Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Satu Mare

107 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Satu Mare, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 107

  1. AD PAVI DINAMIC SRLMunicipiul Satu MareCUI 33147394
  2. ALEX INOVATION CONSULTING S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 47127478
  3. ALINEA ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 39175571
  4. ALL DESIGN ROȘU S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46160760
  5. ANARCHYTECTURE HARMONY S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 35008430
  6. ANKER S.R.L.Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 47322240
  7. ARCHICRAFT SRLMunicipiul Satu MareCUI 15750558
  8. ARCHITASK S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 47492457
  9. ARHABITAT 2015 SRLMunicipiul Satu MareCUI 34875388
  10. ARHIAF S.R.L.Sat Păşunea Mare, Comuna Călineşti-OaşCUI 46664503
  11. ARHI DINAMIC SRLMunicipiul Satu MareCUI 22472667
  12. ARHIDOMUS TECH S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 47432900
  13. ARHIGIST TBD PROIECT SRLMunicipiul Satu MareCUI 35591473
  14. ARHING PROIECT SRLMunicipiul Satu MareCUI 18582505
  15. ARHING SRLMunicipiul Satu MareCUI 18582491
  16. ARHISAN S.R.L.Sat Oar, Comuna VetişCUI 49445516
  17. ARHITECTURA ART STUDIO S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 29540424
  18. ART PLAN PROJECT SRLLoc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 29468159
  19. ATELIER 3XL S.R.L.Municipiul CareiCUI 54857734
  20. AV SERVICE SRLSat Dorolţ, Comuna DorolţCUI 16781463
  21. AXES-IN DESIGN S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 39162113
  22. BECA TECH S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 48753593
  23. B&T ARTĂ ŞI ARHITECTURĂ SRLSat Vetiş, Comuna VetişCUI 28058100
  24. BXC SRLSat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 36945838
  25. CAPITEL SRLMunicipiul Satu MareCUI 15659779
  26. CHEREJI CONCEPT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 37990551
  27. CIVIL ART PROIECT SRLMunicipiul Satu MareCUI 37374756
  28. CONCEPT STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 17975301
  29. COSORECI BIROU DE ARHITECTURĂ S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 45234486
  30. CRAFTING IDEAS S.R.L.Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 39879992
  31. CREARH STUDIO S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 43324736
  32. CUB PIXEL SRLMunicipiul Satu MareCUI 38246836
  33. DAMISIO SRLLoc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 6783556
  34. DELTATHERM TRADING NORD SRLMunicipiul Satu MareCUI 14284891
  35. DESIGN THEATER TRANSYLVANIA S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46873267
  36. DF GROUP INVEST LOGISTICS S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 45722398
  37. DIGITAL AVATAR VISION S.R.L.Sat Vama, Comuna VamaCUI 45099444
  38. DOR CONSULT SRLMunicipiul Satu MareCUI 16839514
  39. DREAM-ARH S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46322497
  40. ECOVISION PROIECT SRLMunicipiul Satu MareCUI 36291393
  41. EPSILON IMPEX SRLMunicipiul Satu MareCUI 6468095
  42. ERYZA PROIECT SRLSat Cărăşeu, Comuna CulciuCUI 15961776
  43. FERUM SRLMunicipiul Satu MareCUI 37800142
  44. FIRST FORMA WORKSHOP SRLMunicipiul Satu MareCUI 30696177
  45. GISSYSTEM 002 SRLMunicipiul Satu MareCUI 18014750
  46. GREEN CONCEPT STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 35082267
  47. HABIT SRLMunicipiul Satu MareCUI 2388708
  48. HIGH END URBARCH S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 37412868
  49. HOME PROJECT DESIGN SRLMunicipiul CareiCUI 22309466
  50. HOME PROJECT SRLMunicipiul CareiCUI 18483021
