Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Mureș

151 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 151

  1. ADAM-CONSTRUCTII-MONUMENTE-FUNERARE S.R.L.Sat Sânmartinu de Câmpie, Comuna RîciuCUI 43971279
  2. ADCONS FULL S.R.L.Sat Cotuş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 41739672
  3. ADEMAR CONSTRUCT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 28193220
  4. ADF DEMIAN SRLSat Cristeşti, Comuna CristeştiCUI 31655221
  5. AGER PLUS SERVICES S.R.L.Sat Şincai, Comuna ŞincaiCUI 39929489
  6. ALM EURO BUSINESS S.R.L.Sat Nadeş, Comuna NadeşCUI 52984839
  7. ALPDER SRLLoc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 24675382
  8. ALUCANALON SRLMunicipiul SighişoaraCUI 17283785
  9. ALUPLUV ROINSTAL S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 42192335
  10. A&M CONSTRUCT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 20572902
  11. ANDI & LORI TERMO CONSTRUCTII S.R.L.Sat Cotuş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 43197063
  12. ANTONELA GARDENS S.R.L.Sat Valea Largă, Comuna Valea LargăCUI 40560104
  13. AQUA DOLCE AZZURA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40085480
  14. ATTILA PAVAJE S.R.L.Municipiul ReghinCUI 40848892
  15. AUTOTURBO REGHIN S.R.L.Sat Solovăstru, Comuna SolovăstruCUI 46115246
  16. BATIZ SRLMunicipiul ReghinCUI 15396230
  17. BELCRIS CONS S.R.L.Sat Ciulea, Comuna PogăceauaCUI 47616555
  18. BENN HIGH DECOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45599016
  19. BEST POOL PISCINE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48654441
  20. BICA STAHL SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37423123
  21. BRUKYNG CONS S.R.L.Sat Dumbrăvioara, Comuna ErneiCUI 43872453
  22. BS INTRALOGISTIC SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47118151
  23. BUMBAL CONSTRUCT S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 49590737
  24. CALYSAR MONTAGE SRLSat Brădeţelu, Comuna IbăneştiCUI 37015051
  25. C&A PRO CONSTRUCT S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 6668778
  26. CARPAT INDUSTRIAL CLIMBING SERVICES SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 28379754
  27. CFP CONSTRUCT SRLSat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 15768687
  28. CHIRA GEOSER SRLSat Breaza, Comuna BreazaCUI 31839178
  29. CIPRIS CONSTRUCT SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 19110136
  30. CLAUS IANLIV PREST S.R.L.Sat Petelea, Comuna PeteleaCUI 45219508
  31. CODIAL CEZAR S.R.L.Sat Dedrad, Comuna BatoşCUI 47327158
  32. CONSTRUCT PREST SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 16399847
  33. DANRAL INSTAL SRLMunicipiul ReghinCUI 30334967
  34. DANRAL MONTAJ SERE S.R.L.Municipiul ReghinCUI 38643844
  35. DARASAR TENCUIELI S.R.L.Sat Răzoare, Comuna Miheşu de CîmpieCUI 40753407
  36. DEDRALEX SOLAR ENERGY S.R.L.Sat Dedrad, Comuna BatoşCUI 38844104
  37. DEMZOLTAR CONSTRUCT S.R.L.Loc. Dumitreştii, Oraş Miercurea NirajuluiCUI 37341732
  38. DET IZOLAȚII S.R.L.Sat Căluşeri, Comuna ErneiCUI 50190297
  39. DIAMIR SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11055508
  40. DOX INVESTMENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23939451
  41. DUOFORTCONSTRUCT SRL-DSat Beica de Jos, Comuna Beica de JosCUI 33297359
  42. ECHARD FRANCISC S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 44732695
  43. ECO POOLS SRLSat Gurghiu, Comuna GurghiuCUI 32431192
  44. ECO PUR IZO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31876222
  45. ELMAR BUILD SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 34079913
  46. EMANUEL-DECOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41787998
  47. EXOTIC VISION SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 33462588
  48. EXPANS IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 2852289
  49. EXPERT IN SAPE MECANIZATE S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 39801578
