Director de firme

CAEN 7500 - Activități veterinare in judetul Neamț

90 firme active in CAEN 7500 - Activități veterinare, judetul Neamț, in ordine alfabetica.

Afisate 1-90 din 90

  1. ADRIAN VET S.R.L.Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu NeamţCUI 32413196
  2. ALEXVET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 13446219
  3. ALLDAY VET SRLSat Bicaz-Chei, Comuna Bicaz-CheiCUI 26045146
  4. AMBULANCE VET SRLSat Bistriţa, Comuna Alexandru cel BunCUI 27126974
  5. ANDROSIMVET-URECHENI S.R.L.Sat Urecheni, Comuna UrecheniCUI 45103227
  6. ANIMALINE S.R.L.Municipiul RomanCUI 50533557
  7. ANIMAVET TOP EXPERT SRLSat Măstacăn, Comuna BorleştiCUI 37880311
  8. ANIMEDICA SRLSat Păstrăveni, Comuna PăstrăveniCUI 16363770
  9. ANTOHI MEDICVET SRLLoc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu NeamţCUI 10091081
  10. AVASILCĂI MED VET SRLSat Netezi, Comuna GrumăzeştiCUI 31370216
  11. AXA VET SRLSat Sabasa, Comuna BorcaCUI 31383747
  12. BABY ANIMALS VET S.R.L.Sat Săbăoani, Comuna SăbăoaniCUI 45310648
  13. BARDEȘVET SRLSat Sabasa, Comuna BorcaCUI 32105749
  14. BELAVET S.R.L.Sat Davideni, Comuna ŢibucaniCUI 53032054
  15. BIAVET SERV S.R.L.Sat Pîrîul Cîrjei, Comuna BorcaCUI 53503291
  16. BIO ZOO FARM DEUTSCH EXPERT S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 41110760
  17. BOGDANVET SRLSat Trifeşti, Comuna TrifeştiCUI 20605449
  18. BYSVET SRLMunicipiul RomanCUI 26045120
  19. CABINET MEDICAL VETERINAR DR. CĂLIN CONSTANTIN S.R.L.Sat Oşlobeni, Comuna BodeştiCUI 44220563
  20. CENTRUL DE ÎNTREŢINERE URBANĂ SRLLoc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu NeamţCUI 31716906
  21. CHIRUȚAVET FARM S.R.L.Sat Poiana Largului, Comuna Poiana TeiuluiCUI 45001570
  22. CIUCHINĂ SANVET SRLSat Bîra, Comuna BîraCUI 17296904
  23. CLINIKVET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 30086870
  24. COMVET ALFA IMPEX SRLSat Ghigoieşti, Comuna Ştefan cel MareCUI 9168149
  25. CORBVET R & R SRLSat Păstrăveni, Comuna PăstrăveniCUI 32467773
  26. DANIVET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 17115021
  27. DAVI AGROVET SRLSat Tazlău, Comuna TazlăuCUI 34788575
  28. DAVI TEST VET S.R.L.Loc. Roznov, Oraş RoznovCUI 41325492
  29. DAYAN VET S.R.L.Sat Dulceşti, Comuna DulceştiCUI 49965667
  30. DAY PET CARE SRLSat Dulceşti, Comuna DulceştiCUI 37728977
  31. DIAVET SRLSat Hoiseşti, Comuna MărgineniCUI 15195130
  32. DOGARIU MĂDĂLINA VET S.R.L.Sat Lunca, Comuna Vînători-NeamţCUI 45339784
  33. DOG & CAT PAWS SRLMunicipiul RomanCUI 32865140
  34. DOG FARM S.R.L.Municipiul RomanCUI 49133700
  35. DULCROVET S.R.L.Sat Roşiori, Comuna DulceştiCUI 45764270
  36. DUPPY VET SRLSat Horia, Comuna HoriaCUI 31232175
  37. ECOVET SRLSat Tupilaţi, Comuna TupilaţiCUI 16377040
  38. ELEFILI SANVET S.R.L.Sat Stăniţa, Comuna StăniţaCUI 38672408
  39. ELIMAR FARMVET S.R.L.Municipiul RomanCUI 39730671
  40. ERIKA'S TRAVEL AGENCY SRLSat Horia, Comuna HoriaCUI 14502791
  41. ERIKAS TRAVEL AGENCY SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul RomanCUI 54839037
  42. EURO GEOVET SRLLoc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu NeamţCUI 18783061
  43. FAAM VET SRLSat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava RoşieCUI 15119035
