Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Prahova

367 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Prahova, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 367

  1. 27 WMD S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 38741427
  2. AAC IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51018282
  3. ABSSIRO GROUP SRLMunicipiul PloieştiCUI 18371516
  4. ACRONIS GRUP SRLMunicipiul PloieştiCUI 22601281
  5. ACTIVE ROCA SOFTWARE SRLMunicipiul PloieştiCUI 37580209
  6. ADFLOTEKO IT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 42603945
  7. ADMINET SRLMunicipiul PloieştiCUI 15794040
  8. ADVANTAGE SEOSEM S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 42352525
  9. AFORIT S.R.L.Oraş BreazaCUI 51075024
  10. AGIRAX CONSULTING S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 44304753
  11. AI GPT AGENT S.R.L.Sat Brătăşanca, Comuna Filipeştii de TârgCUI 50722912
  12. AIPRO VISION S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 43576644
  13. AITEH STOCKBOX SRLMunicipiul PloieştiCUI 37884615
  14. AKIRA DESIGN S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 48612357
  15. ALL IT COMPANY SRLLoc. Buşteni, Oraş BuşteniCUI 24633646
  16. ALSOCO SOFTWARE COMPANY SRLSat Urleta, Comuna BăneştiCUI 37117930
  17. ALV SMART DEVELOPEMENT S.R.L.Loc. Urlaţi, Oraş UrlaţiCUI 46816318
  18. ALX WEB MEDIA CONSTRUCT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 39150860
  19. A.M.G. DUBAI CENTER S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46735728
  20. AMMROS STUDIO S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 23667853
  21. ANDOO SPYN DESIGN SRLMunicipiul PloieştiCUI 29931309
  22. ANDREA CREATIVE SOFT DESIGN S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 41400527
  23. ANDROSAMA MICRO S.R.L.Sat Brazii de Sus, Comuna BraziCUI 46802185
  24. ANOVI TECH S.R.L.Sat Hârsa, Comuna PlopuCUI 49422911
  25. ANVIS WEB SOLUTIONS S.R.L.Sat Miroslaveşti, Comuna Puchenii MariCUI 47055584
  26. APIARY SOFTWARE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 39425767
  27. APLIC - SOFT SRLMunicipiul PloieştiCUI 21652813
  28. ARHIBIZ CONSULTING S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 32367871
  29. ARPAC SOFT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 39331050
  30. ARROGANET SOLUTIONS SRLMunicipiul PloieştiCUI 34234006
  31. ARTFULLY S.R.L.Loc. Comarnic, Oraş ComarnicCUI 46467170
  32. ARTSOFT DEVELOPMENT INTERNATIONAL S.R.L.Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii RahtivaniCUI 46571404
  33. ARTSOFT - IT SRLMunicipiul PloieştiCUI 20827550
  34. ARTSOFT SRLMunicipiul PloieştiCUI 7251093
  35. ASSA SOFTCONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 36849610
  36. ATLAS APPS SRLLoc. Azuga, Oraş AzugaCUI 9408578
  37. ATT DEVELOPMENT SRLMunicipiul PloieştiCUI 24142126
  38. AVI TECH DOT HUB S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45783840
  39. AVRAZE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49359300
  40. AZET MEDIA & WEB SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45264703
  41. AZUL DIGITAL CREATIVE S.R.L.Sat Valea Stâlpului, Comuna TeişaniCUI 41808292
  42. BACCARAT MEDIA SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 35248603
  43. BANUTECH INNOVATIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49445001
  44. BB DIGITAL VISION S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 51082455
  45. BBU HOSPITALITY & DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 38583076
  46. BEES HIVE MEDIA S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46921194
  47. BE N MARK S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49260011
  48. BEST DEVHUB S.R.L.Sat Miroslaveşti, Comuna Puchenii MariCUI 40844165
  49. BI PGV SOFT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50504764
  50. BIT ARCHITECT SRLSat Găgeni, Comuna PăuleştiCUI 37242054
  51. BITNETWORK TECHNOLOGIES S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 43562282