  50. FELY SUPORT LTD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43819247
  51. FEMALY MALYN S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 35723272
  52. FERCELA COM SRLMunicipiul SighişoaraCUI 5934723
  53. FEROARP SRLSat Agrişteu, Comuna BălăuşeriCUI 21627917
  54. FLORA CENTRAL SRLSat Bahnea, Comuna BahneaCUI 3934697
  55. FLORIAN BUȚI CONSTRUCT S.R.L.Sat Chiheru de Jos, Comuna Chiheru de JosCUI 45447190
  56. FPC CONSTRUCT SRLSat Dedrad, Comuna BatoşCUI 17893031
  57. FTS SYSTEMS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40402716
  58. FUX CONSTRUCT SRLSat Aluniş, Comuna AlunişCUI 18791617
  59. GABIANO PRESS CONSTRUCT SRLSat Corneşti, Comuna AdamuşCUI 23221736
  60. GABINSTAL SOLUTIONS S.R.L.Sat Cipău, Oraş IernutCUI 38948920
  61. GERATT PULS S.R.L.Sat Eremieni, Comuna BereniCUI 40810014
  62. GRANIBET SRLSat Batoş, Comuna BatoşCUI 23160523
  63. GRAVESTONE TRANSYLVANIA S.R.L.Oraş SărmaşuCUI 21474066
  64. GREGORY SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 14905700
  65. GREKUJ UNIVERSAL TECHNOLOGY S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 46168739
  66. GROUP EDIL REGHIN S.R.L.Municipiul ReghinCUI 39168132
  67. HIDRO ACORD S.R.L.Sat Dedrad, Comuna BatoşCUI 49975784
  68. HOL AMVA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 32800729
  69. HUNEURO SRLLoc. Sovata, Oraş SovataCUI 38223859
  70. INDEPENDENT BUILDING S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42283190
  71. INVENT TEHNIC CONSTRUCTII S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47565109
  72. ISTRATE UTILAJE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 15482137
  73. JG RENOVARI INTERIOARE-EXTERIOARE ISTALATII SANITARE S.R.L.Sat Daneş, Comuna DaneşCUI 44863437
  74. JOHANN & CSABA SRLMunicipiul ReghinCUI 21825205
  75. JONAS CONSTRUCTOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48082463
  76. KECSETI GENERAL S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 45113387
  77. KEFTER PRIMO POMP S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40833735
  78. KEROX STONEDAP S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44420243
  79. LACRIN SARA SRLMunicipiul ReghinCUI 29742288
  80. LAKIPRODCONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41056645
  81. LAURAL EFECT S.R.L.Sat Dedrad, Comuna BatoşCUI 38716660
  82. LEON TRANS SRLSat Rîciu, Comuna RîciuCUI 14895291
  83. LEVCONS CREATIV S.R.L.Municipiul ReghinCUI 43027328
  84. LIFE RELAX WELLNESS CONCEPT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 27862180
  85. MACARALE MURES SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 6169085
  86. MAGNUS CONSTRUCT S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 55112516
  87. MALIR AMI CONSTRUCT SRLSat Gorneşti, Comuna GorneştiCUI 36035301
  88. MANSARDA INVESTMENT GROUP SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 18357570
  89. MATEI EMANUEL CONSTRUCT S.R.L.Sat Bologaia, Comuna PogăceauaCUI 48022003
  90. MAT PAV ADRICOR S.R.L.Sat Solovăstru, Comuna SolovăstruCUI 45998777
  91. MAX STORAGE CONST S.R.L.Sat Herghelia, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 45922140
  92. METALFEM SRLSat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 22083732
  93. MOBEXHOME S.R.L.Sat Glodeni, Comuna GlodeniCUI 52961428
  94. MOBI METAL PLAST SRLSat Cinta, Comuna CrăciuneştiCUI 33286783
  95. NADARA INTER S.R.L.Sat Cotuş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 49654350
  96. NESELIN CONF SRL-DSat Vălureni, Comuna CristeştiCUI 33579686
  97. NICCOTRANS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1211553
  98. ORKRISS IZOLAȚII S.R.L.Sat Herghelia, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 40958682
  99. OSZKAR CONS S.R.L.Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe DojaCUI 38844228
  100. PETRY ESTRICH S.R.L.Sat Căpuşu de Câmpie, Comuna IclănzelCUI 44808718