Director de firme

CAEN 2553 - Operațiuni de mecanică generală in judetul Maramureș

35 firme active in CAEN 2553 - Operațiuni de mecanică generală, judetul Maramureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-35 din 35

  1. ALPINE MILLS S.R.L.Loc. Seini, Oraş SeiniCUI 44716193
  2. ASCOTROM VVG S.R.L.Sat Sasar, Comuna ReceaCUI 43948667
  3. AUTO-GLOBUS SRLMunicipiul Baia MareCUI 2206253
  4. BOG INFRA EXPERT S.R.L.Sat Sieu, Comuna SieuCUI 54437820
  5. BUFCAM S.R.L.Oraş DragomireştiCUI 39464022
  6. C.C.I. SALD INDUSTRIAL SRLLoc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de SusCUI 36026648
  7. COZMIRCOM IND S.R.L.Loc. Baia Sprie, Oraş Baia SprieCUI 29431273
  8. DYNAMIC NC S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 49808956
  9. EFIXPERT SRLMunicipiul Baia MareCUI 18989674
  10. EISEN ART SRLMunicipiul Baia MareCUI 31204981
  11. ICON TECH MOTOR S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 40373734
  12. ILIE&ALE SERVICE INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 47366084
  13. INSTALROOM S.R.L.Loc. Borsa, Oraş BorşaCUI 53917030
  14. KARL MAYER ROMANIA S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 48914525
  15. K L W IMPEX SRLMunicipiul Baia MareCUI 19299419
  16. KRISTALUS S.R.L.Loc. Tăuţii de Sus, Oraş Baia SprieCUI 48871254
  17. LASER ART DESIGN S.R.L.Sat Buzeşti, Comuna FărcaşaCUI 52940182
  18. MARY CPM S.R.L.Oraş DragomireştiCUI 52178656
  19. METAGARD PROJECT S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 52576074
  20. MICROSIM SRLMunicipiul Sighetu MarmaţieiCUI 15933113
  21. MLM METAL CONF S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 51273870
  22. MUSINSZKY ART DESIGN S.R.L.Sat Tisa, Comuna Bocicoiu MareCUI 43719558
  23. PRIME GAZ TECH S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 52895499
  24. PSCONECT S.R.L.Loc. Cavnic, Oraş CavnicCUI 51143021
  25. REDEX FINANCING SRLMunicipiul Baia MareCUI 21395566
  26. RENOVA LASER SOLUTIONS S.R.L.Oraş Tăuţii-MăgherăusCUI 54271947
  27. SANTRIF BUSINESS S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 47643967
  28. SKYLIFT DEPO S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 40542523
  29. SPTECH S.R.L.Sat Cicârlău, Comuna CicârlăuCUI 40077798
  30. TECHNO DODO S.R.L.Sat Moisei, Comuna MoiseiCUI 47899184
  31. TECHNOLINE SRLSat Recea, Comuna ReceaCUI 15156793
  32. TOTAL METAL S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 40508289
  33. VIRTUAL SKILL S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 47509753
  34. WELDONIX S.R.L.Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de SusCUI 52095003
  35. WELDSIM METAL S.R.L.Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de JosCUI 46382960