Director de firme

CAEN 9311 - Activități ale bazelor sportive in judetul Mureș

36 firme active in CAEN 9311 - Activități ale bazelor sportive, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-36 din 36

  1. ABX ATHLETES S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 50151948
  2. ACAR MURES S.R.L.Sat Rîciu, Comuna RîciuCUI 28089424
  3. ACS 2017 TRANSILVANIA S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 39464901
  4. AGORA CLUB SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 34390773
  5. AGORA SPORT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35826162
  6. ARCITIC CHAMP S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 45053900
  7. BAZA SPORTIVA BS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18853612
  8. BAZA SPORTIVA LA ROSU SRLSat Pănet, Comuna PănetCUI 31687703
  9. CLIMBING BLOKX MURES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44587650
  10. CRIS SPORT ARENA SRLMunicipiul ReghinCUI 32323263
  11. DIAFRAND S.R.L.Sat Toaca, Comuna HodacCUI 50933928
  12. E-COLOURS CONSULTING MUREȘ S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 38923178
  13. ENJOY BOWLING SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18461201
  14. ENJOY FITNESS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18412063
  15. FILPOP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18644136
  16. FOOTBALL TRAINING CLUB S.R.L.Sat Miheşu de Cîmpie, Comuna Miheşu de CîmpieCUI 39471267
  17. GREGORY HCD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 38976270
  18. HAPPY BIG FISH S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39123793
  19. IL GLADIATORE ROMANO S.R.L.Municipiul ReghinCUI 39373633
  20. INTARO SPORT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49233882
  21. INTERGLOBCAR SRLSat Corunca, Comuna CoruncaCUI 7947100
  22. KGB SPORTCENTER SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32119280
  23. L & B INVEST SRLComuna Sîngeorgiu de MureşCUI 17733987
  24. LION SCD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 36321095
  25. LUK COM SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 16649048
  26. PADELGREEN S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 54888056
  27. PRO AQUA PURE S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39714536
  28. PRO GYM ACADEMY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49134390
  29. PRO GYMNASTICS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45622763
  30. RAHAN RACING S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40456600
  31. ROMPETRA SPICUL S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39847400
  32. SIALMO CONCEPT SRL-DSat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de JosCUI 36214889
  33. SPORTEMPIRE INVEST S.R.L.-D.Municipiul Târgu MureşCUI 41951313
  34. SPORT ENERGY ARENA S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 43010458
  35. SPORTLAND SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 20305131
  36. START KOCSIS FAMILY S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 46161200