Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Olt

81 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Olt, in ordine alfabetica.

Afisate 1-81 din 81

  1. AGROEXPORT SI SILOZ PORT CONSTANTA SA SUCURSALA SLATINAMunicipiul SlatinaCUI 3949850
  2. ALESAN ROL CONF S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 55247939
  3. AMI COMMERCE EMARKET S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 54482987
  4. ANCUTA IMPEX SRLMunicipiul CaracalCUI 1547325
  5. ASOCIATIA INVATA PENTRU TINESat Piscani, Oraş ScorniceştiCUI 55673144
  6. ASOCIATIA ION MARIANSat Piatra, Oraş Piatra-OltCUI 55132092
  7. ATIAHIM PREST S.R.L.Sat Linia din Vale, Comuna CurtişoaraCUI 55268311
  8. AZA CAD S.R.L.Sat Şerbăneşti, Comuna ŞerbăneştiCUI 54819366
  9. BANCA AGRICOLĂ BUCUREŞTI SA SUCURSALA CARACALMunicipiul CaracalCUI 1536687
  10. BANCA AGRICOLĂ BUCUREŞTI SA SUCURSALA SLATINAMunicipiul SlatinaCUI 8525286
  11. BANCA AGRICOLĂ SA BUCUREŞTI SUCURSALA DRĂGĂNEŞTI-OLTLoc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-OltCUI 2570377
  12. BANCA ROMANA PENTRU DEZVOLTARE SA AGENTIA CARACAL **SUCURSALA CARACAL**Municipiul CaracalCUI 4393271
  13. BOK MATHIAS AUTO S.R.L.Oraş Drăgăneşti-OltCUI 55414050
  14. BUCLA SOFTWARE S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 55684836
  15. BUSINESS UNIVERSAL YIELD (BUY) SRL SUCURSALA OLTMunicipiul CaracalCUI 7094029
  16. BYADARYA GENERATION COMPANY S.R.L.Sat Rotunda, Comuna RotundaCUI 54972547
  17. CIOBANICA S.R.L.Sat Bălteni, Comuna BălteniCUI 54500609
  18. CIORASCU AMARENA SNCMunicipiul SlatinaCUI 4049473
  19. CLUBUL SPORTIV COMUNAL ,,OLIMPIA" ROTUNDASat Rotunda, Comuna RotundaCUI 55472116
  20. CLUBUL SPORTIV COMUNAL VALEA MARESat Valea Mare, Comuna Valea MareCUI 55096496
  21. COMSUIS SASat Verguleasa, Comuna VerguleasaCUI 1525904
  22. CONSUMCOOP OPTASI OC2Sat Optaşi, Comuna Optaşi-MăguraCUI 1510822
  23. CONTINENTAL SRLLoc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 2392270
  24. CRISLANDEX SRLSat Blaj, Comuna VoineasaCUI 5474374
  25. DAMARIS RETAIL S.R.L.Sat Cioroiu, Comuna FălcoiuCUI 54471759
  26. DANA-COM SRLMunicipiul SlatinaCUI 1514166
  27. DELICIILE LUI MATEI S.R.L.Sat Redişoara, Comuna RedeaCUI 55421597
  28. DIACONU-EMI SNCMunicipiul CaracalCUI 4866728
  29. DIMAGOO CHARMS JEWELS S.R.L.Sat Bătăreni, Comuna ColoneştiCUI 55407258
  30. DINCA & RADUT SNCMunicipiul SlatinaCUI 2569453
  31. DKS TRANSPORT FAMILY S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 55379069
  32. DORRIS PRESTIGE S.R.L.Sat Cruşovu, Comuna BrastavăţuCUI 55150250
  33. DVMEDIA S.R.L.Sat Sprâncenata, Comuna SprâncenataCUI 55023052
  34. EVONAV S.R.L.Oraş ScorniceştiCUI 54947667
  35. FENTI COM SRLMunicipiul SlatinaCUI 1514832
  36. FLOREIO S.R.L.Municipiul CaracalCUI 55556420
  37. GABRIEL FLORESCU SRL FILIALA OLTSat Cepari, Comuna CârloganiCUI 2653804
  38. GHEORGHE TEMERARU SNCSat Optaşi, Comuna Optaşi-MăguraCUI 4716488
  39. GHINEXIM SRLLoc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 6573724
  40. GROZA SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 6287838
