Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Olt

221 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Olt, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 221

  1. ABGRIG FASHION HOUSE S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 39370076
  2. ABGRIG WOMEN STORE S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 42098010
  3. ABUELOS MIRACOL SRLMunicipiul SlatinaCUI 32453697
  4. ABY-SAL-CRX FACTORY S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 46231747
  5. A&C COMMERCIAL KING S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 40915797
  6. ADETAX FLORSTEL SRLLoc. Balş, Oraş BalşCUI 29223876
  7. ADICON FLY TEX SRLSat Piatra, Oraş Piatra-OltCUI 35691812
  8. ADNANA MAD DAVIMAR S.R.L.Sat Alimăneşti, Comuna IzvoareleCUI 44304621
  9. ADOR SRLMunicipiul SlatinaCUI 3610860
  10. ADRIAN HARMONEY S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 44741561
  11. ADSOR SRLMunicipiul SlatinaCUI 3549721
  12. ALEX CRYSS PĂCIUCĂ SRL-DMunicipiul SlatinaCUI 38471072
  13. ALEXFAN LIAFLOR SRLMunicipiul SlatinaCUI 27950380
  14. ALEX PATRICK FASHION S.R.L.Loc. Balş, Oraş BalşCUI 39871573
  15. ALIMAR HUDICI SRLMunicipiul SlatinaCUI 30656717
  16. ALX PAC CRISS CONCEPT SRLMunicipiul SlatinaCUI 34820340
  17. ALYADA MAD STYLE SRLMunicipiul SlatinaCUI 29005901
  18. AMELYCO HOPE SRLSat Sprâncenata, Comuna SprâncenataCUI 30703622
  19. ANAMIRA CONF SRLSat Slăveni, Comuna GostavăţuCUI 20667638
  20. ANELORE SUD SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 16620483
  21. ANOTIMPURI M.C.E. SRLMunicipiul SlatinaCUI 11580450
  22. ANTONIO LUIS SRLMunicipiul CaracalCUI 1511631
  23. ARISMAT CREATIV MEN SRLMunicipiul SlatinaCUI 33723250
  24. ARISTOTEL SRLMunicipiul SlatinaCUI 4867324
  25. ARYLEAH S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 45583427
  26. AUGUSTIN AMD S.R.L.Sat Brebeni, Comuna BrebeniCUI 52780138
  27. AUGUSTIN AMD S.R.L. - SEDIU SECUNDAROraş ScorniceştiCUI 54883245
  28. AUGUSTIN AMD S.R.L. - SEDIU SECUNDARSat Tufeni, Comuna TufeniCUI 54883253
  29. AYAN FASHION STORE S.R.L.Sat Colibaşi, Comuna StrejeştiCUI 46755962
  30. BARONS EFECT SRLMunicipiul SlatinaCUI 23926745
  31. BEGEAC SRLSat Osica de Sus, Comuna Osica de SusCUI 8218680
  32. BELLA C&B KIDS SRLMunicipiul SlatinaCUI 37795798
  33. BELLISSIMIO BOUTIQUE S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 44562256
  34. BIBEL SRLMunicipiul CaracalCUI 5876843
  35. BODY ALEX FASHION S.R.L.Oraş CorabiaCUI 55390725
  36. BOGDI BEST SHOP S.R.L.Sat Urzica, Comuna UrzicaCUI 47276402
  37. BRANOR MR HOLDING SRLMunicipiul SlatinaCUI 38012126
  38. BUCURESTI-BABICIU SRLSat Băbiciu, Comuna BăbiciuCUI 1518630
  39. CALENICI SRLMunicipiul SlatinaCUI 5877822
  40. CAMELEON EXCLUSIV S.R.L.Loc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 39917964
  41. CAPIROM SRLMunicipiul SlatinaCUI 7523546
  42. CAPSA SPORT DENIM SRLMunicipiul SlatinaCUI 32956885
  43. CARMEN MARSEL SRLMunicipiul SlatinaCUI 7297759
  44. CĂTĂ STANCU FLORISTORE SRL-DLoc. Balş, Oraş BalşCUI 33533573
  45. CELLINA LADYCOM YNALUC SRLSat Vităneşti, Comuna Sârbii-MăguraCUI 30590612
  46. CIRO IMPEX SRLMunicipiul SlatinaCUI 6627603
  47. CITADINA DAVID GLAM SRLMunicipiul SlatinaCUI 28431178
  48. CLANICOS MARIAJ STYL SRLSat Dobrotinet, Comuna CurtişoaraCUI 27327277
