Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Mureș

483 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 483

  1. CSAMBORGO GASTRO SRLLoc. Miercurea Nirajului, Oraş Miercurea NirajuluiCUI 36858499
  2. CSENGE-KATINKA S.R.L.Sat Tonciu, Comuna FărăgăuCUI 44134829
  3. C&S GENERATING COMPANY SRLSat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 37204603
  4. C-TIN FAMILY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40629698
  5. CUPOLA INVEST S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 23504210
  6. DALIROM SERVICII SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 35515000
  7. DAMARI AMAZING EVENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37820700
  8. DAMARK'S PIZZA DELIVERY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45788880
  9. DANSIRAZ S.R.L.Sat Ibăneşti, Comuna IbăneştiCUI 43854740
  10. DANVITDUE S.R.L.Sat Şeulia de Mureş, Comuna CucerdeaCUI 45009026
  11. DARISA BURGER S.R.L.Sat Sînpaul, Comuna SînpaulCUI 38700540
  12. DARK SIDE COOKIES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40334786
  13. DASKO RONDO GROUP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32610970
  14. DAVIDENIS GASTRO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46855309
  15. DEEA MAGIC FOOD SRLLoc. Iernut, Oraş IernutCUI 38223840
  16. DENALI FOOD S.R.L.Municipiul ReghinCUI 48431148
  17. DESTINO CLUB&LOUNGE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46977500
  18. DEZSI ZSOLT & CLAUDIA SRLMunicipiul ReghinCUI 35982102
  19. DOCTOR NORBERT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32102017
  20. DOMINIC EVENTS&CAFE S.R.L.Loc. Balda, Oraş SărmaşuCUI 48178542
  21. DOMNUL LANGOS S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 39688984
  22. DONDON.FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41739656
  23. DONER TURKISH SRLLoc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 29712570
  24. DONGUSTO PIZZA SRLLoc. Sărmaşu, Oraş SărmaşuCUI 37080467
  25. DONNER & PIZZA LUCA S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 44818754
  26. DORALBIALMA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40275361
  27. DORALEX SRLComuna Sâncraiu de MureşCUI 1197408
  28. DOVIRA SRLMunicipiul TârnăveniCUI 23694033
  29. DRACULA DESIGN S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 42355963
  30. DR HAMHAM FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 38559710
  31. DUCKOSIRIS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 25416440
  32. EASY COOKING FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41136981
  33. EAT SHAORMA WHEN YOU NEED SRL-DMunicipiul Târgu MureşCUI 31640379
  34. EAT ZONE S.R.L.Loc. Şăuşa, Oraş UngheniCUI 50739841
  35. EDEN FOOD CATERING MUREȘ S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 45037905
  36. EDWARD JBM SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 30770486
  37. EGO GRUP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 3676075
  38. ELLEN FLY MARKET SRLSat Vînatori, Comuna VînatoriCUI 37057979
  39. ELOR ROM SRLLoc. Sovata, Oraş SovataCUI 16945230
  40. EL RESTAURANTE DE JABBI SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37864529
  41. ELVI ELVIRA DEA S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 38803805
  42. EMIDORCAS SRLSat Miheşu de Cîmpie, Comuna Miheşu de CîmpieCUI 16659483
  43. ERZSO GRILL S.R.L.Sat Glodeni, Comuna GlodeniCUI 49734530
  44. EUSLOR FOOD SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 25758982
  45. EXPLORER EXIM 98 SRLMunicipiul TârnăveniCUI 36990529
  46. FACT MAXIM SRLMunicipiul SighişoaraCUI 29184718
  47. FAMLAUR PRO SRLSat Seleuş, Comuna DaneşCUI 35529110
  48. FAST CRISRUS & SARA S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 49790476
  49. FASTFOOD DIA & OLI S.R.L.Municipiul ReghinCUI 43880103
  50. FASTFOOD LA ALESIA S.R.L.Sat Răstoliţa, Comuna RăstoliţaCUI 48042728
  51. FAZAKAS FAST FOOD S.R.L.Sat Găieşti, Comuna AcăţariCUI 49885738
  52. FDA S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 48516996
  53. FELI VLAD LUCIAN S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 46872199
  54. FERMA BAROANEI SRLSat Suseni, Comuna SuseniCUI 33068339
  55. FI & SA SRLMunicipiul ReghinCUI 24675366
  56. FISH 4 KIDS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41104858
  57. FOOD TRUCK BURGERS AND FRIES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40497163
  58. FORESTMP S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 47364857
  59. FORTA ITALIA REBO S.R.L.Sat Deda, Comuna DedaCUI 39437273
  60. FORTUNA ALOMCOM SRLMunicipiul TârnăveniCUI 29925374
  61. FORTUNA & SELECT SRLMunicipiul TârnăveniCUI 18321275
  62. FOUR SEASONS SRLSat Vînatori, Comuna VînatoriCUI 21127385
  63. FRATII BLANC SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32756666
  64. FRESH FOODBOX MURES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45219486
  65. FRESHLY FOOD TRUCK S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43666437
  66. FRIENDS OF NOAH S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 47118020
  67. FRILLCOM ENTERPRISE S.R.L.Sat Cuştelnic, Municipiul TârnăveniCUI 46070640
  68. GABRIELA RESTAURANT SI CATERING S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40880044
  69. GASTHAUS TOUR SRLMunicipiul SighişoaraCUI 30515351
  70. GASTRONOMIA SORE S.R.L.Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 48413338
  71. GDSG S.R.L.Sat Saschiz, Comuna SaschizCUI 48778113
  72. GEO TRANS SRLMunicipiul SighişoaraCUI 3798986
  73. GEROM SIGHISOARA SRLMunicipiul SighişoaraCUI 32137759
  74. GIANI PROSERV SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29436076
  75. GIGANTE FOOD SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31036993
  76. GIOLA CAFFE EXPERT SRLSat Găneşti, Comuna GăneştiCUI 37325540
  77. GIURA BROTHERS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 34310090
  78. GIZELLA SRLMunicipiul ReghinCUI 13689790
  79. GLOBE GEMA S.R.L.Sat Sînpaul, Comuna SînpaulCUI 43915597
  80. GOGOAŞA FURIOASĂ SRLSat Petelea, Comuna PeteleaCUI 34135053
  81. GOGOSERIA TURCEASCA S.R.L.Municipiul ReghinCUI 50661262
  82. GOOD FOOD SOVATA S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 38873347
  83. GRANDE FOOD S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 49672390
  84. GRAN NOBLESSE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 37770866
  85. GRECO ART FOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46225621
  86. GREEN KITCHEN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40658170
  87. GRIORAN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39587572
  88. GYROS & PIZZÁZÓ S.R.L.Sat Odrihei, Comuna CoroisînmărtinCUI 46307063
  89. HAI LA MICI S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45854160
  90. HAN'S DAL FOOD SRLSat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 37333330
  91. HAREX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1207668
  92. HARMICU S.R.L.Loc. Viilor, Municipiul SighişoaraCUI 48537018
  93. HARTED SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 13746461
  94. HERHAB BISTRO S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 41675110
  95. HOME MADE BURGER SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35343397
  96. HTS THE BEST S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49224825
  97. HUBI PIZZA SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 34937634
  98. IBINFORM PRESTCOM SRLSat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 6823332
  99. IDEAL CALM BUSINESS S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 44699092
  100. I&E EVISON S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 45892970