Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Maramureș

40 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Maramureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-40 din 40

  1. ALICOM SHOP S.R.L.Sat Gârdani, Comuna GârdaniCUI 51565760
  2. AMAZON ROOF TOP S.R.L.Municipiul Sighetu MarmaţieiCUI 39555112
  3. BANGLATEX S.R.L.Oraş Tăuţii-MăgherăusCUI 39464090
  4. BOBBY TEXTIL SRL-DMunicipiul Baia MareCUI 34383750
  5. CENTRAL-A.B SRLMunicipiul Baia MareCUI 2192000
  6. COMERCIAL - CENTRANOM SRLMunicipiul Baia MareCUI 5307503
  7. CONF FABIAN A.C. SRLLoc. Borsa, Oraş BorşaCUI 31198308
  8. CRIMAR S.R.L.Sat Oarţa de Sus, Comuna Oarţa de JosCUI 54162974
  9. CROITORIA LA PATRISIA S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 42377295
  10. DECO ATENA S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 42671770
  11. DIGITAL MIRA S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 27530360
  12. DORIMAR SRLSat Mocira, Comuna ReceaCUI 2952377
  13. DUNCA DRAGOS MHD GROUP S.R.L.Municipiul Sighetu MarmaţieiCUI 45572878
  14. EDINA-COM SRLLoc. Borsa, Oraş BorşaCUI 16716384
  15. EGE BUTIC S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 51579684
  16. ELIT DECOR SRLMunicipiul Baia MareCUI 18681479
  17. ESANTION PROD-PREST SRLSat Sasar, Comuna ReceaCUI 7686322
  18. EXPO ARTDECO SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 29119469
  19. GEO-STAR SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 15824060
  20. GERIA COM SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 7174195
  21. IZA-B.P.M.S. SRLMunicipiul Baia MareCUI 2205657
  22. MADASAN PATISSERIE S.R.L.Sat Călineşti, Comuna CălineştiCUI 43406011
  23. MAGDA SRLMunicipiul Baia MareCUI 2207615
  24. MAG.TRICOTAJE-AURORA SRLLoc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de SusCUI 3178542
  25. MELANA L.D. SRLLoc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de SusCUI 2220908
  26. MINA-DORA SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 3361760
  27. MM RED EUROPE COMMERCE S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 33982254
  28. MOCHETA COVOR ALEX SRLMunicipiul Baia MareCUI 15302686
  29. MRBI COMP S.R.L.Sat Tisa, Comuna Bocicoiu MareCUI 43780740
  30. NAVRATIL S.R.L.Municipiul Sighetu MarmaţieiCUI 53790814
  31. NIRINAS SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 2214280
  32. OHONIOC COM SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 8126358
  33. OKTEXTILE S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul Baia MareCUI 54615668
  34. OPTIMAL NEW IDEAS SRLMunicipiul Baia MareCUI 34110300
  35. PASHMINA GOLD S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 38736919
  36. RALDEN DESIGN S.R.L.Sat Recea, Comuna ReceaCUI 52520006
  37. RINDUNICA SRLMunicipiul Baia MareCUI 2945892
  38. TEXTIL VENUS SRLMunicipiul Baia MareCUI 25072940
  39. TOMUŢANNA STYLE S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 46087057
  40. VLASIN SRLSat Răzoare, Oraş Târgu LăpuşCUI 2219520