  49. CLAUS - GYN - IONUŢ SRLLoc. Balş, Oraş BalşCUI 29065440
  50. CONFICOST SRLSat Brastăvăţu, Comuna BrastăvăţuCUI 20922528
  51. CORA-COM-SERV SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 5755850
  52. CRISTAL BOUTIQUE CONCEPT S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 39583317
  53. CROMATIC JUNIOR MODERN SRLMunicipiul CaracalCUI 36742361
  54. C.V.M.A. SRLMunicipiul CaracalCUI 5524782
  55. DAL ANDALIS SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 16902620
  56. DANIEL IONICA ELEGANCE SRLLoc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 35443701
  57. DARMAT FASHION WORLD S.R.L.Loc. Scorniceşti, Oraş ScorniceştiCUI 41778035
  58. DASH BOUTIQUE CINCIULESCU SRL-DMunicipiul CaracalCUI 33584534
  59. DASIM SRLMunicipiul SlatinaCUI 3809708
  60. DIACONU ADEŞIC SRLMunicipiul SlatinaCUI 33767582
  61. DIACONU DORDA SNCMunicipiul SlatinaCUI 4938280
  62. DIA FUNKY STORE SRLMunicipiul SlatinaCUI 28523743
  63. DICA & UNIC SNCLoc. Balş, Oraş BalşCUI 9601012
  64. DIMAR CALIN SRLMunicipiul SlatinaCUI 7003497
  65. DIVAMAR PRO HOLDING SRLMunicipiul SlatinaCUI 35177367
  66. DOIZET TOTAL SRLMunicipiul SlatinaCUI 26408411
  67. DOLI SHOP & MARKETING S.R.L.Sat Stăvaru, Comuna UrzicaCUI 45365252
  68. D.P.M. SRLMunicipiul SlatinaCUI 6342614
  69. DRAMA QUEEN DRESS C & D S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 52006952
  70. DRESSES BY ANDRETTE S.R.L.Municipiul CaracalCUI 51492633
  71. DRESS STYLE S.R.L.Loc. Balş, Oraş BalşCUI 51500264
  72. DUMSTAL IOANA SRLSat Gârcov, Comuna GârcovCUI 30908288
  73. EFTIMIACRIS FASHION OUTLET S.R.L.Sat Arvăteasca, Comuna GrădinileCUI 52600920
  74. ELADINA SRLMunicipiul SlatinaCUI 4938107
  75. ELAXYA JEANS S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 45180017
  76. EL-COM SRLMunicipiul SlatinaCUI 2654990
  77. ELEDAR MIXT SRLComuna StudinaCUI 17396997
  78. ELGEMIXT SRLMunicipiul SlatinaCUI 6573805
  79. ELLIEM CONF SRLMunicipiul SlatinaCUI 23817390
  80. ENACHIOIU LUCICA SNCMunicipiul SlatinaCUI 5410206
  81. ENJOY LUCA FASHION SRLLoc. Corabia, Oraş CorabiaCUI 26674219
  82. ERMIN NOVA S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 42712586
  83. ETERNITAS SRLMunicipiul CaracalCUI 3609572
  84. EUGEN PRODCOM SRLMunicipiul SlatinaCUI 9099103
  85. EVA BLISS S.R.L.Sat Bircii, Oraş ScorniceştiCUI 43547622
  86. FARMECMOD SRLMunicipiul SlatinaCUI 15822557
  87. FASHION AGAINST SRLSat Arvăteasca, Comuna GrădinileCUI 26004774
  88. FASHION ALIN DIMA SRLSat Izbiceni, Comuna IzbiceniCUI 32064339
  89. FASHION SHOP VACANZA S.R.L.Municipiul SlatinaCUI 45542214
  90. F.C.M. COMPROD SRLMunicipiul SlatinaCUI 17128080
  91. FILIPʼS STORE S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna GrădinariCUI 46146293
  92. FIO IONESCU VIORELA S.R.L.Sat Comanca, Comuna DeveseluCUI 47047832
  93. FIRELA SRLMunicipiul SlatinaCUI 1529019
  94. FLOREX SRLMunicipiul SlatinaCUI 5474595
  95. FLORINDA SRLMunicipiul SlatinaCUI 8509264
  96. FLOR MAN FASHION SRLLoc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-OltCUI 23349850
  97. FRANKIE PROQUALITY SRLMunicipiul SlatinaCUI 30631151
  98. GABY&ADRIANA TRUGROUP SRLMunicipiul CaracalCUI 30210624
  99. GENI PAS ANDIFLOR SRLMunicipiul SlatinaCUI 34006806
  100. GEODA BEBE CONCEPT SRLMunicipiul SlatinaCUI 32363179