Director de firme

CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a. in judetul Mureș

129 firme active in CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a., judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 129

  1. A CUT ABOVE S.R.L.Municipiul ReghinCUI 46720450
  2. ADC POLARIS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37887026
  3. ADLER RUSTIC STYLE S.R.L.Sat Jabeniţa, Comuna SolovăstruCUI 40247051
  4. ADRITOM SRLMunicipiul SighişoaraCUI 10727317
  5. AMAL PRODCOM SRLMunicipiul ReghinCUI 5584482
  6. AMIS MOB SAMunicipiul ReghinCUI 15768806
  7. AMIX MOB SRLSat Mitreşti, Comuna VărgataCUI 27734262
  8. ANTIK MOEBEL SRLSat Curteni, Comuna Sântana de MureşCUI 13851130
  9. ARTIS BALEX SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 9323960
  10. ARTSTYL KELIMOB SRLMunicipiul ReghinCUI 37664148
  11. ASIMOB IMPERIAL CONCEPT S.R.L.Sat Fărăgău, Comuna FărăgăuCUI 41112818
  12. ATTA ATESZ SRLSat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 36413229
  13. BABUR DESIGN & CONS S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 40848906
  14. BALINT MOB COM S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 44324793
  15. BALORMAN ROMANIA SRLMunicipiul ReghinCUI 37080424
  16. B&E WOOD HOUSE S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 46880469
  17. BIRHOLZ SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14002257
  18. BONLLEM S.R.L.Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 39567524
  19. CADECO COMPLEX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45177291
  20. CALIADI CREATIVE MOB S.R.L.Municipiul ReghinCUI 46487070
  21. CATALEX MOB SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 16196486
  22. CEUŞAN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11171120
  23. CONFORT IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1218632
  24. DANBAC PREST SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29698522
  25. DARY SIMI COM SRLSat Deag, Oraş IernutCUI 18208293
  26. DAVIMAX MOB SRLMunicipiul ReghinCUI 30804945
  27. DECOREX PROD SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14997275
  28. DEMETER MOBILA S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 32710901
  29. DEMETER PETER DL S.R.L.Sat Periş, Comuna GorneştiCUI 36031873
  30. DLDETAIL ENIE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43532290
  31. DOLEMN TRADE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 5922338
  32. DORIANA EXPROFDESIGN MOB S.R.L.Sat Voiniceni, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 43034384
  33. EDELWEISS TRADE & TOURISM SRL-DLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 30718640
  34. ERST LLAB S.R.L.Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 39567516
  35. EUROLLY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15179924
  36. EUROPE PRODUCTION COFFINS SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 35995315
  37. EXIM MICRO SRLSat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 1223388
  38. FAMEX PROD SRLSat Gorneşti, Comuna GorneştiCUI 27914263
  39. FERI MOBIMPEX SRLLoc. Sovata, Oraş SovataCUI 14357624
  40. FRASIMON CLAVIMAR S.R.L.Sat Suseni, Comuna SuseniCUI 38591818
  41. FTS MEUBLE SRLMunicipiul ReghinCUI 26070298
  42. GDV WOOD S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41149701
  43. GENIDAV MOB SRLMunicipiul ReghinCUI 36305723
  44. GFH SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşCUI 37437510
  45. GIGI SERV MOB SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35772267
  46. GRALEMN JUNIOR SRLMunicipiul ReghinCUI 1235803
  47. GROUP PROJECT FTS S.R.L.Municipiul ReghinCUI 38700451
  48. HAGYOMÁNYOZOM S.R.L.Oraş Miercurea NirajuluiCUI 50865122
  49. HESTIA INTERIORS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37372682