  52. BITUL SEMNIFICATIV S.R.L.Loc. Sinaia, Oraş SinaiaCUI 41133853
  53. BIZ CODER SOFT SRLSat Bordenii Mari, Comuna ScorţeniCUI 28107989
  54. BIZ NOCODE S.R.L.Oraş BreazaCUI 50614864
  55. BLACK WEB WOOD S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45650615
  56. BLAIR MEDIA WEB S.R.L.Sat Ploieştiori, Comuna BlejoiCUI 47992371
  57. B.L.COMP.SRLSat Băneşti, Comuna BăneştiCUI 8910400
  58. BLOCKLET TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 44328604
  59. BLUEWEB DESIGN SRLMunicipiul PloieştiCUI 32104050
  60. BOB TELECOM S.R.L.Sat Cătina, Comuna FloreştiCUI 50029275
  61. BONNIES BUGS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49748765
  62. BOOK AND LAMP S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 48616375
  63. BRINGES TECHNOLOGY S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 45896025
  64. BROAD TESTING CONSORT S.R.L.Sat Scorţeni, Comuna ScorţeniCUI 47143880
  65. BRTECHS.RO S.R.L.Sat Măgurele, Comuna MăgureleCUI 41557123
  66. BUSINESS FUSE PROJECT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46788323
  67. BYTECC INTELLISOFT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45798663
  68. BY US DEVELOPED SRLLoc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-ScăeniCUI 34152399
  69. CAMF NET S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45315033
  70. CANARY EHEALTH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50021794
  71. CANARY TECHNOLOGY INNOVATIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 40874441
  72. CANARY TECH VENTURES S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50495119
  73. CAPACITEX SRLMunicipiul PloieştiCUI 37794415
  74. CAPORALU CYBERSECURITY SERVICES S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 47182936
  75. CARPATHIAN-SOFT EST S.R.L.Sat Mârlogea, Comuna ApostolacheCUI 43281937
  76. CARROTWEB DESIGN S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 31054531
  77. CATECH CONSULTING S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 47078278
  78. CATICRIS SOFTMEDIA SRLSat Strejnicu, Comuna Târgşoru VechiCUI 37490653
  79. CIBEEO INC S.R.L.Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-ScăeniCUI 51062695
  80. CLEARVIEW CODE FLOW S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46146579
  81. CLEVER CODE PROGRAMMING S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 36267883
  82. CLOUD ACCELERATOR S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 46054467
  83. CMC TOP RESULTS S.R.L.Sat Păuleştii Noi, Comuna PăuleştiCUI 49841227
  84. COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRLMunicipiul PloieştiCUI 36212969
  85. CODE ART WEB SOLUTIONS S.R.L.Sat Plavia, Comuna IordăcheanuCUI 50223815
  86. CODEBLOCKS IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46434350
  87. CODE & CRUMBS CREATIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 48819680
  88. CODEITECH DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 48209649
  89. CODEITECT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 43212627
  90. COLORCODE SRLMunicipiul PloieştiCUI 34853126
  91. COMPANISTO SYSTEMS SRLMunicipiul PloieştiCUI 36859699
  92. CONSULTANCY & DEVELOPMENT S.R.L.Loc. Urlaţi, Oraş UrlaţiCUI 49445028
  93. CORE DESIGN CREATIVE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 42809652
  94. COSDIT BUILD SOLUTIONS S.R.L.Sat Ceraşu, Comuna CeraşuCUI 48412774
  95. CREATIVE BEAVERS DIGITAL AGENCY S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46570816
  96. CUSTOM BI SOLUTIONS S.R.L.Sat Băneşti, Comuna BăneştiCUI 49142385
  97. CUSTOM TECH SOLUTIONS S.R.L.Sat Ploieştiori, Comuna BlejoiCUI 48771980
  98. CYBER SPACE INITIATIVE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50449430
  99. DACOSOFT SOLUTION S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45873293
  100. DAMYSOS MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L.Sat Ploieştiori, Comuna BlejoiCUI 41181605