUI 24348690
  70. NEXT PAVAJE S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 48831667
  71. NOAH TRANSMED S.R.L.Municipiul MediaşCUI 49079385
  72. PAVAJE BKT S.R.L.Oraş SălişteCUI 48871920
  73. PAVAJ IACOB S.R.L.Sat Hamba, Comuna Şura MareCUI 42885862
  74. POP IOAN I CONSTRUCT DESIGN S.R.L.Municipiul SibiuCUI 46271687
  75. PRODIAL SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 6442346
  76. PROFI HIDRO CONSTRUCT S.R.L.Sat Mârşa, Oraş AvrigCUI 45278377
  77. QUANTAS INFRA S.R.L.Municipiul MediaşCUI 46471103
  78. RAUL WAS CONSTRUCT SRLLoc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 31295602
  79. RESMAR SERVICE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 44001849
  80. ROAD ASCENSION S.R.L.Municipiul SibiuCUI 51681241
  81. ROMULOM CONSTRUCT INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul SibiuCUI 45557711
  82. ŞAPESIB SOLUTION S.R.L.Municipiul SibiuCUI 46369295
  83. S.A.S. IMOB SOLUTIONS S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 41077028
  84. SCD SERE S.R.L.Loc. Copşa Mică, Oraş Copşa MicăCUI 51502222
  85. SCHNELLBAU SIBIU SRLSat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 32722230
  86. SCOC CONSTRUCT S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 45056400
  87. SIMICOM SSM S.R.L.Sat Orlat, Comuna OrlatCUI 36359022
  88. SORY COM SRLMunicipiul SibiuCUI 6685558
  89. STERAMA S.R.L.Sat Şura Mare, Comuna Şura MareCUI 42861650
  90. STONE COMPANY SRLLoc. Tălmaciu, Oraş TălmaciuCUI 23372895
  91. STROIA WORKS S.R.L.Sat Gura Râului, Comuna Gura RâuluiCUI 52576970
  92. TELLER CONSTRUCŢII SRLLoc. Copşa Mică, Oraş Copşa MicăCUI 31174600
  93. TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.Sat Răşinari, Comuna RăşinariCUI 41275084
  94. TOOLS SIB S.R.L.Sat Poplaca, Comuna PoplacaCUI 52701711
  95. TRAFIC-TRANS SRLSat Bradu, Oraş AvrigCUI 10079118
  96. TRANS CINDREL SRLSat Gura Râului, Comuna Gura RâuluiCUI 15346615
  97. TRANS FLORIAN MACARALE S.R.L.Municipiul SibiuCUI 43573621
  98. TREDA TRANS-CON S.R.L.Sat Păuca, Comuna PăucaCUI 42977532
  99. TRUST HOUSE IMOBILIARE S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieCUI 39537760
  100. TUDASO CON S.R.L.Sat Şelimbăr, Comuna ŞelimbărCUI 43123139