Director de firme

CAEN 8623 - Activități de asistență stomatologică in judetul Mureș

330 firme active in CAEN 8623 - Activități de asistență stomatologică, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 330

  1. 3D EXPRESS QUALITY DENT S.R.L.Sat Gurghiu, Comuna GurghiuCUI 47215847
  2. 3G RX SRLMunicipiul ReghinCUI 18378484
  3. A1 DENTAL S.R.L.Municipiul ReghinCUI 48857357
  4. A.B.DENTA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1207145
  5. ABOUT CV DENTISTRY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41333827
  6. ADEA DIAMOND DENT S.R.L.Sat Brîncoveneşti, Comuna BrîncoveneştiCUI 45492370
  7. ADRIDENTEXPERT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 54176112
  8. AESTHETIC KIDS CLINIC S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48760230
  9. AHS SURGERY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42599151
  10. ALDENTEDDS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48561105
  11. ALDI DENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 13876097
  12. ALFA DENT EXCLUSIV S.R.L.Sat Cristeşti, Comuna CristeştiCUI 38887652
  13. ALFA GD S.R.L.Sat Bobohalma, Municipiul TârnăveniCUI 48364111
  14. ALFA STOMA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40254776
  15. ALICE CRYSTAL DENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49394951
  16. ALLTIN DENTCARE S.R.L.Sat Deda, Comuna DedaCUI 45023020
  17. ALPHA DENT SRLMunicipiul ReghinCUI 21602351
  18. AMADENT SRLMunicipiul SighişoaraCUI 13701001
  19. AMALIA KRISZTADENT S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 43467183
  20. AMDENT HOUSE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36512605
  21. AMS DENT S.R.L.Municipiul ReghinCUI 51653357
  22. AMY DENTAL S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39738268
  23. ANCAFLORDENT S.R.L.Sat Lunca, Comuna LuncaCUI 52582955
  24. ANCUTA DENTAMED S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 38402820
  25. APOLLO COMIMPEX SRLMunicipiul ReghinCUI 1242088
  26. ARMONIA DENTAL DESIGN S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 39273510
  27. ARTFULLY DENTAL & MEDICAL CARE S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 44760490
  28. ASIDAMA DENTAL CARE S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 46542646
  29. ATELIERUL DE ZÂMBETE S.R.L.Municipiul ReghinCUI 47625308
  30. BARTA SMILE DENTISTRY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45233162
  31. BB DENT SMILE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49740982
  32. BC DENTAL S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48918560
  33. BERNEANUDENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39922804
  34. BIODENTAL OFFICE S.R.L.-D.Municipiul ReghinCUI 38425122
  35. BM DENTALMED S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 51795920
  36. BOARU CLAUDIU DENTART S.R.L.Municipiul ReghinCUI 37698841
  37. BOD-DENT ESTETIC S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39380673
  38. BRIGHT SMILE STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52320920
  39. BUD DENTAL PRACTICE SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 30400521
  40. BUMBU PRO DENT S.R.L.Municipiul ReghinCUI 50706216
  41. CABINET DR. DRAȘOVEAN ANCA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46528463
  42. CABINET STOMATOLOGIC ORIS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 8658673
  43. CALISTA DENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 53758880
  44. CATALINA DENTAL S.R.L.Sat Grebenişu de Câmpie, Comuna Grebenişu de CîmpieCUI 45074830
  45. CD SPECIALITY ESTET DENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43223669
  46. CEZAURDENT S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 50089269
  47. CHESA DENTAL S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 42761260
  48. CIRTA SMILE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46511313
  49. CLINICA DENTARĂ DR. CORNELIS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 38889416
  50. CLINICA DENTARĂ DR LAURA BALINT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42714285
  51. CLINICA DENTAVIK SRLMunicipiul SighişoaraCUI 36521204
  52. CLINICA L DENTAL S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 47614538
  53. COLINELE SASESTI S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 38586498
  54. COMFORT DENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39116346
  55. COMVIV SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 4564657
  56. CORDIAL VASIDENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42245154
  57. COREDENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 26242172
  58. CORLA MED SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 19813438
  59. CRISMASTER VIODENT SRLMunicipiul ReghinCUI 37503249
  60. CRYSTALDENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23749970
  61. DACALY DENT SRLMunicipiul ReghinCUI 28251819
  62. DA DENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29026416
  63. DALI REKA DENT S.R.L.Sat Aluniş, Comuna AlunişCUI 45429828
  64. DARMED DENTISTRY S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 39429769
  65. DAVIDENT DENTAL CARE CENTER SRL-DSat Solovăstru, Comuna SolovăstruCUI 37958321
  66. DB DENT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul ReghinCUI 50722661
  67. DENTA AUR SRLMunicipiul TârnăveniCUI 28242950
  68. DENTADOR SMILE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42939350
  69. DENTAL ARENA CLINIC SRLSat Cristeşti, Comuna CristeştiCUI 30570968
  70. DENTAL ARENA LUDUS S.R.L.Oraş LuduşCUI 30611278
  71. DENTAL ARTS PRAXIS S.R.L.Sat Petrilaca de Mureş, Comuna GorneştiCUI 51653365
  72. DENTAL AUR ALBESTI SRLSat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 37623881
  73. DENTAL BENKE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40313201
  74. DENTALCENTRUM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 16597712
  75. DENTAL CHAIM S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48389523
  76. DENTALCLINIC DR SIKO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46582713
  77. DENTALEST SRLMunicipiul SighişoaraCUI 29011571
  78. DENTAL GALL S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45515813
  79. DENTAL GLAMOUR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 30190721
  80. DENTALKLINIK SCHULLER-MAURER & KOLLEGEN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48682638
  81. DENTALMAR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 19159628
  82. DENTALMED ANTONIA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40092828
  83. DENTAL MED DEA SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 35968850
  84. DENTAL PLANET SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 28504911
  85. DENTAL PRODEX SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 3935170
  86. DENTALSTORE LUCA SRLSat Daneş, Comuna DaneşCUI 36301098
  87. DENTALTOP SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 19113094
  88. DENTAMAREX SRLMunicipiul SighişoaraCUI 3258889
  89. DENTANDU SRLSat Corunca, Comuna CoruncaCUI 30222378
  90. DENTANET LAB SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23107490
  91. DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42289924
  92. DENTA PRAXIS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 13377682
  93. DENTATUS COMIMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 7922539
  94. DENT ELITE CENTER S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 41326536
  95. DENTEXPERT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18276948
  96. DENT GOLD CARE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40247019
  97. DENTICON STUDIO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 33190467
  98. DENTIS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 9619290
  99. DENTIST BERG S.R.L.Sat Berghia, Comuna PănetCUI 51978138
  100. DENTISYSTEM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14772213