  41. HC GLOBALTRADE S.R.L.Sat Pescăreşti, Comuna VulpeniCUI 54644914
  42. IC SOURCE SOLUTION S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 55687891
  43. ING SRLMunicipiul SlatinaCUI 2569127
  44. INSTAL-CONSTRUCT SRLMunicipiul SlatinaCUI 6138330
  45. IPOSUIN SASat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 1528757
  46. JET GVR S.R.L.Sat Grojdibodu, Comuna GrojdiboduCUI 55542670
  47. LUC-IMPEX SRLMunicipiul CaracalCUI 5966776
  48. LUPUSOR GALINA SNCMunicipiul SlatinaCUI 2392474
  49. M.COMPANII MODA TINARA SRLSat Optaşi, Comuna Optaşi-MăguraCUI 1517782
  50. MERCUR-COM SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 3033177
  51. METRIC HEALTH S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 54443945
  52. NEGRARU NICK SNCMunicipiul SlatinaCUI 1516027
  53. NESTRO COM SRL BUCURESTI SUCURSALA VISINAComuna VişinaCUI 8857919
  54. NICOLAE ELECTRO SNCMunicipiul SlatinaCUI 3611130
  55. NOUA SOCIETATE SRLLoc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 4866426
  56. ONLINE FITNESS COACHING S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 54992900
  57. PARADIS COJOC IONESCU SNCMunicipiul SlatinaCUI 1539810
  58. PRIMALINE BEST S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 54468176
  59. RĂDULESCU AUTO DAS S.R.L.Sat Stoeneşti, Comuna StoeneştiCUI 55570076
  60. RAMAGDANIS SRLSat Dobrun, Comuna DobrunCUI 7091235
  61. REGIA AUTONOMA DE GOSPODARIE COMUNALA SI LOCATIVA POTCOAVA RALoc. Potcoava, Oraş PotcoavaCUI 3033720
  62. RHEA WEB SOLUTIONS S.R.L.Sat Linia din Vale, Comuna CurtişoaraCUI 55625392
  63. ROMCARS SASat Stoeneşti, Comuna StoeneştiCUI 1543250
  64. SB REVENUE GROUP S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 54602471
  65. SERVICIUL APĂ CANAL - TRAIAN, OLTSat Traian, Comuna TraianCUI 55250616
  66. SERVICIUL CULTURAL CORABIAOraş CorabiaCUI 55073263
  67. SERVICIUL DE ALIMENTARE CU APĂ ŞI CANALSat Osica de Jos, Comuna Osica de JosCUI 54953111
  68. SERVICIUL DE ALIMENTARE CU APA SI CANAL BRANCOVENI, JUDETUL OLTSat Brâncoveni, Comuna BrâncoveniCUI 55465887
  69. SERVICIUL DE ALIMENTARE CU APĂ ŞI CANALIZARE DOBROSLOVENISat Dobrosloveni, Comuna DobrosloveniCUI 54711428
  70. SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE AL COMUNEI GROJDIBODUSat Grojdibodu, Comuna GrojdiboduCUI 55612120
  71. SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI DE CANALIZARE AL COMUNEI GRADINARISat Grădinari, Comuna GrădinariCUI 54820859
  72. SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APĂ ŞI DE CANALIZARE GĂNEASASat Găneasa, Comuna GăneasaCUI 55285088
  73. SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODĂRIRE COMUNALĂ SCĂRIŞOARASat Scărişoara, Comuna ScărişoaraCUI 55358830
  74. SIGMA IMPEX SRLLoc. Balş, Oraş BalşCUI 4867294
  75. ŢANU MITY-ROBERTO-RĂZVANMunicipiul SlatinaCUI 55670040
  76. UNI REX SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 2568580
  77. VALDO SRLMunicipiul SlatinaCUI 1509640
  78. VAMIFIL SRLMunicipiul CaracalCUI 4489911
  79. VATAVU MOROSANU SNCMunicipiul SlatinaCUI 3609092
  80. WINEX SA SUCURSALA VISINAComuna VişinaCUI 7719128
  81. ZAREA SRLMunicipiul SlatinaCUI 7989288