Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Mureș

271 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 271

  1. AGRICALF S.R.L.Loc. Cerghid, Oraş UngheniCUI 45581361
  2. AIONA ONA FOOD S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 42663548
  3. AKOT COUNTRY FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42237968
  4. ALE DAS PLAY BOOM S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 54393073
  5. ALESSIM PLATZ SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 33376649
  6. ALEXMON FOOD & COFFE S.R.L.Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 50029070
  7. ALMADA FOOD S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 52133190
  8. AMADEUS ANDRO EVENTS SRLMunicipiul SighişoaraCUI 38286431
  9. AMICI PER LA PIZZA S.R.L.Sat Ibăneşti, Comuna IbăneştiCUI 43350700
  10. ANKRYST IMPEX SRLMunicipiul SighişoaraCUI 6823472
  11. ANTALYA LIVEZENI S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 47250330
  12. APCOM SELECT SAMunicipiul Târgu MureşCUI 1196739
  13. AREAS IMPEX SRLMunicipiul SighişoaraCUI 29684551
  14. ART CAFFE LUX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51313398
  15. ART DECOR RAZVI S.R.L.Sat Cipău, Oraş IernutCUI 42007977
  16. ART ENTERPRISE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40342037
  17. ATRAM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11810843
  18. AURICA FAST -FOOD S.R.L.Sat Deaj, Comuna MicaCUI 54791141
  19. BAIERGASSE S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 54124083
  20. BAMBOO TAKEAWAY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52940670
  21. BBY AMYR MEL S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 43419453
  22. BEEF HC SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35863179
  23. BEEFOOD LOGISTICS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44246067
  24. BEIRUT FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45334680
  25. BEMS FOOD S.R.L.Sat Aluniş, Comuna AlunişCUI 53122238
  26. BEMS FOOD S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul ReghinCUI 54862099
  27. BEST CRAZY EVENTS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43040920
  28. BEST QUEEN FAST FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42693093
  29. B&G COPACIS FOOD SRLSat Caşva, Comuna GurghiuCUI 36858502
  30. BIGFAST SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 25793050
  31. BIOSTAR 2011 SRLSat Fânaţe, Comuna BandCUI 28067094
  32. BISTRO REG SAVOR S.R.L.Municipiul ReghinCUI 51259809
  33. BITZUMEU S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 42727820
  34. BODO ARPI & NIKI S.R.L.Sat Bălăuşeri, Comuna BălăuşeriCUI 44818843
  35. BOTIARCOM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 7146209
  36. BRAVE SHISHA S.R.L.Sat Răstoliţa, Comuna RăstoliţaCUI 48364103
  37. BRUDERS FOOD S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 54688511
  38. BSM DELICII ATRACTIVE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46179029
  39. BUMEKA PLUS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 34702557
  40. BUNĂTĂȚI DE LA MICHELE S.R.L.Sat Nicoleşti, Comuna CrăciuneştiCUI 43140725
  41. CAPITAL RECRUITMENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39946676
  42. CASCO KITCHEN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41613452
  43. CASTELEVENTS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50458781
  44. CASTEL MOMENTS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51204285
  45. CENTRAL PARK RESTAURANT SIGHISOARA SRLMunicipiul SighişoaraCUI 37141815
  46. CENTRU DE EVENIMENTE RAB SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31974093
  47. CENTRUL DE EVENIMENTE COLINA SASULUI S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39647569
  48. CENTRUL DE EVENIMENTE COLINA SASULUI S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATOraş IernutCUI 54845390
  49. C.E.R. LA BATOȘ S.R.L.Sat Batoş, Comuna BatoşCUI 52133220
  50. CHEESEBURGER SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 51267461
  51. CIPESA FRESH SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36265769
  52. CIS REAL EVOLUTION S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 23739712
  53. CMG VAN BISTRO SOCIAL S.R.L.Sat Şaulia, Comuna ŞauliaCUI 52428400
  54. CODAMA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50984913
  55. COFFEE EDGE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50556577
  56. COFIT CONSTRUCT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 27030020
  57. COMALIN BISTRO SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 33757694
  58. COMPESAFRESH SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37903393
  59. COMPLEX TIVOLI SRLLoc. Sovata, Oraş SovataCUI 1244747
  60. COOPERATIVA SÎNCRAI SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 37358297
  61. COUNTRY RESTAURANT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32648222
  62. CREATIVE BAKERY S.R.L.Municipiul ReghinCUI 40507798
  63. CRIS BURGER AND KEBAB S.R.L.Loc. Sărmaşu, Oraş SărmaşuCUI 44240269
  64. CRISNASERV TARNAVENI S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 39299278
  65. CRIS ROYAL DELIVERY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47020713
  66. CRUSTY FOOD S.R.L.Municipiul ReghinCUI 49166414
  67. DANED COMPANY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15757904
  68. DAS HAJA S.R.L.Municipiul ReghinCUI 52530182
  69. DAS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23121664
  70. DAVIMIR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 28976566
  71. DE LUX ART IMPEX SRLSat Poieniţa, Comuna LivezeniCUI 23885025
  72. DENIZEFE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43319586
  73. DIAKONIA BISTRO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 55340522
  74. DIAPET S.R.L.Sat Saschiz, Comuna SaschizCUI 49252299
  75. DINAS ROYAL DELIVERY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44665189
  76. DMURESAN MANAGEMENT S.R.L.Oraş UngheniCUI 38819720
  77. DRAYSA S.R.L.Sat Lunca Bradului, Comuna Lunca BraduluiCUI 52808212
  78. DRM FOOD S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 46797976
  79. DUDA CAFE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51484541
  80. EMA CATERING RESTAURANTE SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 32373245
  81. EMELOR TRAVEL PARTS S.R.L.Sat Ilieni, Comuna Gheorghe DojaCUI 42192432
  82. EQUINOXE ROYAL SRLMunicipiul ReghinCUI 30611286
  83. EUROKEBAP LILIANA SRLLoc. Iernut, Oraş IernutCUI 38147808
  84. EUROPE DARIUS EVENTS - S.R.L.SighișoaraCUI 54560635
  85. EXCALIBUR SRLSat Ernei, Comuna ErneiCUI 23662635
  86. EXPERT STATION S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47713604
  87. EXTREM GYROS S.R.L.Sat Foi, Comuna CrăciuneştiCUI 50662284
  88. FASTFOOD LA STRADA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 52896800
  89. FASTFOOD MINI S.R.L.Sat Răstoliţa, Comuna RăstoliţaCUI 51536578
  90. FELIX EVENTS - S.R.L.Târgu MureșCUI 54570884
  91. FINTINA MARCULUI SRLSat Daneş, Comuna DaneşCUI 1251183
  92. FONIX MOBEL SRLOraş Miercurea NirajuluiCUI 3259108
  93. FOOD BISTRO RAZVAN S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 46252545
  94. FUTURE OF FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52215843
  95. GASTCO FOOD S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul Târgu MureşCUI 54868245
  96. GASTRO ALLSMOKE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46323760
  97. GASTRO DUO CONCEPT S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 39445543
  98. GASTRO FOOD ROCK S.R.L.Municipiul ReghinCUI 39104910
  99. GEMINI IMPEX SRLComuna Sîngeorgiu de MureşCUI 1262891
  100. GEORGEL SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 12962238