Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Mureș

248 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 248

  1. ADELIRIS S.R.L.Sat Valea Largă, Comuna Valea LargăCUI 52885649
  2. ADIOANA SRLSat Găneşti, Comuna GăneştiCUI 22542290
  3. ALBERT NEVADA CONSTRUCT S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 18254826
  4. ALESSIACOM SRLMunicipiul ReghinCUI 17008157
  5. ALI DYA FASHION SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36507471
  6. ALIMAR 2010 SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 27279811
  7. ALL IN ONE STORE S.R.L.Sat Boiu, Comuna AlbeştiCUI 45190487
  8. AMEILIKIDS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 53459080
  9. AMIBARBI SRLLoc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 22707003
  10. AMI CLAUS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 16641044
  11. ANDINOM STORE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 38714694
  12. ANDREMIR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11930343
  13. ANDY&GYONGY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 28347515
  14. ANIA ONLINE STORE S.R.L.Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 51409825
  15. ANIMO FASHION SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 33303728
  16. ANNLEVI SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14825253
  17. APOFIS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 30316383
  18. ARFUL S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 51110270
  19. ASIRA ZEN SRLMunicipiul ReghinCUI 35637333
  20. AVE CAESAR SRLMunicipiul ReghinCUI 24545072
  21. BABY BEAR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 26810477
  22. BABY MIXT SHOP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 38259143
  23. BANGLADESH FASHION IMAGE S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 43223715
  24. BARNES SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17942789
  25. BARTHA HUS S.R.L.Sat Dumbrăvioara, Comuna ErneiCUI 44691692
  26. BARZA LAND GOLYA S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 38486073
  27. BEAUTY DESIGN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 21293132
  28. BEAUTY INTIMITY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36990588
  29. BEBEZONE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 25073687
  30. BEDIM COM SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 8797418
  31. BE HERE NOW S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 41415846
  32. BELLA MILANO S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 55340549
  33. BELONI SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18844568
  34. BEREDIT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11155892
  35. BEST TOP FASHION SRLMunicipiul SighişoaraCUI 29229720
  36. BH GOTHIC FASHION S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42167161
  37. BIBIQUEEN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37935743
  38. BOANTEXIM SRLSat Berghia, Comuna PănetCUI 25274516
  39. BRANDMANIA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49715016
  40. BROKAS SERV SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 10962649
  41. BRUNO BUTTONI SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32212923
  42. B & U FAMILY SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 18454050
  43. BUSINESS LIVIUS & EDITH SRLMunicipiul SighişoaraCUI 35930952
  44. CASA DE BLANURI CARMEN S.R.L.Sat Breaza, Comuna BreazaCUI 41823527
  45. CENAN & STOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47861872
  46. CHARLET S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 48290987
  47. CHRISTINA & ADINA SRLSat Şaeş, Comuna ApoldCUI 31752666
  48. CLEA FASHION STORE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39729650
  49. CNA NIKO ELEGANT S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 44608124
  50. COM MIXT SILV DAN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1218047
  51. COSMI BXA SRLSat Lunca Bradului, Comuna Lunca BraduluiCUI 32426064
  52. CRISLARA DESIGN SRLMunicipiul ReghinCUI 31658422
  53. CROMATIC CLOTHES LINE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42670561
  54. DALMA FASHION SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 22507382
  55. DANA BEIU IDEAL S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 38480674
  56. DANCA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 10518191
  57. DANY GROUP IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 27655711
  58. DAVIANIS FASHION SRLMunicipiul ReghinCUI 35182673
  59. DEHAY COM SRLComuna Sântana de MureşCUI 6152989
  60. DELCOS PRODIMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 2523464
  61. DEMSZADEM SRL-DSat Sînpaul, Comuna SînpaulCUI 30832554
  62. DRESS ON LINE BY ORSI S.R.L.Sat Găieşti, Comuna AcăţariCUI 41456102
  63. EDAP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15806900
  64. EFRI TIENDA TEXTIL TRANS S.R.L.Loc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 44090960
  65. ELENDO COM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 3388870
  66. ELEVEN SPORTSWEAR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49224930
  67. ELIXIRTILD 88 S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41136868
  68. EL PADRINO FASHION S.R.L.Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 41474559
  69. EMPHATIC SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29093717
  70. ESTRUETEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 34662207
  71. EURO TRANSCAR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1211065
  72. EVI WHITE HOUSE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 25656079
  73. EXCLUSIV DAME SRLMunicipiul ReghinCUI 17584036
  74. FASHION ITALIA BEAUTY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46872229
  75. FELICIA TEX SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 33537290
  76. FERENCZI BKL SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 26220557
  77. FLADADO SRLMunicipiul ReghinCUI 23921535
  78. FLAVIA MARKET PRODIMPEX SRLMunicipiul ReghinCUI 33916226
  79. FLOFASHION S.R.L.Sat Tirimia, Comuna Gheorghe DojaCUI 53308479
  80. FRZ FLAV SRL-DMunicipiul Târgu MureşCUI 31497636
  81. GALA GALANTEX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48494227
  82. GALVA COM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29011539
  83. GARADY MULTY OUTLET S.R.L.Municipiul ReghinCUI 44753051
  84. GENTLEMAN'S STORE S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 39641191
  85. GERMAN VOGUE S.R.L.Sat Dumbrava, Comuna VătavaCUI 52470382
  86. GIORGIO IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1222064
  87. GLUCK IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 7022529
  88. GO GYROS - S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 54439715
  89. GRAND GALLERY S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39423073
  90. GUAPO FASHION SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 33128015
  91. HAPPINESS IS YOUR STYLE S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 51233493
  92. HUGO & ANNA S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 49983213
  93. IANIDOR DELUX S.R.L.Municipiul ReghinCUI 34324460
  94. IBOR PROD SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 3563386
  95. IBY & TIMI DESIGN SRLMunicipiul TârnăveniCUI 31838989
  96. I & MARTINA SRLMunicipiul SighişoaraCUI 24426250
  97. IMS TOP EXIM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31699660
  98. INFINIT COM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1202768
  99. INTIMI MUREȘ S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51124623
  100. INTIMISSI NORI SRLSat Corneşti, Comuna CrăciuneştiCUI 34127360