  44. GABRIEL VETFARM SRLSat Cut, Comuna Dumbrava RoşieCUI 38456145
  45. GIROVET SRLSat Girov, Comuna GirovCUI 16377075
  46. HORIDOR VET SRLSat Hangu, Comuna HanguCUI 16317677
  47. INOVET CARE PLUS S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 45302394
  48. INOVET CARE S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 38130768
  49. KAPAFARM VET S.R.L.Sat Dochia, Comuna DochiaCUI 45829336
  50. LEVELUP VET CARE S.R.L.Municipiul RomanCUI 50365534
  51. LIVMAR VET SRLSat Grumăzeşti, Comuna GrumăzeştiCUI 18799467
  52. L MEDVET SRLSat Ceahlău, Comuna CeahlăuCUI 15237600
  53. LOREANA VET SRLSat Dochia, Comuna DochiaCUI 31698141
  54. LORED & CO SRLLoc. Bicaz, Oraş BicazCUI 16569631
  55. MARTINOVET S.R.L.Oraş RoznovCUI 49575230
  56. MATTIAX GRIN SRLSat Poiana, Comuna GrinţieşCUI 28458947
  57. MED VET BIO FITO SRLMunicipiul RomanCUI 30434427
  58. MELIDOR VET SRLSat Stejaru, Comuna FarcaşaCUI 34019261
  59. MICHIU VAS VET SRLMunicipiul RomanCUI 36291172
  60. MINIVET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 10571268
  61. MUN-VET SRLMunicipiul RomanCUI 33156350
  62. NEMOVET S.R.L.Sat Săbăoani, Comuna SăbăoaniCUI 47272664
  63. OCTAVIAN-DRVET S.R.L.Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu NeamţCUI 44772517
  64. OHANA PAWS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Cordun, Comuna CordunCUI 51954880
  65. PANVET SRLSat Doljeşti, Comuna DoljeştiCUI 17049130
  66. PET'S BEAUTY SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 30164641
  67. PIATRA VET S.R.L.Loc. Bicaz, Oraş BicazCUI 41233518
  68. PLATON VET CONSULTING S.R.L.Sat Valea Seacă, Comuna BălţăteştiCUI 41931952
  69. PLUTO SRLMunicipiul RomanCUI 11737149
  70. PONGO VET SRLSat Cordun, Comuna CordunCUI 35145560
  71. POPESCU PRIM SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 13674691
  72. PRICOP HELP-VET S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 47236645
  73. PRO DISCO SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 10340077
  74. REDVET ANIMAL CARE S.R.L.Sat Rediu, Comuna RediuCUI 50284154
  75. RIN TIN TIN VET & PET SHOP SRLMunicipiul RomanCUI 29655041
  76. SALUBRITAS SAMunicipiul Piatra NeamţCUI 9966140
  77. SPEED VET CONSULT S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 47739159
  78. TACTIC VETS S.R.L.Municipiul Piatra NeamţCUI 39325393
  79. TEGRA VET S.R.L.Sat Mănoaia, Comuna CostişaCUI 54676592
  80. THETIS COM SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 6684080
  81. TOMA'S VET SRLSat Vînători-Neamţ, Comuna Vînători-NeamţCUI 34879150
  82. TOMY VET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 33167707
  83. TOPLIVET MEDICAL S.R.L.Sat Bicaz-Chei, Comuna Bicaz-CheiCUI 43448599
  84. TRIFCOM SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 4965055
  85. TUDOR DOC - VET SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 28410906
  86. VEROANIMA CONSULT S.R.L.Sat Girov, Comuna GirovCUI 41926255
  87. VETVISION ANIMAL CARE S.R.L.Municipiul RomanCUI 42844200
  88. VIVA GRIN SRLSat Grinţieş, Comuna GrinţieşCUI 16108140
  89. VIVET PETCARE SRLMunicipiul Piatra NeamţCUI 37691410
  90. ZOO DELTAVET S.R.L.Municipiul RomanCUI 40295024