  50. INDTRADE COM SRLMunicipiul SighişoaraCUI 4960546
  51. INSTALMOB GRAUR S.R.L.Sat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de JosCUI 40043540
  52. KAROLSEN SRLSat Ghindari, Comuna GhindariCUI 31632546
  53. KELBUT SRLSat Crăciuneşti, Comuna CrăciuneştiCUI 20900996
  54. KF FUL MOB DESIGN S.R.L.Sat Chibed, Comuna ChibedCUI 46633167
  55. KINGWOOD SRLSat Acăţari, Comuna AcăţariCUI 9583579
  56. LARIMAR NATURMOB S.R.L.Municipiul ReghinCUI 46494611
  57. LARMA DESIGN S.R.L.Sat Suseni, Comuna SuseniCUI 47831090
  58. LEHEL CREATIVE HOM3DESIGN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36975600
  59. LION INTERNATIONAL TRADING SRLLoc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 8990787
  60. LUCA DEI MOB S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39290961
  61. LUKSKY COMPANY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 25031517
  62. LUMAG-MOB SRLSat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe DojaCUI 34277023
  63. MAHAGON SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1220608
  64. MANOLLI MOB MUREȘ S.R.L.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 40364035
  65. MARIA GREEN HOUSE S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 46691435
  66. MARIAN WOODART S.R.L.Municipiul ReghinCUI 46741061
  67. MARK OLIVER STUDIO S.R.L.Sat Breaza, Comuna BreazaCUI 26116328
  68. MATE WOOD - EXCELENS S.R.L.Municipiul ReghinCUI 44179502
  69. MAU MOB SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 19258540
  70. MC MARKOMOBILO SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 25638625
  71. MELAMIN DESIGN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 30781701
  72. MELLOW CONCEPT S.R.L.Municipiul ReghinCUI 35950054
  73. META WOOD LINE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46354880
  74. MIKI'S HOME & FURNITURE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42007993
  75. MILAMOSA S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 51005452
  76. MILLENIAL WOOD DESIGN S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 46680215
  77. MIM COMIMPEX SRLMunicipiul ReghinCUI 1240036
  78. MIRMAD PREST S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40496907
  79. MOBELUX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 6246552
  80. MOBICULT EMIRA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36760104
  81. MOBILACONCEPTUM STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39840844
  82. MOBILA CU SUFLET S.R.L.Sat Bistra Mureşului, Comuna DedaCUI 40150600
  83. MOBIL PRO EXPERT SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 27252735
  84. MOBIMPEX SRLSat Pogăceaua, Comuna PogăceauaCUI 12157700
  85. MOBINARTA SRLSat Voiniceni, Comuna Ceuaşu de CîmpieCUI 3099880
  86. MOBINIC SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17501758
  87. M-OLIVER DESIGN S.R.L.Sat Breaza, Comuna BreazaCUI 41781367
  88. MOSICA HOME ART S.R.L.Sat Şomoştelnic, Comuna MicaCUI 40313058
  89. MY LORD MOB SRLMunicipiul ReghinCUI 23415635
  90. NAIADE COMEXIM SRLSat Gurghiu, Comuna GurghiuCUI 9183556
  91. NEMESART MOB S.R.L.Sat Hodoşa, Comuna HodoşaCUI 35838655
  92. NENONEN S.R.L.-D.Loc. Luduş, Oraş LuduşCUI 39308384
  93. NICUDON & VASILE S.R.L.Sat Daneş, Comuna DaneşCUI 40598958
  94. OFIR IMPEX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 29545685
  95. OLIVE FURNITURE S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 46534376
  96. PĂCURAR ALIN INVEST SRLMunicipiul ReghinCUI 37828135
  97. PASSION BOIS EU SRLLoc. Miercurea Nirajului, Oraş Miercurea NirajuluiCUI 34290235
  98. PATAKI MOB S.R.L.Sat Delenii, Comuna BăgaciuCUI 40267326
  99. PEAR BLOSSOM SRL-DMunicipiul Târgu MureşCUI 33579635
  100. PESCAMOB PAN SRLSat Breaza, Comuna BreazaCUI 30636396