Director de firme

CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare in judetul Olt

12 firme active in CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare, judetul Olt, in ordine alfabetica.

Afisate 1-12 din 12

  1. ALEFAB CRIS TRAVEL SRLMunicipiul SlatinaCUI 34354037
  2. BALUTA & F SRLSat Slătioara, Comuna SlătioaraCUI 4393930
  3. BUNIAL IMPEX SRLSat Osica de Sus, Comuna Osica de SusCUI 3610127
  4. DIMA VIORELA SNCSat Zănoaga, Comuna DăneasaCUI 4160241
  5. FAVORIT-SERV SRLComuna StoicăneştiCUI 17778750
  6. FICABO SRLSat Fălcoiu, Comuna FălcoiuCUI 6758285
  7. GEZGIN MELEK S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 47842781
  8. JUMATE KRAFT SNCMunicipiul SlatinaCUI 1518982
  9. MANDY SRLSat Voineasa, Comuna VoineasaCUI 5009000
  10. MEDA - TUR IMPEX SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 23221787
  11. SMĂRĂNDESCU HONDA SNCSat Plăviceni, Comuna ScărişoaraCUI 3548777
  12. VORELA-GIM SRLSat Piatra, Oraş Piatra-OltCUI 18386894