  51. HOUSE ARCHITECTURE STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 28693063
  52. IBOR ARCHITECTS S.R.L.Municipiul CareiCUI 38461796
  53. IDEATIVA BUILD S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 40848418
  54. IOBE ARHITECTURA S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 31571198
  55. IOBE PROIECTARE S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46897541
  56. IOBE RESTAURARE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul Satu MareCUI 50483068
  57. KASSTEL STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 17661147
  58. KREATIV ARHI GROUP SRLSat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu MareCUI 31216331
  59. LAU STUDIO S.R.L.Sat Halmeu, Comuna HalmeuCUI 48643434
  60. LCM ARH SM S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 40357321
  61. LOGICRAFT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 47140825
  62. M3 ARCHITECTURE ATELIERS S.R.L.Loc. Tăşnad, Oraş TăşnadCUI 50151530
  63. MEDANA COMPANY SRLMunicipiul Satu MareCUI 7831554
  64. MINIM-ATELIER ARHITECTURA S.R.L.Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 39436430
  65. NIRVANA STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 15631948
  66. NORDMAN CONSPROIECT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 28280938
  67. ORIZONT ARHITECTURA S.R.L.Municipiul CareiCUI 44460493
  68. PAC STUDIO CONCEPT S.R.L.Sat Odoreu, Comuna OdoreuCUI 52370537
  69. PERACTO AG SRLSat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu MareCUI 27983174
  70. PHAIDROS BIROU DE ARHITECTURĂ S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46367324
  71. PIXEL IT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46623023
  72. PROARH SRLMunicipiul Satu MareCUI 14836112
  73. PROCAD BUSINESS SRLMunicipiul Satu MareCUI 27339670
  74. PROCAD STYLE SRLMunicipiul Satu MareCUI 24511118
  75. PRO CONS AMD SRLMunicipiul Satu MareCUI 15597242
  76. PROCONSULTOP S.R.L.Sat Mărtineşti, Comuna OdoreuCUI 47863784
  77. RED PAUL PROJECT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 40357348
  78. ROCHITECT MECONS S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 44827698
  79. RT ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 17494871
  80. RXO CONSTRUCT GROUP S.R.L.Sat Odoreu, Comuna OdoreuCUI 47492422
  81. SAM MEDIA PROJECT S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46527727
  82. SAS 360 S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 52105000
  83. SENSE STUDIO ARHI DESIGN S.R.L.Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-OaşCUI 44482025
  84. SIGMA PROIECT SAMunicipiul Satu MareCUI 644869
  85. SIZECRIS SRLMunicipiul Satu MareCUI 28415881
  86. SMART ARHINOVA STUDIO SRLMunicipiul Satu MareCUI 35779710
  87. SMART MANAGEMENT KREATIV VISUALS S.R.L.Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCUI 35071136
  88. SMART WORK ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46086043
  89. SPAKK LINE SRLMunicipiul Satu MareCUI 33332189
  90. STEBINGAR ARHITECT STUDIO S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 44325292
  91. STUDIO ARHITECTURĂ LAZIN SRLMunicipiul Satu MareCUI 37855342
  92. STUDIO BB SRLMunicipiul Satu MareCUI 21012458
  93. STUDIO LUKROTHECA SRLMunicipiul Satu MareCUI 30651787
  94. SYCULUS HOMES S.R.L.Municipiul Satu MareCUI 46512173
  95. TECHNOMATIC SRLMunicipiul Satu MareCUI 17053034
  96. TERRA HABITAT CONSTRUCT S.R.L.Sat Gerăuşa, Oraş ArdudCUI 44719351
  97. TIM PROIECT SRLSat Vetiş, Comuna VetişCUI 22161091
  98. TIM SERV SM S.R.L.Sat Vetiş, Comuna VetişCUI 39380088
  99. TRAIECTORIA DREAPTA SRLMunicipiul Satu MareCUI 33789858
  100. URBAN PROIECT SRLSat Medieş Râturi, Comuna Medieşu AuritCUI 24448215